Обсъждане на имотни обяви-8

  • 36 285
  • 760
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 98
Апартаментът съм го виждала в продажба преди около половин година от същата агенция. Не знам дали стои от тогава, но май е странно, защото изглежда симпатичен.

# 391
  • Мнения: 2 314
Какво смятате за този апартамент, и колко горе долу ще е цената с ДДС? Как точно се изчислява?

https://m.imot.bg/details/1c155066724469055
Предполага се

От кой?

# 392
  • Мнения: 40 906
Апартаментът съм го виждала в продажба преди около половин година от същата агенция. Не знам дали стои от тогава, но май е странно, защото изглежда симпатичен.

Може би това е проблемът - само изглежда погледнат като цяло, но в детайли...

# 393
  • Мнения: 6 292
Е, изглежда. Това е толкова относително. Това, че не е апартаментът за 4-членно семейство с конкретно тези 2 спални, не значи, че не е апартаментът мечта за друг. За човек, който не готви и т.н. и при положение, че има миялна машина, тази мивка хич няма да му направи впечатление... За 3-членно семейство също става. Стига да има място може и към масата да се прибавят столчета и към дивана фотьойлче... Абе за всеки влак си има пътници.

П.П. Много ми харесва и че мебелите са на крака и идеално ще минава отвсякъде една Румба.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 17:39 от drago_2008

# 394
  • Мнения: 2 314
Не става за 4ма наистина. Невъзможно е да сменят масата, мивката и дивана.

# 395
  • Мнения: 6 292
Ама защо трябва да става за 4-ма? Не го виждам като зададен критерий това...

# 396
  • Мнения: 30 802
Tози апартамент е обзавеждан с идеята да е AirBNB.

# 397
  • Мнения: 40 906
Да бе, на майната си??? Кой идващ за малко ще се забие там?

Това е за стар ерген или самотна жена с добър материален статус и с инцидентно гостуващи мама или приятели Mr. Green

# 398
  • Мнения: 18 499
С тази маса с двете столчета - това е точно ергенска или моминска квартира.

# 399
  • Мнения: 7 109
Тази обява стои повече от година, каква може да е причината, според вас https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c149572582160113
Беше коментирано, но не съм сигурна дали в тази тема, че апартаментът евентуално е преустроен, като кухнята е направена на спалня. На мен апартаментът много ми харесва с изключение на цената и предполагам, че заради това не е продаден. А и не ми изглежда 102 квадрата. И какво означава в една обява изложение "предимно запад", може би северозапад?
Търся двустаен до 100 хл. евро, 70-75  до 80 кв.м. Искам да е в широкия център или в квартал с удобен транспорт, в София, но вече се съмнявам, че мога да намеря нещо хубаво на тази цена, макар, че съм съвсем в началото на търсенето, което си личи.

# 400
  • Мнения: X
Като гледам движението на цената, явно собствениците не искат много да продават.

# 401
  • Мнения: 30 802
Не виждам балкон, може би е усвоен. Иначе странно, но ми харесва жилището. Не знам само районът вече дали е безопасен и дали не е неприятно там. Но ако живеех в София, бих се замислила за това жилище.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 19:37 от The Siren of Titan

# 402
  • Мнения: 5 639
Жилището е хубаво. Мястото е смотано. Сега на новите софивнци да им разправят, че под Дондуков е хубаво.
Може и апарти в Бояна да им пробутват по 120000.

# 403
  • Мнения: 2 314
Че какво му е на мястото? Идеално си е.

# 404
  • Мнения: X
Мястото е приемливо и цената е добра за него. Подобно движение на цената и висенето на обявата повече от година, означават несериозни собственици. Не знаят какво искат. Не пречи да звъннете да приверите реална ли е обявата и да погледнете имота.

Общи условия

Активация на акаунт