Работа, CV-та, HR-и, съвети - 65

  • 35 862
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 242
Всъщност има хора, които работят таен гост. Ходят напред, назад, събират инфо и впечатления по предварително зададени въпроси.
Веднъж бях таен клиент, пратиха ме в Мак доналдс, така и не ми платиха и повече не се занимавах.

# 16
  • Мнения: 7 700
Всъщност има хора, които работят таен гост. Ходят напред, назад, събират инфо и впечатления по предварително зададени въпроси.
това е таен клиент

Натали, ето от фейса на Film Artist за дегустатори Simple Smile

Търсим 🕵️‍♀️дегустатори 🍳🎥!
Тази година дегустациите са повече от специални.
Това е така, защото можете не само да се заредите с положителни емоции, а и да спечелите големи награди с Film Artist в гурме ресторанта на "Hells'Kitchen".
Дати за месец февруари📅
07.02,09.02.,12.02,14.02, след тази дата ще публикаваме следващи дати.
▪️заетост от 14.00 часа до 20.30 часа
▪️мъже и жени 20-55 години
▪️елегантни
Осигуряваме ▶️
▪️транспорт
▪️хонорар
▪️награди (билети за театър, кино,концерти,ваучери за вечери ,Спа уикенд за двама ,концерт на Ариана Гранде във Виена )
Първата награда ще бъде изтеглена на 13.02.2019.
Ваучер на стойност 120.00 лева- вечеря за двама на 14.02.2019 в елитният ресторант Shef's-Лозенец.
"Вие ядете,ние снимаме "🎥- тел. за записване : 0876788598
Можете да ни изпратете лично съобщение в което да посочите ▶️ дата на която ще участвате, име,фамилия, възраст. телефон за контакт.
#thediner,#sheffs,#hellskitchen,#filmartist

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
Започнах нова работа, но не е моята. Справям се горе - долу.
Не мога да разбера какво ми се работи.
По-скоро кажи какви квалификации, дипломи и сертификати имаш, за да можем да те насочим.
То не е само да ти се работи нещо, а да можеш наистина да се справяш с работата.

# 18
  • Мнения: 28 882
Всъщност има хора, които работят таен гост. Ходят напред, назад, събират инфо и впечатления по предварително зададени въпроси.
това е таен клиент

Натали, ето от фейса на Film Artist за дегустатори Simple Smile

Търсим 🕵️‍♀️дегустатори 🍳🎥!
Тази година дегустациите са повече от специални.
Това е така, защото можете не само да се заредите с положителни емоции, а и да спечелите големи награди с Film Artist в гурме ресторанта на "Hells'Kitchen".
Дати за месец февруари📅
07.02,09.02.,12.02,14.02, след тази дата ще публикаваме следващи дати.
▪️заетост от 14.00 часа до 20.30 часа
▪️мъже и жени 20-55 години
▪️елегантни
Осигуряваме ▶️
▪️транспорт
▪️хонорар
▪️награди (билети за театър, кино,концерти,ваучери за вечери ,Спа уикенд за двама ,концерт на Ариана Гранде във Виена )
Първата награда ще бъде изтеглена на 13.02.2019.
Ваучер на стойност 120.00 лева- вечеря за двама на 14.02.2019 в елитният ресторант Shef's-Лозенец.
"Вие ядете,ние снимаме "🎥- тел. за записване : 0876788598
Можете да ни изпратете лично съобщение в което да посочите ▶️ дата на която ще участвате, име,фамилия, възраст. телефон за контакт.
#thediner,#sheffs,#hellskitchen,#filmartist


Ехееее, супер. Само, дето нямам време за нещо подобно.  Whistling Confused

# 19
  • Мнения: 1 469
Всъщност има хора, които работят таен гост. Ходят напред, назад, събират инфо и впечатления по предварително зададени въпроси.
това е таен клиент

Зависи в коя сфера е дейнистта, може да е клиент, може да е гост. Едни и същи са функциите, за които се използва човекът/хората.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз съм работила в студентските си години като таен клиент. Задачите не бяха много и нямаше как човек да се издържа само от тази дейност, иначе плащаха. Но за мен беше по-скоро досадно, отколкото интересно, особено когато трябваше да се обикаля по разни аптеки.

# 21
  • Мнения: 8 603
Аз съм работила в студентските си години като таен клиент. Задачите не бяха много и нямаше как човек да се издържа само от тази дейност, иначе плащаха. Но за мен беше по-скоро досадно, отколкото интересно, особено когато трябваше да се обикаля по разни аптеки.
тайният клиент кога връща купените стоки, разкрива ли се след покупката

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз съм ходила по хранителни магазини, заведения и подобни, така че покупките си оставаха за мен, то как да върнеш храна. На други места пък само се задаваха въпроси за даден продукт, но не се  купуваше нищо. Не е трябвало да се разкривам в края на задачата.

# 23
  • Мнения: 1 469
Тайните клиенти/гости и т.н. никога не се разкриват пред тези, които изследват/проучват и т. Н. Те си отиват за където трябва все едно си е нормален посетител/гост/клиент. Обратна информация имат само тези, които са го наели за тази цел.

# 24
  • Мнения: 7 700
тайният клиент кога връща купените стоки, разкрива ли се след покупката
Не, прилага бележките за връщане към възложителя на задачата

# 25
  • Варна
  • Мнения: 384
Зависи точно каква е задачата. И аз в студентските години съм била таен клиент. За супермаркет ми даваха 20лв и ми казваха - трябва да купиш нещо от топла/студена витрина, нещо обемно, някакъв плод/зеленчук. И нещата си оставаха после за мен. Не съм ги връщала. Таен клиент в ресторант - отивах с някой друг, защото трябваше да се поръчат различни типове храна, а не може сам човек да ги изяде и са покривали сметката. Варианти различни.

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз знам,обаче че е трудно да се издържаш с парите  от подобен тип работа,да си изкарваш нещо допълнително да...но като основна работа/трудно/  Thinking

# 27
  • Мнения: 326
Здравейте,

Как стой въпроса с невзета отпуска при напускане на работа ?

# 28
  • Сф
  • Мнения: 4 742
По закон трябва да ти я изплатят. Но съм виждала фирми, които те карат да се подпишеш, че си я взел, а не си, и не тия изплащат.

# 29
  • Мнения: 9 050
Изплаща се. Но само пропорционално полагащата се за изработеното време. Т.е., ако напускате в края на февруари, за 2019-та ще Ви платят 3 дни, а не 20.

Общи условия

Активация на акаунт