Завинаги остана на една...

  • 7 346
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Анджела, не за първи път отварям темата ти. Напиша нещо - изтрия го, напиша друго - изтрия и него. Вчера няколко пъти така. Рони е права в това отношение - никой не може да те успокои. Няма такива думи, които да отнемат поне мъничко от болката ти; няма такива изрази, които да те накарат поне за известно време да забравиш, за да си почине от мъката душата ти.
Затова така или иначе не публикувах нито един от написаните постинги вчера. Каквото и да напишех - все ми се струваше неуместно и нелепо. Ужасно, ужасно ми е мъчно за теб.
 Но след като вчера за пореден път затворих темата ти, без да оставя и ред, се сетих нещо. Спомняш ли си когато аз дойдох в този подфорум и един път попитах какво мислите, че става с душите на децата ни. Аз още помня твоя отговор. Ти ми написа, че и ти имаш същите страхове в това отношение, но че силно се внадяваш те да се връщат при нас. Днес вярвам, че хората, които са така силно свързани, успяват да надмогнат дори и смъртта и пак да са заедно. Намират начин... А може би..... твоята Поли е намерила този начин. Може би бебето, което носиш сега... Знаеш, душата няма пол. Само тялото има.
Казвам това, не за да те успокоявам. Казвам го , защото наиситна го мисля.

ПРегръщам те!

Същото важи и за мен. Прегръщам те и се възхищавам на силата ти! Сигурна съм, че децата ти ще живеят с признателност, че имат за мама такъв голям Човек! Hug

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Два дни поред се случват разни лоши неща с моето бебе и това ме подтикна да прочета в този форум.
Много съжалявам за ангелчето ти!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
Ангела бебка за винаги е останала на една ,и е във твоята душа.И аз като Светлето трудно намирам думи.Тръгвах да пиша ... и спирах ,отварях и затварях темата ти.Няма да те успокоявам,а те прегръщам силно и топло.Мир на душичката и.  Hug

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мога само да те прегърна  Hug  думи няма и те са излишни.
Поли не е забравена, тя е във вас.

# 19
  • Мнения: 4 451
Миличка, Поли е жива в сърцата ви. И ще живее докато е там, т.е. вечно!
Мир на малката душичка. Praynig smile3518

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес трябваше да станем на три годинки...
Честит Рожден Ден миличко Поленце!
Липсваш ни ужасно и много, много те обичаме!
Опитвам се да си представя днешният ден по друг начин, с теб, играеща си и смееща се около нас...
Ден, изпълнен с веселие и детски смях...
А се разминаваме и не смеем да се погледнем в очите, за да не видим сълзите напиращи отвътре... Sad Sad Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Съжалявам!Запали и една свещичка.

# 22
# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Angela,  Hug Hug
 Cry Cry... много е тъжно и тежко...

 Flowers Rose Flowers Rose за едно малко ангелче.... За една ярка звездичка, за ПОЛИ!  Hug

на 19.05 нашето ангелче щеше да стане на 1г., а вместо това на 14.07. ще му правим помен за 1г. ... мъката задушава...
надяваме се на един лъч и ние  Praynig

# 24
  • Мнения: 345
Много съжалявам за мъката ви.  Hug Hug Hug Но смъртта е част от живота и ние трябва да се научим да живеем с нея.   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 951
Шани,миличка прегръщам и теб.Искренно съжалявам за болката!

# 26
  • Мнения: 656
4U,прегръщам те силно,миличка.Много съжалявам. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 3 123
съжалявам мила Hug

# 28
  • Мнения: 651
АгиHug Hug Hug.
Честит рожден ден, Поленце  Flowers Rose Flowers Rose.

# 29
  • Мнения: 89
По4ивай в мир малка Поли! Flowers Rose
4u,мили4ка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт