остани с мен (Saath Nibhaana Saathiya)

  • 28 736
  • 219
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 446
Премлата е наета от Маду и Гаура (плиятелка на Кокила от детството, и тя ще си отмъщава на Кокила заради смъртта на нейн брат). Те в 3 сезон ще отвлекат Кокила и на нейно място ще поставят тази Премлата, която ще носи маска и същите дрехи като на Кокила и всички ще мислят че това е Кокила. Премлата, Маду и Гаура ще се опитат да унищожат семейството, но Гопи ще разкрие Премлата и ще успее да освободи Кокила.

# 46
  • Мнения: 978
Като че ли е традиция един актьор да изиграе две роли или дъщерята да е досущ като майка си, все едно са близначета.

# 47
# 48
  • Мнения: 2 990
Като че ли е традиция един актьор да изиграе две роли или дъщерята да е досущ като майка си, все едно са близначета.

Мхм. За това се сетих и аз

Благодаря, Сантош

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 446
всички лога на сериала


# 50
  • Мнения: 209
Аз гледах едни серии стари, в началото за малко в интрото Гопи си беше сама, а след това пак за 2-3 епизода е с Раши, но на Гопи снимката е по-различна, ето открих видео с интротата. Аз си харесвах тези с Гопи и Раши, сегашните не ми харесват.
https://www.youtube.com/watch?v=elxu0r7Gwto

# 51
  • Мнения: 209
Момичетааааа, защо не свиркате, изпуснала съм най-нтересното Satisfied Рада Куку-то се е разкрила сама пред семесйтвото и е спретнала цирк и то още в четвъртък. Сега гледах двата епизода във Вибокс и много им се изкефих.Smile Стана ми мъчно за Париди, тя не познава Рада, не е запозната с нейните лошотии и не заслужаваше такова отношение. Как са я пуснали от лудницата, такова същество пуска ли се на свобода Smile Smile Ама какъв монолог им спретна, бях забравила, че вярно и за Ахем щеше да се жени, ама не й се получи тогава.

# 52
  • Мнения: 69
Момичетаа, здравейте. Аз изпуснах няколко епизода и от последните, които гледах нишо не разбрах😁😁. Нямам време да изгледам пропуснатото и ще ми е интересно, ако някоя ми изясни на кратко. Как семейството прие Париди? Как така Рада е бременна от Джигар?😮😮 И как изобщо семейството позволи отново на Рада да се върне в къщатата. При положение, че във вчерашния епизод се разбра, че е бременна? Благодаря предварително. 🌹🌹🌹

# 53
  • Мнения: 507
Момичетаа, здравейте. Аз изпуснах няколко епизода и от последните, които гледах нишо не разбрах😁😁. Нямам време да изгледам пропуснатото и ще ми е интересно, ако някоя ми изясни на кратко. Как семейството прие Париди? Как така Рада е бременна от Джигар?😮😮 И как изобщо семейството позволи отново на Рада да се върне в къщатата. При положение, че във вчерашния епизод се разбра, че е бременна? Благодаря предварително. 🌹🌹🌹
Значи.... Джигар си мислеше, че е спал с Париди и заради това се съгласи да се ожени за нея-за да не съсипе нечия чест. Обаче се оказва, че всъщност това е била Рада и така тя е забременяла. Не разбрах само когато точно се е оженила за него... Иначе Париди без да знае,че е тя я доведе в имението. Рада е следяла Париди до един пазар и там е исценирала, че "съпругът" й я е бил, но всъщност Рада бе платила на някой да се представи за съпруг и да го изиграят като сцена. Париди веднага я защити,като я приюти в имението, за да чисти. Обаче през цялото време Рада беше със закрито лице и никой не можеше да види кой е. И после май тя сама се разкри, не съм сигурна, но общо взето така се разви ситуацията. Дано разбра нещо😂

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 446
да Рада сама се разкри, сега тормози цялото семейство. Но на края на този сезон - втори, Рада ще бъде убита от Гопи и тя ще спаси семейството от Рада, но дотогава има много серии

# 55
  • Мнения: 69
Разбрах. Благодаря ви. 🌹

# 56
  • София
  • Мнения: 7 886
Мога да разкажа сериала, ама се питам на кого е нужно?
Хората се вълнуват с епизодите давани по Нова

# 57
  • Мнения: 69
Аз нямам нищо против, даже би било добре. Нищо не ми пречи да го разкажете, а аз когато имам свободно време да си го гледам. Обичам да знам какво да очаквам. 🙂🙂🙂

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 446
аз знам какво ще се случи до края на сериала, разглеждах епизодите без превод и знам какво ще стане до края на сериала, но сега не мога да разглеждам епизодите защото имат някакъв проблем със сървърите и мога да разглеждам някои от тях в други сайтове. Ако искате ще ви разказвам накратко какво ще се случи до края на сериала.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 886
Това, че мога да разкажа сериала го казах с насмешка. Разбира се, че мога, но няма да го направя.
Нека си го гледат хората.
Най голямата глупост е да се направиш на 'велик".

Общи условия

Активация на акаунт