90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 236
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 20 172
Дарси става жалка с отчаяните напъни за брак. А този нейният ми прилича на педал, стараещ се да се докара на хетеро.  Има нещо психопатско в погледа му, което не ми харесва.
Тя и старата му приятелка с която излязоха на вечеря, мязаше на травестит, или поне така се беше докарала с грима.

# 631
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Да, точно на траверс изглеждаше и страшни глупости говореше. Неустомото баба блонди е пълно куку с тоя нигериец само си го търси, много е неприятна.

# 632
  • София
  • Мнения: 23 096
О, да, този с Акини да бяга с 200 от Нигерия. Ако ме питате, семейството й би трябвало да му целува ръка, че ще изведе дъщеря им от мизерията там, но не - тупат се в гърдите, все едно са от велики по-велики. Какво да се прави, сблъсъкът на култури не е от най-приятните неща.

# 633
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Приятелките на Дарсиния също приличаха на траверси.

# 634
  • Мнения: 4 402
Vaflichka, коя е тази от Хаити?
Културните различия са много трудни за преодоляване понякога. А голяма част от американците, които участват в това предаване са напълно отчаяни и са се хванали за чужденците като удавник за сламка.
Девън пък от чист фетишизъм се хвана с този кореец. Ако беше от европеидната раса, нямаше никакво внимание да му обърне - 30-годишен живеещ при родителите, инертен,  незрял, дори глуповат. Да видим, може да ни изненада, но засега това са ми наблюденията.
Само им се чудя с какъв акъл забременяват така бързо  - Девън, тази в ЮАР, в друг сезон имаше една, която заминала на почивка девствена, а се върнала бременна, после набързо и второ. Не им помня имената, че много сезони едновременно и пълна каша стана по някое време.

# 635
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Vaflichka, коя е тази от Хаити?
Културните различия са много трудни за преодоляване понякога. А голяма част от американците, които участват в това предаване са напълно отчаяни и са се хванали за чужденците като удавник за сламка.
Девън пък от чист фетишизъм се хвана с този кореец. Ако беше от европеидната раса, нямаше никакво внимание да му обърне - 30-годишен живеещ при родителите, инертен,  незрял, дори глуповат. Да видим, може да ни изненада, но засега това са ми наблюденията.
Само им се чудя с какъв акъл забременяват така бързо  - Девън, тази в ЮАР, в друг сезон имаше една, която заминала на почивка девствена, а се върнала бременна, после набързо и второ. Не им помня имената, че много сезони едновременно и пълна каша стана по някое време.

Намерих имената - Шон и Аби https://realityblurb.com/2017/08/14/before-the-90-days-fiance-up … n-still-together/

# 636
  • Мнения: 4 402
Да, сетих се. Ми тя си търси sugar daddies доколкото си спомням историята им.

# 637
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Макар да пише в статията , че са заедно фейсбук профила и който е даден показва, че е сгодена за човек от UK

# 638
  • София
  • Мнения: 1 324
Макар да пише в статията , че са заедно фейсбук профила и който е даден показва, че е сгодена за човек от UK

За кой става въпрос?
Жал ми стана за Джени, този Сумит е такъв наглец.

# 639
  • Мнения: X
Да, мн са плодовити, хоп и от 1 път забременяват. После хоп и 2ро дете ужас.

Тази Деван, божке, хукна с малко бебе на 1 месец да пътува цял ден, че да се навре в една стая с тоя смешник и техните, а детето си остави в Америка..
Луди хора!

# 640
  • Мнения: 36 486
Аз пък не харесвам Бенджамин и за мен той е мизерник и фетишист (освен това е лигав и неприятен на външен вид).

Първо - той е беден - дадоха го, че яде боклуци, защото не може да си позволи пътуването. Акини каза, че не иска беден мъж и това е нейно право.
Второ - има дете. В нашите риалитита непрекъснато се подчертава как когато някоя жена има дете, трудно ще си намери мъж. Ами, същото важи и за мъжете - повечето хора не искат да гледат чужди деца. Акини ясно каза, че не иска.
Трето - той е малко ексцентричен - още не сте видели, но вечер пее религиозни химни в стаята си. И това не е за всеки.

Аз не видях родителите на Акини да са по-бедни от него. Стандартът им на живот е еднакъв. Бенджамин има някои неща в повече, защото живее в по-богата държава, но като цяло не е над тях. По-скоро да го изпращат да си ходи. Да не говорим, че е ненормално да си търси жена от бедна държава по интернет, защото се надява, че ще го приеме по-лесно. Явно иска да е зависима от него.
Нали ходи на църква редовно - да си намери някоя от сбирките - тъкмо ще са си подобни.

# 641
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Сезар пак е сам на почивката,голям глупак е.

# 642
  • Мнения: X
Тоя Сезар що не вземе да ми прати някой лев. Ще му пиша по 1 съобщение от дъжд на вятър и 2-3 снимки. 😁

# 643
  • Мнения: 923

Бенджамин тотално се изложи. Как може поне по едно сувенирче да не донесе на момичето и на семейството. Не знае как да се държи въобще. Вярно, че културните различия са големи, но исля че навсякъде е прието като отидеш на гости, да не си с празни ръце. Да вземе пример от Цезар, дето е толкова щедър пък дори не е видял мацката на живо. 😁

# 644
  • Мнения: 36 486
Бенджамин не може да им купи нищо. И не само, че не може, ами е смотаняк и не се сеща. Не смятам, че само в България се носи подарък за семейството - гледам, че и по американските сериали си носят бутилка вино и цветя (поне), като си ходят на гости по повод.

Общи условия

Активация на акаунт