Лидл 124 - Февруари

  • 152 347
  • 2 043
  •   1
Отговори
# 1 275
  • BG
  • Мнения: 123
Ни с бутон се върти, ни без Sad  Може би наистина варовитостта на водата оказва влияние...
Нашият смесител не е от Лидл, но също когато тече вода при вече нагласена температура не може да се завърти в посока охлаждане, а само в посока повишаване на температурата. Съпругът ми каза, че се разширява някакво керамично тяло и докато не се охлади не може да се намали температурата (в София съм)

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 08:24 от elmyra duff

# 1 276
  • Мнения: 314
Благодаря за "скариденото включване" на Angela61 и  marcheva14!

# 1 277
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Ние зимно време караме на чери домати, та целогодишно ядем вкусни такива.

# 1 278
  • София
  • Мнения: 14 708
Ни с бутон се върти, ни без Sad  Може би наистина варовитостта на водата оказва влияние...
Нашият смесител не е от Лидл, но също когато тече вода при вече нагласена температура не може да се завърти в посока охлаждане, а само в посока повишаване на температурата. Съпругът ми каза, че се разширява някакво керамично тяло и докато не се охлади не може да се намали температурата (в София съм)

Пак го пробвах нашия(Лидл) от течаща гореща става ледено студена. И според ММ е варовик.

# 1 279
  • Мнения: 1 679
А според вас резултатът от кое е по-добър и щадящ за косата-четката за изправяне,която пуснаха мин седмица или тази въртящата с топлия въздух?Да уточня,че не се търси ефект като след изправяне с преса Hands V ...то няма и как да стане де Blush

# 1 280
  • Мнения: 35 115
Не съм ги ползвала, но мисля, че въртящата е много изтощаваща за косъма

# 1 281
  • София
  • Мнения: 9 926
Да похваля и аз меденките, които бяхте коментирали по напред в темата. Много се харесаха вкъщи. А тези с ябълка и цена лев и нещо са си супер!
кои меденки?
Стълбата за 40лв не е ли скъпа за двустъпална?

# 1 282
  • Мнения: 12 667
Много е здрава и стабилна.

# 1 283
  • Мнения: 4 841
Изкупили сте прахосмукачките, значи! Пък аз тъкмо пратих ММ за една.

И да не е само спам, аз пък мия сиренето в нас. И гъбите мия, с четка за зъби. Мисля скоро да еволюирам и да им купя електрическа. Ми тъй де, що да цакам гъбите с обикновена?!
Яйца не мия, само като ги счупя тогава ги премивам с малко водичка според зависи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 284
  • София
  • Мнения: 18 705
Значии заредили гръцката седмица,натоварих се като магаре.

# 1 285
  • Мнения: 2 807
Значии заредили гръцката седмица,натоварих се като магаре.
Това не трябваше да го пишеш, хаха... Разписвам последните теми по ОНС и тичам към Лидл. Дано са наредили и бебешките истории, че нямам тампони за грим🤣🤣🤣

# 1 286
  • София
  • Мнения: 18 705
Не погледнах,не мога да помогна.

# 1 287
  • Мнения: 499
Starrydream, ето тези:

# 1 288
  • София
  • Мнения: 4 052
Ние зимно време караме на чери домати, та целогодишно ядем вкусни такива.
Ние вчера купихме домати "Рома", правих салата, харесаха ни. Peace

Скрит текст:
Дано пак намалят крушите, че скоро бяха намалени, а са много хубави. Peace
Благодаря за съветите, ще се възползвам. Peace

# 1 289
  • София
  • Мнения: 11 710
Крушите дето ги фалите толкоз, какъв сорт са?
Френски сорт - Пас Красан

Общи условия

Активация на акаунт