Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 50 564
  • 937
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 258
Привет! От доста време не съм се вяскала, но ето ме. С наедряло коремче и щастлива. Отговарям конкретно на въпроса ти. Отне ни по-малко от година, за да се сдобием с дете. Лечението ми премина сравнително бързо, за което съм благодарна на д-р Лачев за положените грижи. Доколкото имам спомен ти вече имаш дете, нали? Как са при вас нещата?

# 256
  • Мнения: 1 602
Здравейте, някой може ли да сподели какви прегледи правят на бебетата? Имам 1секцио при др Димитров в Токуда преди 3г. Сега съм бременна пак и много ми се иска Св. Лазар заради акушерския кабинет и доста случаи на нормално раждане след секцио, но честно казано неонатологията ме притеснява.

# 257
  • Мнения: 572
Здравейте, някой може ли да сподели какви прегледи правят на бебетата? Имам 1секцио при др Димитров в Токуда преди 3г. Сега съм бременна пак и много ми се иска Св. Лазар заради акушерския кабинет и доста случаи на нормално раждане след секцио, но честно казано неонатологията ме притеснява.

Привет! Защо най-добре не отидеш на ден на Отворени врати, за да видиш нещата на място и да поговориш с лекторите. Така ще придобиеш най-добра представа за нещата и ще си направиш преценката сама. Ако трябва аз да споделя своето мнение неонатологията е на ниво, вземайки предви факта, че това е малка частна болница, но с едни от най-добрите специалисти във всяко отношение.
https://www.facebook.com/events/777037822750118/

# 258
  • Мнения: 16 871
Кисес, провери на място или говори с Димитров,  не вярвам да те подведе.
Защото не знам къде видяха някои "най-добри специалисти във всяко отношение"

От сайта им: 1 неонатолог, 1 детски болести и до тук.


# 259
  • Мнения: 1 602
Благодаря Ви. Разбира се, че ще поговоря. Просто от 3ти месец до раждане има доставреме и не ми се разкарва към момента по отворени врати Wink

# 260
  • Мнения: 572
Благодаря Ви. Разбира се, че ще поговоря. Просто от 3ти месец до раждане има доставреме и не ми се разкарва към момента по отворени врати Wink

Ти си решаваш, в крайна сметка можеш да проведеш разгово с д-р Димитров. Той ли те следи?
Пак казвам, че това е болница с малки параметри, но определно с едни от най-търсените и предпочитани лекари.

# 261
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте,
Някой дали има актуален ценоразпис евентуално да качи тук? Не ме интересува раждането, а профилактичен преглед, цитонамазка, ехо, микробиология... такива неща Simple Smile
KIsses, хубаво е да говориш и със самия Димитров, ако мислиш пак при него. Той мисля е малко плах на тема нормално след секцио, иначе винаги е за нормалното при възможност. И всеки случай си е много индивидуален - не е важна само разликата в годините между двете раждания, а и причините довели до секциото, начин на зарастване и т.н.

# 262
  • Мнения: 371
Можете да им пишете в месинджър и ще ви дадат ценоразпис.
Аз така направих с цените за раждане.
Здравейте,
Някой дали има актуален ценоразпис евентуално да качи тук? Не ме интересува раждането, а профилактичен преглед, цитонамазка, ехо, микробиология... такива неща Simple Smile
KIsses, хубаво е да говориш и със самия Димитров, ако мислиш пак при него. Той мисля е малко плах на тема нормално след секцио, иначе винаги е за нормалното при възможност. И всеки случай си е много индивидуален - не е важна само разликата в годините между двете раждания, а и причините довели до секциото, начин на зарастване и т.н.

# 263
  • София
  • Мнения: 702
Здравейте,
Някоя от вас раждала ли е в Свети Лазар във вана заедно с Олга Дукат? Интересувам се от мнение и ориентировъчни цени, сайта им не работи, а фейсбук нямам.
По ориентир от цените в предишните постове за двойна стая е някъде около 2500лв. грубо.

# 264
  • Мнения: 572
Здравейте,
Някоя от вас раждала ли е в Свети Лазар във вана заедно с Олга Дукат? Интересувам се от мнение и ориентировъчни цени, сайта им не работи, а фейсбук нямам.
По ориентир от цените в предишните постове за двойна стая е някъде около 2500лв. грубо.

Привет! Не знам защо реши, че нямат фейсбук. Имат и фейсбук, и инстаграм. Сайтът им работи. Прилагам ти линкове:

https://www.facebook.com/SvetiLazarHospitalBulgaria/

https://www.st.lazar-hospital.com/bg

# 265
  • София
  • Мнения: 702
Това , което написах е че аз нямам фейсбук . В деня , който попитах, интернет страницата им не работеше и тъй като видях ценоразпис тук, но не съм сигурна за калкулацията, зададох въпроса.
Лек ден.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 8
Здравейте, реших да споделя моето чудесно раждане тук, може да се окаже полезна информация за някой.
На 17.11.2019 се роди нашата Ема 3140гр., 50см. в болница Св. Лазар - честно казано избрахме мястото само заради Олга - тя само там води раждания. Прекрасно естествено раждане беше, не без трудности, но все пак най-чудното събитие в живота ни. Таткото си беше с нас през цялото време, преряза пъпната връв, която беше оставена да спре да пулсира и да се отдели сама без системи. Като цяло никакви медикаменти не сме ползвали при моето раждане. Бебенцето веднага след като излезе го сложиха върху мен и ни оставиха да се гледаме и кърмим. Все пак е важно да кажа, че ние имахме план за раждане и държахме на него. След това бях в единична стая - нищо особено честно казано в Токуда и Надежда са далеч по-добри битовите условия. Храната - съвсем нормална, закуската куцаше, но другото беше супер. Персоналът - не всички бяха мили като за 3500лв. , съветите , които дават са различни и неактуални, къпят бебетата с козметика - шампоан и т.н. - аз не исках това. Сърдеха се като им казвах, че бебето ще си е при мен - не искат да ги притесняват като цяло. Педиатърката не ми хареса - само повтаряше, че бебето е озверяло от глад ии няма да мога да го храня от гърда да давам АМ - е вече се храним изцяло от гърда...
   От Ла Вита Нова са чудесни акушерките- много мили и загрижени,  аз все пак при тях раждах, но най-вече Олга Дукат е върхът - заслужава си само заради нея болницата, дано успее да прокара път в нашата закостеняла система и съзнанието на жените, решили да станат майки и раждания да бъдат масово едно прекрасно изживяване!

# 267
  • Мнения: 3
Поздравления за бебчо 🤗 И на мен ми предстои съвсем скоро да питам като багаж за престоя какво си беше подготвила?
Здравейте, реших да споделя моето чудесно раждане тук, може да се окаже полезна информация за някой.
На 17.11.2019 се роди нашата Ема 3140гр., 50см. в болница Св. Лазар - честно казано избрахме мястото само заради Олга - тя само там води раждания. Прекрасно естествено раждане беше, не без трудности, но все пак най-чудното събитие в живота ни. Таткото си беше с нас през цялото време, преряза пъпната връв, която беше оставена да спре да пулсира и да се отдели сама без системи. Като цяло никакви медикаменти не сме ползвали при моето раждане. Бебенцето веднага след като излезе го сложиха върху мен и ни оставиха да се гледаме и кърмим. Все пак е важно да кажа, че ние имахме план за раждане и държахме на него. След това бях в единична стая - нищо особено честно казано в Токуда и Надежда са далеч по-добри битовите условия. Храната - съвсем нормална, закуската куцаше, но другото беше супер. Персоналът - не всички бяха мили като за 3500лв. , съветите , които дават са различни и неактуални, къпят бебетата с козметика - шампоан и т.н. - аз не исках това. Сърдеха се като им казвах, че бебето ще си е при мен - не искат да ги притесняват като цяло. Педиатърката не ми хареса - само повтаряше, че бебето е озверяло от глад ии няма да мога да го храня от гърда да давам АМ - е вече се храним изцяло от гърда...
   От Ла Вита Нова са чудесни акушерките- много мили и загрижени,  аз все пак при тях раждах, но най-вече Олга Дукат е върхът - заслужава си само заради нея болницата, дано успее да прокара път в нашата закостеняла система и съзнанието на жените, решили да станат майки и раждания да бъдат масово едно прекрасно изживяване!

# 268
  • Мнения: 572
Здравейте, реших да споделя моето чудесно раждане тук, може да се окаже полезна информация за някой.
На 17.11.2019 се роди нашата Ема 3140гр., 50см. в болница Св. Лазар - честно казано избрахме мястото само заради Олга - тя само там води раждания. Прекрасно естествено раждане беше, не без трудности, но все пак най-чудното събитие в живота ни. Таткото си беше с нас през цялото време, преряза пъпната връв, която беше оставена да спре да пулсира и да се отдели сама без системи. Като цяло никакви медикаменти не сме ползвали при моето раждане. Бебенцето веднага след като излезе го сложиха върху мен и ни оставиха да се гледаме и кърмим. Все пак е важно да кажа, че ние имахме план за раждане и държахме на него. След това бях в единична стая - нищо особено честно казано в Токуда и Надежда са далеч по-добри битовите условия. Храната - съвсем нормална, закуската куцаше, но другото беше супер. Персоналът - не всички бяха мили като за 3500лв. , съветите , които дават са различни и неактуални, къпят бебетата с козметика - шампоан и т.н. - аз не исках това. Сърдеха се като им казвах, че бебето ще си е при мен - не искат да ги притесняват като цяло. Педиатърката не ми хареса - само повтаряше, че бебето е озверяло от глад ии няма да мога да го храня от гърда да давам АМ - е вече се храним изцяло от гърда...
   От Ла Вита Нова са чудесни акушерките- много мили и загрижени,  аз все пак при тях раждах, но най-вече Олга Дукат е върхът - заслужава си само заради нея болницата, дано успее да прокара път в нашата закостеняла система и съзнанието на жените, решили да станат майки и раждания да бъдат масово едно прекрасно изживяване!

Привет и честита рожба! Много се радвам, че сте се насладили на това водно раждане. Ла Вита Нова наистина са страхотен екип. И аз родих в Свети Лазар- раждането ми не беше от най-леките, но всичко мина наред. Обслужването е на ниво, нямам забележки. Дори на мен ми се стори, че като за закуска нещата отиват на преяждане. Питки, кроасани с добавка конфитюр и масълце, филе, сирене, кашкавал. Като качество и количество останах доволна. Simple Smile

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 8
Здравейте, отново ! Багажът, който аз си бях подготвила беше доста скромен, но после ми носиха всякакви допълнение :Smiley
Накратко моят списък:
- чехли за баня
- пакет еднократни гащи - 2 пакета ми трябваха
- пакет превръзки за родилки
- мои нощници два броя
- Арника 30ch
- Вода 2 по 500
- Шоколад
- Тоалетни принадлежности + хавлия - там осигуряват хавлии
- Лосион Ланолин
- Ръкавици за бебе и комплект за изписване - но там осигуряват дрешки за преобличане, ако си го искаш при теб вечерта
- после ми донесоха разни други предмети като възглавница за кърмене и нощна лампа, които съвсем не са задължителни

Прекрасно раждане ви пожелавам !! 🥰

Общи условия

Активация на акаунт