Американски колеж - четиринадесета тема

  • 52 880
  • 762
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Стискам палци!

# 586
  • Мнения: 1 259
Стискам и аз палци! И да не забравят за есето - задължително да има заключение!

# 587
  • Мнения: X
Благодаря ви!

# 588
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Добро утро, влязоха толкова много деца. Повечето усмихнати и на групички, дано да излязат пак така. МАЛЕ като мравуняк бяхме отпред. Успех им желая на всички деца.

# 589
  • София
  • Мнения: 2 271
Стискам палци и аз на нашите умни дечица. Майка ми и баща ми заведоха сутринта юнака на изпит. Имало е страшно много народ. Аз му казах, че вярвам в него и се гордея с това, че не се отказва и се старае, въпреки, че не му остава време за хобито му и за почивка.
🍀

# 590
  • Мнения: 6 925
С кола или с метро препоръчвате да се отиде на изпита? (За догодина питам, още докато ви е прясно Simple Smile )

# 591
  • София
  • Мнения: 4 033
  С метро. С кола или трябва да отидете 1 час по-рано, или да паркирате до метрото. Simple Smile

# 592
  • Мнения: 5 425
С кола или с метро препоръчвате да се отиде на изпита? (За догодина питам, още докато ви е прясно Simple Smile )
Ако нещата се развиват в същата посока, може би е добра идея да се наеме стая в хотелите наблизо от предната вечер, и после да се отиде пеша? Simple Smile

Успех на кандидатите!

# 593
  • В офиса
  • Мнения: 4 010
Aко имате удобна връзка, то с метро. Ако не и ще пътувате с кола, аз препоръчвам задния вход откъм Икеа. Може би ще паркирате малко настрани, но пък 5-10-минутна разходка сутрие е много освежаваща. А малките улички там в ранна пролет са си красиви.

# 594
  • Мнения: 6 925
Метрото ми е близо до вкъщи, но в деня на отворените врати нещо се загубих от метрото Simple Smile)) (не можем да се разберем с този квартал и това си е!) и се лутах през някакъв строеж дори, та ходихме над 30 минути от последната спирка на метрото до АК. Бях на ръба да се върна и да отпиша АК в изблик на гняв. След отворените врати се радвам, че не се подадох на емоцията. Но трябва да разуча пешеходния маршрут от метрото!

# 595
  • София
  • Мнения: 16 192
Слиза се на Балан, предпоследната спирка и после се минава по диагонал през паркинга на ХИТ, а не на последната (Бизнес парка).

# 596
  • Мнения: 10
Доброволците вече имат и имейл от декана. До 9:15 са минали 649 ученици.

# 597
  • София
  • Мнения: 2 271
За метрото не знам, но колите са паркирали още преди ХИТ по Малинов. Друг вариант е да се остави детето да слезе пред портала и да тръгне колата веднага, но това е вариант, ако са поне 2 деца заедно.

# 598
  • Мнения: 7 150
... ако са поне 2 деца заедно.
Или двама родители с детето, което ще е на изпит.
От години прилагаме този метод, дори за пробни изпити. Невъзможно е да се добереш нормално, да паркираш пък абсурд нито до СМГ, нито до ПЧМГ, нито до АК в ден, когато има изпит.
Тръгваме аз, съпругът ми и детето.
На удобно място, но все пак в близост до училището от колата слизаме аз и детето, а баща му намира място за паркиране.
Нямам никави нерви да обикалям с кола по улички в търсене на заветното място.

# 599
  • Мнения: 5 425
Навреме поръчано такси, също е вариант. С последващо подсоляване със сълзи на някое готино кафе в Ринг Мол например. Откъдето автобуса до последната спирка на метрото в Бизнес парк.
ПС Моите ползват мотоциклетен превоз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт