Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 49 975
  • 937
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 258
благодаря, не съм решила още, може би ще е той, може и Николова

Доктор Николова също много я търсят и предпочитат за раждането. На мен ми е много симпатична.

# 76
  • Мнения: 572
Факт е, че там работят много добри специалисти и който и да се избере не е погрешен избор. Пожелавам им да работят винаги с този професионализъм и ентусиазъм.

# 77
  • Мнения: 53
Привет мили мами, имате ли впечатления от д-р Бойко Димитров. Интересувам се от гинекологичен преглед, преди бебеправене. 

# 78
  • Мнения: 572
Привет мили мами, имате ли впечатления от д-р Бойко Димитров. Интересувам се от гинекологичен преглед, преди бебеправене. 

Мен ме следи доктор Димитров. Определено няма да сбъркаш, ако желаеш да се прегледаш при него. Освен, че е много учтив, е и голям професионалист. Притеснява ли те нещо, че искаш да отидеш на преглед преди това?

# 79
  • Мнения: 53
Последните ми изследвания са отпреди 9 месеца (микробиология и цитонамазка). После почнахме бебеправене, но с известно прекъсване. Засега няма положителен резултат. Искам да направя по-сериозни изследвания, затова търся добър специалист.

# 80
  • Мнения: 572
Последните ми изследвания са отпреди 9 месеца (микробиология и цитонамазка). После почнахме бебеправене, но с известно прекъсване. Засега няма положителен резултат. Искам да направя по-сериозни изследвания, затова търся добър специалист.

Хубаво си решила. Подобен род изследвания не са излишни преди да забременееш. Ще стане бебето, не се притеснявай. Пиеш ли фолиева киселина? Много е важна за началното развитие на бебето. Сега като се позатопли и събереш витамини нещата ще се получат, иначе да ти кажа най-бързо бебета стават през лятото.Smirk

# 81
  • Мнения: 53
Благодаря за съвета за фолиевата киселина, каква доза се взима?
Ще помоля за някакви контакти на д-р Димитров.

# 82
  • Мнения: 16 868
По едно на ден, метилирана форма.

# 83
  • Мнения: 572
Благодаря за съвета за фолиевата киселина, каква доза се взима?
Ще помоля за някакви контакти на д-р Димитров.

Взима се по една таблетка на ден. Иначе можеш да се обадиш на регистратура да си запазиш час при Димитров. И като отидеш вече при него да го помолиш да ти даде неговия си номер.
Тел: 02 962 2005

# 84
  • Мнения: 258
Аз минавам оттук да видя дали някой е споделил мнение относно стимулация при Лачев?

# 85
  • Мнения: 53
Благодаря за съвета за фолиевата киселина, каква доза се взима?
Ще помоля за някакви контакти на д-р Димитров.

Взима се по една таблетка на ден. Иначе можеш да се обадиш на регистратура да си запазиш час при Димитров. И като отидеш вече при него да го помолиш да ти даде неговия си номер.
Тел: 02 962 2005

Благодаря, звънях, но нещо не мога да се свържа, дава грешка. Този телефон за връзка с него ли е?

# 86
  • София
  • Мнения: 4 114
Здравейте момичета,

Имам въпрос: Колко струва гинекологичен преглед в Свети Лазар?
Не съм бременна. Има гинекологичен проблем и си запазих онлайн час при д-р Димитров, но се чудя колко ли ще ми струва прегледа?

# 87
  • Мнения: X
Струва 260 лв., пълен профилактичен - преглед, ехо, цито и микробиология.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 114
Струва 260 лв., пълен профилактичен - преглед, ехо, цито и микробиология.

WOW! До 150 лв. бях подготвена ама 260 лв. ми идва малко в повече.

# 89
  • Мнения: 53
Здравейте момичета,

Имам въпрос: Колко струва гинекологичен преглед в Свети Лазар?
Не съм бременна. Има гинекологичен проблем и си запазих онлайн час при д-р Димитров, но се чудя колко ли ще ми струва прегледа?

Здравей, как си запази час онлайн. И аз искам при него да се прегледам.

Общи условия

Активация на акаунт