90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 291
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
И какви рижави косми извади на гърба тоя Бенджамин! 🙄😁

# 646
  • Мнения: 36 600
Акини му направи комплимент - "Толкова си космат, имаш косми навсякъде" )) Не съм сигурна как е преведено, но ми направи впечатление.

# 647
  • Мнения: 1 042
Деван била бременна.

# 648
  • София
  • Мнения: 1 324
Деван била бременна.

Пак ли? От кого

# 649
  • Мнения: 1 042
Ами явно пак от Джехун ли беше. Писала в някаква затворена корейска група и от там изтекло инфото, и тя е ядосана за това. Във фейса го видях.

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 23:06 от Liashka

# 650
  • Мнения: 1 706
Само на мен ли Кори и Лиъм (синът на Лаура) ми приличат на бавноразвиващи се?

# 651
  • Мнения: X
Не само на теб.

Ох, тази Деван..

# 652
  • София
  • Мнения: 11 630
На мен Кори не ми изглежда като такъв, изглежда ми, свестен и влюбен.

# 653
  • Мнения: X
И тъп, цигането го прави на луд.
Другите мацки поне са горещи, секси, а тя..

# 654
  • София
  • Мнения: 11 630
Странно какво толкова е харесал в толкова студена жена, която сякаш дори не го харесва, а е по принуда с него. Сигурно е бил много самотен в Америка, че да направи такава глупост. Според мен изглежда прилично, така че все е имало някоя и друга американка, желаеща да е с него.

# 655
  • Мнения: 36 600
Кори изглежда глупав, но Лиам и полинезиеца определено приличат на хора със забавено развитие.

В последния епизод, който гледах в нета, Лиам
Скрит текст:
каза на Аладин, че не иска майка му да има повече деца, защото ще спре да се грижи за него и да му дава пари Joy Joy Joy Освен това каза, че ако такова нещо се случи, той  ще ги зачекне от живота си - все едно на Аладин му пука! Беше толкова абсурдно, а смешното е , че сега майка му се развежда с Аладин, но е казала на Лиам да се изнася, защото не може да го издържа повече.

За Бенджамин и Акини -
Скрит текст:
Не вярвам, че ще стане нещо. В нейния Инстаграм има само една снимка с него, на която е написала саркастичен коментар. В последния епизод направо му каза, че няма намерение да бъде майка на детето му, а могат да бъдат само приятели. Предполагам, че той ще си тръгне, преди да се стигне до истинско предложение за брак.

За Сумит-
Скрит текст:
Под домашен арест е, но роднините му го пуснаха да излезе за малко. Той твърди, че има връзка с Джени от преди да се ожени и обича само нея. Мрази уговорения брак, но семейството на жена му го заплашвало с полиция (щели да измислят фалшиви обвинения, не запомних точно какви).

# 656
  • Мнения: 20 181
Всички са луди значи, или са там за някакво внимание по социалните мрежи. 😎

# 657
  • Мнения: 1 293
Не знам дали обсъдихте Колти и Лариска. Тя сега се раздели с нейния любим. И изведнуж се появиха снимки на Колти и Деби с мего на дивана, а Лариса споделя профила на гаджето на Колти. 🤣

# 658
  • Мнения: 36 600
Видях тези снимки, според мен са проява на лош вкус от страна на тримата. Особено на гея Ерик.

Видях и снимки на Колти с друга жена в Инстаграм, но сигурно й е платил. Гледах го в Пилоу талк - очевидно още е с майка си.
Лариса трябваше да се пробва с адвоката си (ако е неангажиран) - беше по-готин от Ерик.

# 659
  • Мнения: 1 110
том защо намесва бившата.... все по-малко го харесвам вече

Общи условия

Активация на акаунт