Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 69

  • 46 728
  • 742
  •   2
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 10 642
Той си отвисял... ама ти го отнесе... айде не го жали толкова
Ще виси разбира се, нали това дете ще е и негово.

# 151
  • Мнения: 1 033
Здравейте, да попитам и аз пак - задържаните фоликули само с лекарства ли се пукат? Имам по 1 във всеки яйчник на 1 ден от цикъла ги видяхме

При последния  задържан пих два цикъла противозачатъчни, но бе'е много упорит - така и не се спука.
Док предложи пункция и аз се съгласих, защото подходящия момент за процедура много се отложи във времето и ...така...
Пункцията предполагам е същата като за я нали?

# 152
  • Мнения: 922
Благодаря ви момичета ❤
Nadin предполагам че няма да може да е при мен ,но ще ми е достатъчно да знам ,че е от вън и ме чака . Аз имам много силна връзка с М. и в такива моменти аз самата съм по спокойна като знам ,че в около мен . 🤗
Slunceto  разсмя ме и моя ги пуска понякога едни такова без да се замисля какво говори 😂😂😂😂 . Там ще е за пункцията за сега ме мранкя идва кадето му кажа и прави каквото трябва . Това се базикаме ,че ще си имаме деца от апруветки егати хахахха
Сега до някъде се настройвам ,че ще си дойда да си почина малко ще се видя с близки и приятели докато си седя в Бг ,ще си подправя в апартамента ,а бе ще гледам да си запалвам времето с приятни неща ,че да не го мисля толкова .

# 153
  • Варна
  • Мнения: 28
да - протича по абсолютно същия начин - поспиваш си малко и после те изпращат вкъщи Wink

# 154
  • Мнения: 1 033
да - протича по абсолютно същия начин - поспиваш си малко и после те изпращат вкъщи Wink

А може ли веднага да се започне стимулация ?

# 155
  • Варна
  • Мнения: 28
Момичета, забравих да кажа - утре, на 5-ти ден от стимулацията с Пурегон, за първи път ще видим как и дали изобщо растат тези исторически фоликули. Много ме е страх, че с моя 1 я, не е лесно да им докараш бройката.
Моля ви - стискайте ми палци поне за 5-6-7 ....Hands Fist
Много съм скромна Relieved

# 156
  • Мнения: 922
Otarajenie имаш едни големи палци за късмет от мен 🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤

# 157
  • Варна
  • Мнения: 28
да - протича по абсолютно същия начин - поспиваш си малко и после те изпращат вкъщи Wink

А може ли веднага да се започне стимулация ?

Да, при мен сегашната стимулация започна по този начин - пункция, след това пих противозачатъчни още няколко дни, застъпиха се за ден с блокажа. След като ги спрях - цикъл, после преглед и ако Е е паднал достатъчно - екшън Wink

# 158
  • Мнения: 1 033
И от мен стиснати палци за 5, 6,7 Simple Smile

# 159
  • Мнения: X
Otrajenie, абе може и повече да се от 5-6, но най-важното е да са качествени Wink С колко единици Пурегон е стимулацията? Стискам палци, позната ми е тръпката. Да кажеш после след прегледа Simple Smile
Ааа иначе ММ не съм го жалила много, даже го карах да гледа като ми поставят инжекциите, да види на какво съм подложена. На тях мъжете им е лесно. Психически и те го преживяват по някакъв си техен начин, но определено теглото си е на жената.Но какво да се прави - съдба.

# 160
  • Варна
  • Мнения: 28
Slunceto, за сега съм на 300 Ед. Puregon на ден. Права си - при първата стимулация извадиха малко, но всички бяха бомба Simple Smile... Но лош късмет - извънматочна (тогава още имах тръба).
Мисля, ако трябва изобщо да се пада на някой този товар - по добре на нас, жените; че моя М ми е под съмнение изобщо дали би изтърпял всичко това...още повече комбинирано с ходене на работа и домакинстваме.

# 161
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен. Моята четвърти опит започна, днес обаче на прегледа на док му се видяха малко фоликулите 1 в ляво 8 мм, а в дясно само малки без даже да ги мери. Днес е 5 ден на стимулация с мериоферт 6 по 0.75. До сега все са били повече и по големи, доста се притесних,  но дано всичко да е ок.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 28
Недасон, стискам палци да пораснат - има време, едва 5 ден е.
Какво каза твоя доктор, нещо ще променяте ли в следващите дни?

# 163
  • Мнения: 101
Само намали дозата на 4 по 0.75,  а не 6

# 164
  • Мнения: 922
Момичета сетих се още нещо ,някоя от вас да и се е налагало да лети след трансфера . Аз сега се замислям как ще се прибера след него и въобще колко време след трансфер ще мога да летя , те ще искат ли да ме следят няма ли .... до + тест със сигурност ще си седя в Бг ,че може и седмица две още ,но си мисля ако кажат до 3 месец 🙈😱

Общи условия

Активация на акаунт