Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 280
  • 767
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 25 750
Щото нямаше останали, за 62500 ми предлагаха, 100м2, юг/запад, но за два дни докато обмислям и го взеха. Бяха започнали вече, предполагам, че на старта цените са били малко по-ниски.
Това е хубава цена за 100м2, каквото и да си говорим. Запад гледа парка а юг си е добре по принцип. В тази сграда само севера е много кофти, но като гледам и те са продали.
Киса, вие ще се местите ли или само информативно ?

# 676
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Лъки, само информативно питам. Grinning
Една позната брокерка (работи друг пазар и няма никаква изгода) наскоро много я хвали тази сграда. Самата тя живее някъде в района и си го харесва.
Та ми стана интересно какви са били цените там.

# 677
  • Мнения: 89
На мястото на "Сава Ганчев" какво ще се строи?
Доколкото знам, там се предвижда друг мега проект на Хидрострой, и аз се интересувах преди време, в Лабиринт в една от лицевите сгради на партера има офис на брокерите на инвестиционната компания на Хидрострой, там със сигурност ще могат да дадат инфо Simple Smile

# 678
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Здравейте,

Моля за помощ. Търся апартамент под наем, препоръчайте ми коректни агенции.Може и на лични.

Благодаря.

# 679
  • Мнения: 114
Здравейте, моля за помощ, ако сте запознати може ли малко информация за Residence  park  и Art Village. Виждам че са къщи, но не мога да се ориентирам в локацията и дали си заслужават. Ще съм благодарна на всеки, който даде някаква информация.
Малко съм скептична при тази цена...

# 680
  • Мнения: 25 750
Здравейте, моля за помощ, ако сте запознати може ли малко информация за Residence  park  и Art Village. Виждам че са къщи, но не мога да се ориентирам в локацията и дали си заслужават. Ще съм благодарна на всеки, който даде някаква информация.
Малко съм скептична при тази цена...
Линкове, нещо?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 995
Арт-а като гледам е малко по-нагоре по Поп Димитър, това си е месност Пчелина, някой му казват Възраждане 3. Дневна, 3 спални, двор, ПМ, малко над 71к, ами не звучи много зле, само дето мястото за мен не е много окей.
Другото не можах да го намеря. Simple Smile)

# 682
  • Мнения: 25 750
Ако ще живеете в Пчелина да ви споделя, че моя близка се оплаква от насекоми които и влизат в апартамента. Искаше ми се да и кажа "като си взела жилище в гората, ще влизат", но спестих коментара.

Кажете кой строи Радост 10. Не е Конструмакс, а фирмата брокер не е посочила цени на сайта си.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 995
Стига де, не са пръскали, или поне не достатъчно, насекоми могат и влизат в домовете не само в Пчелина...

# 684
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Вчера минах покрай новите строежи във Възраждане 1. Чудя се само карето над Резиденс и под бул. 3-ти Март как е останало празно все още. Или и за там има планове?

# 685
  • Мнения: 25 750
Стига де, не са пръскали, или поне не достатъчно, насекоми могат и влизат в домовете не само в Пчелина...
Да, така е , но тя твърде често се оплава, даже ми е пращала снимка на убито..."животно". Не знам стоножки ли са, или какво... Tired

Иначе имат гледка и чист въздух. bowuu

# 686
# 687
  • Мнения: 25 750
Bлагодаря за линковете. Тези къщи отдавна ги рекламират, но са свободни все още. И цените им са ниски според мен за къща в града. Района както казах е минус. Едните са на 3ти Март, не точно Пчелина. Виждат се ако минаваш с кола, посока кварталите в дясно се падат от спирката.

# 688
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Къщите от втория линк са над 3-ти Март както е казала Лъки. те ги строят доста време, но силно се съмнявам това да е цената им в момента. Просто е примамка за клиенти. Строителя беше неизвестен, говорила съм с него, спомням си, че и условията нещо не ни допаднаха, както и самите къщи. Бяха твърде тесни и малки. До там се стига по един тесен черен път. Точно на пътя пред къщите имаше една табела с телефона на строителя, ако още е там може да звъннете.

# 689
  • Мнения: 114
Благодаря ви за информацията за къщите, и на мен цената ми се видя ниска, но най-вече местоположението не ми допада. Ще продължа да търся нещо по-към Младост.

Общи условия

Активация на акаунт