90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 373
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 4 106
Колт и майка му са доста зли и подли хора според мен. Не ги харесвам и честно казано се радвам, че Лариса не остана в това семейство.

# 661
  • Мнения: 36 816
Колти и Деби са отвратителни - въобще не вярвам, че той ще си намери жена.

Сега в Ю тюб, в препоръчани ми излезе едно видео за Том, интересно е:


Накратко - цялата информация, която е дал за себе си, е лъжа. И тази Рошел не му е никаква приятелка, а я е помолил за услуга (позната, може и да й е платил). Сега сигурно горчиво съжалява, след всички коментари в социалните мрежи, че прилича на Круела Девил ))

П.п. Така са изглеждали Дарси и сестра й преди всичките ремонти:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 18:27 от Petia Kageyama

# 662
  • Мнения: 2 075
Вече втора седмица гледам това предаване по TLC от 16 до 18 ч. И се зарадвах, че има тема, но защо обсъждате други герои? Моите са различни.

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 26 603
Защото излъчват и други сезони в събота от 20 до 00ч

# 664
  • Мнения: 2 075
Да, започнах темата от началото и там се обсъждат тези. Интересно е.

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 26 603
Тези от 16-18ч ги повтарят вече няколко пъти.

# 666
  • Мнения: 164
Колти и Деби са отвратителни - въобще не вярвам, че той ще си намери жена.

Сега в Ю тюб, в препоръчани ми излезе едно видео за Том, интересно е:


Накратко - цялата информация, която е дал за себе си, е лъжа. И тази Рошел не му е никаква приятелка, а я е помолил за услуга (позната, може и да й е платил). Сега сигурно горчиво съжалява, след всички коментари в социалните мрежи, че прилича на Круела Девил ))

П.п. Така са изглеждали Дарси и сестра й преди всичките ремонти:
Скрит текст:
Лелееее....колко различни са 😱😱😱

# 667
  • София
  • Мнения: 11 708
Дарси сега на нищо не прилича, а в началото беше готина, но вече е като питка в лицето, отделно и с тия процедури и мигли все ѝ се кривят очите.

# 668
  • Мнения: 20 228
Имам чувството, че и на снимката преди ремонта, пак имат по нещо, на тази отпред в устните, а и в бузите предполагам.
Дарси вече започна да не мяза на нищо.
С тази мода, интересно на какво ще приличат след още 10 години да кажем.

# 669
  • Мнения: 1 117
трябва да и потърся профила да видя какви снимки има Драси, а с това тръшкане за предложение на всяка цена изглежда зле..много зле отстрани

# 670
  • Мнения: X
Хубави са Дарси и сестра й на тази снимка, но тя сигурно е от предди 15 години.

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 26 603
И на снимката са с доста подобрения.

# 672
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Дарси от къде го намери този гей Simple Smile Нищо лично, ама на такъв прилича. И от кой зор и е да се омъжва, че чак такова драпане за предложение.

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 26 603
Не съм я чула още да му говори за децата си,как ще им бъде пастрок...на холандеца все му набиваше как щял да бъде баща на дъщерите и

# 674
  • Мнения: 36 816
И аз се чудя за какво й е Том. При първата среща си личеше, че е разочарована, защо се нави толкова бързо? Джес поне беше млад и манекен.

Общи условия

Активация на акаунт