Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • София
Разбира се! Добре сте дошли заедно. Ще се уговорим през годината, когато има подходящи интересни лекции. Най-интересно им е по митология и история.

# 31
Здравейте, интересувам се дали училището прави дни на отворените врати?.
Предстои ни постъпване в първи клас и искам да посетим училището. До колкото разбирам при предишното ръководство не имало такава възможност, но тъй като виждам, че училището има нов директор от тази година, променили ли са се нещата?

# 32
  • Куциндрел
Да попитам аз - каква е идеята на по-малките класове 1-4 да се пускат декларации за желан език с избор китайски, след като група се сформира, а учител няма? Въобще защо се слага като опция това и после има излъгани родители и деца?

# 33
  • София
Да попитам аз - каква е идеята на по-малките класове 1-4 да се пускат декларации за желан език с избор китайски, след като група се сформира, а учител няма? Въобще защо се слага като опция това и после има излъгани родители и деца?
Имаме двама учители - български и китайски доброволец. Тази година сме щастливи, че доброволката ни е българист и владее чудесен български. Казва се с българското име Мая и вярвам, че ще е от голяма радост и полза за децата. Не разбирам каква причина имате да бъдете нападателна, след като с целия екип правим всичко по силите си да привлечем кадърни учители. Надявам се, си давате сметка, че учителската професия днес е меко казано непривлекателна, но в наше лице имате надежден партньор, който търси разрешения на проблемите, преди още те да са се появили. Нека си пожелаем една чудесна година - с всички деца, учители и спокойни родители. Китайският ще продължи, както и досега, с още по-добър екип.

# 34
  • Куциндрел
Не съм нападателна, но у дома имам едно дете, което ме пита кога ще почва китайски. Все още нямало учител. Ако това е трудно да се набавидържи за малките, не го давайте като опция за избираеми предмети.
Все пак се надявам, че ще успеете да намерите учител и да започне обучението.

# 35
  • София
Не съм нападателна, но у дома имам едно дете, което ме пита кога ще почва китайски. Все още нямало учител. Ако това е трудно да се набавидържи за малките, не го давайте като опция за избираеми предмети.
Все пак се надявам, че ще успеете да намерите учител и да започне обучението.

Както казах - има двама нови учители. Китайската ни доброволка българист Мая ще поеме часовете. Вярвам, че досега не сме Ви разочаровали, след като детето пита за уроците и ги очаква с нетърпение Wink) Те са интересни и полезни, отварят мирогледа и разширяват представите за света ни. Успешна учебна година на всички!

# 36
  • София
Проследих приема на дете в китайската ви паралелка след 7-ми клас и любовта, с която бе обградено при вас. Още първото лято детето самО учеше на плажа китайски (с любов!).
Завърши с любов училище, а сега учи с пълна стипендия в Китай.
Изпитвам дълбока благодарност към Zanda, че има едно такова място в света!

# 37
  • София
Предлагам на вашето внимание един разказ за това какво представлява съвременен Китай, как се заражда китайското икономическо чудо и какви са перспективите в двустранните и отношения с тази страна: https://www.bloombergtv.bg/video/yana-shishkova-za-ikonomichesko … razvitie-na-kitay

Общи условия

Активация на акаунт