Тренировки в домашни условия - 98

  • 39 900
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 429
Духче, благодаря за упражненията за гръб. Мен едната плешка още ме мъчи много.

Вчера: 35/80ДО , 30 мин крос, 18к крачки

# 226
  • Мнения: 10 010
Уау, тази Усманова ми скри шапката! Агент, благодаря че сподели! Вчера ми беше ден за дупе, но го преместих днес, вчера ме болеше от двойния Шон Гама+Бета във вторник.

След малко ще направя сутрешната йога. Днес излизам по-късно, децата са във ваканция и не ги водя на училище.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 439
В петък - фитнес. За първи път правих лежанка 4х50. Странно ми е, че използвам токова малка част от тялото си Simple Smile.
Събота - 100 клека, 200 коремни, 30 лицеви
Понеделник - 1000 скока на въже, 100 суинга
Вторник - народни танци.
От понеделник насам - 10 000 калории! Много бири /даже не мога да броя толкова/.
Сега съм с шкембе, нооо мускулесто.

# 228
  • Мнения: X
Агент, много ти благодаря за линковете и разяснението.

Grinning Дупе? Какво дупе! Коремът видяхте ли?! Flushed
Вчера завърших деня с тренровка по спининг - 60 минути.

Честно казано съм леко шокирана от липсата на отношение, което забелязвам в последно време от някакви т.нар. инструктури. Имам чувството, че голяма част от тях са изкарали някакъв курс и отиват да преподават нещо, което може би харесват, но изобщо нямат самосъзнанието за това, че някакви други хора са им се доверили и им плащат.В един форум и една тема, като тук, има много повече отношение и внимание, въпреки липсата на директна изгода за човека, който отделя от времето си, за да обясни. Сигурно съм се разглезила от подробното и внимателно обяснение на Отъм и други треньори, които обръщат внимание на техниката и методологията.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
НоемвриJoy
Отчитам вчера Шончо Кардио чАлиндж от Инсенити макс 30,днес мисля да почивам. Остава ми третата силова  тренировка на КАКА Шалийн и още едно кардио за седмицата. Ако днес намеря 20 минути, ще Пробвам Трансформ20. И това е. Днес и събота ще прекаля с яденето, че имаме празник, после на 1-3 март отново, но съм си сложила 28 март дедлайн да си върна килата от преди януарската почивка, все за месец трябва да сваля 2 кила, качени за 7 дни, мама му стара.
Весел ден на всички 😃

# 230
  • Мнения: 2 792
Вчера, отново, правих предизвикателството на Каси с 1000 клека, една от любимите ми тренировки е.

# 231
  • Мнения: X
Отчитам тренировка цяло тяло на ранина аз. След малко излизам за следващата порция минимум 7 км в ходене.

Другото /относно въртенето на пръст около слепоочието/ слагам в спойлер, защото вече не е по темата.

Скрит текст:
Точно вчера, правейки си крачките, станах свидетел на следната ситуация: Дама на средна възраст, много добре изглеждаща и видимо поддържана жена, облечена в безумно скъпи дрехи, обувки и аксесоари по нея, но явно съчетани не достатъчно добре. Докато аз се наслаждавах на перфектната кройка на палтото, на прекрасно излятия ток на ботушите, на добре боядисаната й бляскава коса, няколко групи женички видимо я обсъждаха, подиграваха и едва ли не сочеха с пръст "колко е зле ТаА".  Tired

# 232
  • Мнения: 1 402
Ехее, перфектна е Усманова...Simple Smile после ще прегледам по подробно клипчетата, че ми направи нещо впечатление на бг. клека, който показваше...
Отчитам Hammer conditioning + 15 min. leg hammer, ползвах 4 кг. гира, понеже нямам медицинска топка и направо ме доизцеди докрай.

# 233
  • Мнения: 3 491
За днес БР 9. Карам си стриктно програмата, но кардиото го сменям със степер. Защото малко ми е кофти, че го взех, а рядко го ползвам. Мислех си, че ще мога да правя по две тренировки на ден, но рядко остава време.
Ноември и Любчето ме разсмяха. Любче, на мен ми отне  месец и половина, за да сваля качените два килограма в периода 24.12.- 7.01, когато при нас е пълно с общи и лични семейни празници.
Много готина тази рускиня.

# 234
  • Мнения: 19 687
Агентко, до посиняване се смях с твоя мъж и разнообразните моркови Joy

# 235
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Ехее, перфектна е Усманова...Simple Smile после ще прегледам по подробно клипчетата, че ми направи нещо впечатление на бг. клека, който показваше...
Браво, Арсен, забеляза го значи Simple Smile

Усманова прави бг клек като държи подбедрицата на опорния крак вертикална и като тръгне надолу де факто коляното на задния крак върви надолу и назад по посока на опората. Слушала съм някъде по нейните клипове защо, върти ми се нещо в стил, че по този начин се мести малко от акцента от квадрицепса (както е стандартно за това упражнение) към глутеуса (на опорния крак) и тя го ползва като упражнение за дупе.
Класически БГ клек:
https://www.bb-team.org/exercise/2692_balgarski-klek
Да, ето и тук обяснява техниката си на БГ клек:
https://youtu.be/UUH6ywJuQOs?t=235

А тук коментира колко според нея жените трябва да тренираме дупето:
https://www.youtube.com/watch?v=6Q8ipgBUjhU
И още интересни неща за нейният тренировъчен подход:
https://www.youtube.com/watch?v=opgRkLUeWVs

Между другото ти ли зададе скоро един супер интересен въпрос за бройки на дадено упр при дадени кг и какво ще стане ако променим кг и бройките, но запазим абсолютно същия обем?
*****************************************
Дух Grinning всяка от нас винаги гледа своето "слабо" място и това, на което всяка от нас лично се е фиксирала Wink
За теб:
https://www.youtube.com/watch?v=Hs3ZpUuKnsg
https://www.youtube.com/watch?v=NmKMq59VMa8
*****************************************
Скрит текст:
Катето Усманова е изглеждала малко по-различно, когато се  е състезавала, но сега в нея ми харесва баланса. Тя самата казва, че има широка кост и изглежда зле, когато е много "слаба", затова предпочита да е спортна и апетитна (тя не е и много висока, ако забелязвате - 166 см).
Не ми харесва особено залитането и към хммм малко вулгарни за моя личен вкус презентации на дупето и, но това и е запазената марка, тя прави виртуални курсове (аналози на дупеманията на Руми, но с диетолог и психолог), та се налага да набира девойки, готови да платят.
   
(последното е пример как изглежда само на диета)
******************************************
Агентко, до посиняване се смях с твоя мъж и разнообразните моркови Joy
Мъжете, дори собствените, трябва да бъдат нон-стоп тормозени и дразнени! Grinning
(например с такива картинки, но не само!)
https://4tololo.ru/content/8487

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 18:41 от Agent Provocateur

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Хеллоу!
Влизам само Да отчета трансформ  20 Бърн, правех го на една поставка за децата. Ужасно много ми хареса, изгори ми краката, не ми беше Твърде подксачащо. Не мога да си го изтегля нещо, но сега нямам време, ще пробвам друг път. Великолепно ще ми дойде за кратко време, ако мога и сутрин да го правя, ехеее. Хайде лека!

# 237
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ден 40 от мен

# 238
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Sweat SmileSweat Smile
п.п. Агент, на принципа за клин клин...можеш да пробваш новите за крака от Lite series на Кети. Strong Lower Body Stacked Sets вдига доста и пулса въпреки сравнително умерените за Кети тежести.
Звезди, Звезди, не ме обичаш ти никак Grinning Знаеш, че уважам мнението ти и че ще намеря начин да направя препоръчана от теб тренировка, ама да ми сервираш това когато ходя като робокоп не е хубаво за кармата ти Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Направих я де, с нейните и по-високи тежести, щото съм тъпо и упорито Теле и в момента в който почнах да се разтягам, цяла мокра от пот си дойде и ММ със седмичния пазар, та още 6 тегела натоварена като магаре от гаража нагоре до кухнята, се сега се отчитам с потреперващи коленца и всякаква мисъл за финишър ми е излетяла от главата. Ама какъв пулс съм държала, a, за тренировка, която не е дори кардио (моят стандартно е доста нисък и много трудно го вдигам високо - под 60 съм през деня и под 50 в покой! Много хубава тренировчица, но си товари коленете Grinning


45/44 Kelly Coffey-Meyer - Slim Sculpting Workout. Workout 1 + Катя Усманова Маратон Д3
46/44 Rowing 55 min
47/44 Cathe Friedrich - Strong Lower Body Stacked Sets. LITE Series

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 03:37 от Agent Provocateur

# 239
  • София
  • Мнения: 1 270
 Cathe Friedrich - Strong Lower Body не мога да я намеря в vk.
А искам и аз треперещи крачета.
Звезди , дай ми линк моля те , че съм уникален смотаняк.
Аз си продължавам с трета седмица от календара на Chisel ,като допълвам с упрсжнения за дупе.Снощи правих онези 5 на Усманова.
Агент , какъв е този Маратон Д3?

Общи условия

Активация на акаунт