ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 180
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ети, аз без да го познавам също съм си мислила че е податлив на влияния от други хора, но предвид възрастта на приятелите му, и любимата които са по-големи от него, Енгин  с доста, може би търси и някакви авторитети хора по-умни от него самия 33uu Имало е случаи в които съм мислила че и самочувствие не му достига и може би затова жените му са такива newsm78  Дуда може и да си е манипулаторка както казвате, кой я знае... Вярвам че и за другаде е мрънкала да я покаже та е кандисал най-после. но според мен показването и на сватбата беше чудесна идея, защото смекчи удара на Хазал с тоя рататуй hahaha Аз примерно след като го видях че е там, очаквах с нетърпение всички снимки от събитието, докато заради едното подписване и "да"-то щеше да ми е през...многоточието

# 46
  • Мнения: 27 464
Цитат
Добре де , играл с Лидия, играл с Бенсу, онази полицайката в ПЕ също беше сладка.... с тях не опитал, а с какво  ooooh! ooooh!
Затова казвам , че е мързелив. Защото за тези жени  той трябва да се потруди. Докато надали за такива като млечната той е направил нещо грандиозно, освен да им се усмихне веднъж и те са негови.
/Хазалка не я слагам изобщо в класацията , че ако онези са звезди, тя е луна. Пък й нейния вкус го видяхме

Бенсу Сорал когато влезе в Ичарде имаше сериозна връзка  и сега е омъжена за бизнесмена . Цветя и прати да знай Чачо да не пипа там . Устоя на чара му за което Браво ! Ча да си усложнява живота тц ..  Лидия е хубава  не са се харесали .  Аресал е  шаманката  . Не се е трудил  за нея   сигурно е било от вратата за краката като  ХаканчУ  Mr. Green


 
Цитат
Жената се спука да се снима, да показва легла и т.н. , /от което още по-жалко ми стана/, а той нъцки.
"Малко като за кръчма ставаш, ама на театър не те взимам" ми приличаше цялата работа.
ще ме умориш  Joy Joy Joy  то си е така то спалнята снима то надписи изненада да подготви народа        Тя и самолета снима кО можи луната ще снима    Joy Ча си трае и гледа сеир  и друса хорце и си пие питието .  

  Вкуса на Хазал  за мъжете  кво  да го говорим  ooooh!

На премиерата  кО  искаше щеше да я вземе Не му е мрънкала достатъчно пък и си имаше премиера на шефа за Шампиона .  






 зад кадър  на парти  



фотосесия на Ардуч и Бурджу Бириджик  . Визията му не е много променлива  , но за разлика от нашия   убавец Баръш се поддържа. 

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 23:19 от femmi2

# 47
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
...........
Дуда може и да си е манипулаторка както казвате, кой я знае... Вярвам че и за другаде е мрънкала да я покаже та е кандисал най-после. но според мен показването и на сватбата беше чудесна идея, защото смекчи удара на Хазал с тоя рататуй hahaha Аз примерно след като го видях че е там, очаквах с нетърпение всички снимки от събитието, докато заради едното подписване и "да"-то щеше да ми е през...многоточието

 Абе аз не искам да кажа , че Дуда е чак такава манипулаторка. И аз да съм , ако съм 2 + години с даден човек ще очаквам най - малко да го придружавам по сватби. Но когато 1 месец по - рано си изживял най - големия успех в кариерното си развитие и аз не съм била там и дори дума не се е измъцало за мен...... Не на сватба трябва да ме заведеш, ами и на Плутон да идем , пак ще ми е малко , за да ми мине.
От една страна да не я заведе на Нетфликс премиерата е разбираемо от чисто мениджърска гледна точка .... 1-ва продукция на световен пазар, хубав мъж , трябва да се води "свободен" , за да хлътват чужденките. Но месец след това да се изтъпаниш с гадже от 2 години на сватба и нищо да не кажеш си е малко тъпо.
Ние си го знаем , че е с Дуда , защото се интересуваме от него -но представете си как това изглежда в очите на едни американки , които тепърва го откриват чрез Нетфликса. А те са от 2 години заедно , ама не е сериозно щом не я е завел на премиера , а на някаква сватба.  Thinking Thinking Това да заведеш някого на сватба там е съвсем нормално. Всеки получава +1 на поканата си , затова има и агенции, които предоставят услуги за ескорт по сватби. Хората мъкнат братовчедки, сестри , лели, не е нищо особенно , с кой си на сватба.
Та дали е поддал пред Дуда или пред мениджърите е все едно. Или е много лесно отстъпчив или въобще не му пука.

Но виж върху това, че така направиха добре за Рататуя не се бях замисляла и си супер права. Определено щеше много повече да отнеме от светлината ако беше отишъл сам. А явно Хазал и Мишо са му много добри приятели и е нямало как да мине без него на сватбата. Та дори и неумишлено направено добре се получи.
И пак ми стана жал за Дудата.Защото ако трябва да ме заведат на сватба , за да покажат , че не само булката има лош вкус, горката аз ooooh! ooooh!

# 48
  • Мнения: 27 464
Жените сме си малко мрънкащи по принцип . Ние не се  разбираме кО искаме  света ни е крив .

 Не е баш така Ети поне за мен . Хората ходят нормално по сватби но тук говорим за ЧА .Откакто се интеренсуваме от него  така не е постъпвал . Говорил е за гаджета но в обществото не се появявал  д такива  Peace

 Променил се е или  отстъпва лесно   това е въпроса  ?

  На официална премиера на неговата или друга ще е цяло чудо ако я помъкне

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 22:44 от femmi2

# 49
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

Жената се спука да се снима, да показва легла и т.н. , /от което още по-жалко ми стана/, а той нъцки.
"Малко като за кръчма ставаш, ама на театър не те взимам" ми приличаше цялата работа.
Joy Joy Joy
Ети, то това легло е показано с негово съгласие, ако не и с насърчаване от негова страна- един вид подгряване на публиката за изненадата на вечерта tooth От това показване нищо случайно нямаше- от външния вид на Дуда, до това че беше се снимала на леглото на което е ясно с кого ще спи след като всички я видят с него Wink
Аз предпочитам да знам с коя е, ако ще на нищо да не прилича, отколкото неизвестността, но той си е такъв, за толкова години все едно и също... Явно тази обаче му е по мила от предишните и затова я показа. Не искам да го казвам, но на сватбата тя изглеждаше по-добре от него- той вече наистина е в категория гризли, да не говорим това рязко дебелеене и слабеене какви вреди нанася на здравето Rolling Eyes

Когато Дуда пусна снимка на самолета над облаците, рускиените и пожелаваха  в космоса да отглетяла и да не се връщала hahaha


И пак ми стана жал за Дудата.Защото ако трябва да ме заведат на сватба , за да покажат , че не само булката има лош вкус, горката аз ooooh! ooooh!
rotfImbo rotfImao
Смея се но си права....

И за американките си права... Виждала съм Лео с майка си на сватба и по партита...
Аз мисля че точно в периода когато излезе Протектора, трябваше да си поразцъка малко и Инста, а не да пуска по снимка на 4-5 месеца ooooh! Само за 2 седмици сума и народ му прецъка профила, но там нещата не помръдват, а като знам американските звезди колко са активни в мрежите и феновете как са свикнали с точно такова поведение Whistling Не вярвам и да не е имал куп предложения за фотосесии и интервюта... Сигурна съм че не иска да изхабява лицето си по реклами и фотосесии, но когато залога е международния пазар не е ли редно малко да промени подхода си поне за първите 2-3 месеца да е по-активен newsm78

# 50
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Феми, не ги знам какви връзки са имали Бенсуто или Лидия, но аз точно това имам предвид , че да си вземе някоя като тях , той малко трябва да се потруди. Айде на Бенсуто я видях , че има някакъв доста сериозен мъж,махам я.... , но да сложим Дамла примерно.
Може би не знае как да сваля или е доста пасивен и на хората им писва да чакат. Но не е поискал , не е успял. Пък и те са сериозни женици , един път хванеш ли ги ,не трябва да ги пускаш. А ако той се интересува в момента само от секс е нормално да не пипа царския бюфет, като може и в конюшните да си устрой пир.... Но чак пък толкова колкото млечната да не подбираш #Crazy #Crazy #Crazy


 Променил се е или  отстъпва лесно   това е въпроса  ?

  На официална премиера на неговата или друга ще е цяло чудо ако я помъкне

За мен това е отстъпление , а не промяна. Промяна ще е когато я изтъпани на премиерата и каже "Аз съм с нея!". И най - малкото може и той да пусне един инстаграм бе, дори и да е на някой облак от самолет.

Виж как се унижава женицата само. Тя говорителка ли му е какво му е? Дори и да е нещо истинско в момента сякаш само тя си го изживява така.


ПП:А така Бел.  В този свят на неограничена интернет комуникация, влиянието на социалните мрежи, да си популярна личност и да си толкова небрежен към това си е недопустимо! Че Сульо и Пульо си снима, кой какво е ял и хората го гледат и лайкват. Един Чачо , който е най - търсеният актьор в Турция , го мързи да снима един облак ooooh!

Чачо преди Нетфликса не беше ли с около 2.9 млн последователи? Сега гледам е с 800 хил. отгоре, което е много малко при все бума на Протектора, за 1 месец.
Джан бей от старта на Птичката беше с 500-700 хил. , сега е 3.2 млн. за 7 - 8 месеца. Ама той не се е спрял , всеки ден пуска и снимки и сторита и т.н. От болницата се снима човека и се показва чак. А Птичката тепърва ще тръгва по чужбина.
Представете си само , ако Чачо се бе потрудил малко покрай Мухафиза, снимки , сторита и т.н. , щеше да е отвял всички като ланския сняг.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 22:51 от Currently_Cavill

# 51
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Факт е че за толкова години му свикнахме и това аз поне го броя за постижение в отношенията - да покаже някоя и да позира редом с нея, тя облегната на гърдите му, а не да върви пред, зад, или встрани от нея и да се прави че не я познава hahaha Тук се сещам за едно видео от 2012 г. как бягаше като го забелязаха с някаква жена, заряза я объркана на средата на улицата и хукна, скри се във фоайето на някакъв хотел или какво беше там... Не знам дали още стои видеото в ЮТ че много видеа от първите бяха изметени ooooh! Жената видимо беше над 30, даже може би около 34-35, със светло-кестенява или тъмно руса коса и светли очи, някои ще се сетят Peace Шашна се от вниманието и се залута насам-натам по улицата като сляпа, зарязана от Ча да се спасява сама Shocked

Ети преди излизането на сериала мисля че Ча беше с 3,3 милиона Peace

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 22:58 от Беллора

# 52
  • Мнения: 27 464
А,не говорител му е Баш Тюрк ,дето  и се подмазва и си пие пиенето с Ча . Дуда  нищо не мъцва ,само намеква . Това с леглото не мисля ще искала съгласието му. Надписа с изненадата не беше случаен и аз това коментирах ,подготвяше ни .
Но се постара да изглежда добре ,Ча поне брадището си беше обръснал .

Ети ,Дамла е сладурана но вкусове различни . И аз съм си мислила Ча как ги ухажва  ? Знае ли  как и защо да знае като и без това жените са му в краката .

Дуда  сигурно е било от вратата  за краката .

Не е активен но и така е с купища почитатели ,които очакват с интерес проектите му . Га иде в Америка Гинчо му показва сянката  или едното ухо  Joy 

Това за космоса да иде са не връщЪ  и аз го прочетох Joy

# 53
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Маааале , ама и такова шоу ли е имало #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Аз май днес доста преоткрих Чачо ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Голям дечко е тоз човек бе ooooh! ooooh!
Айде за 2012 ок , младичък е бил/ Въпреки че , не е бил мъничък да излиза с по -голяма жена, ама да търчи по -входовете става  Laughing Laughing Laughing/
Ами сега, не озря ли поне малко да каже "Имам си сериозно севгили от 2 години" Laughing Laughing Laughing Laughing
Ама поне за едно се успокоих - той за сватба скоро няма да проговори , камо ли да е готов да се жени. Къде 50 -те може и да се позамисли, ама само да се позамисли. Laughing Laughing Laughing
Гледайде ги другите само да се заговори , че си имат гаджета и да се покажат веднъж веднага тръгват да ги женят, че някой се и женят.
Нашичкият с тез темпове мноооого ще има да почакаме , докато някой се сети да го пита дали ще се жени сериозно Laughing Laughing Laughing Laughing
Ай рахатясах Laughing Laughing Laughing

Малееее 3.3 млн. , а сега са 3.7 млн. Няма и половин млн. за месец и половина ooooh! ooooh! При този успех , който му донесе Нетфликса - това си е грехота Whistling Whistling Naughty Naughty

Ама какво се учудвам Чачо има 93 публикации , Джан бей 740 (за 6 - 7 месеца) ooooh!. Хората сигурно си мислят , че това е някакъв фенски акаунт и затова не го следват Laughing Laughing Laughing Laughing
Тоя Гинчо къде блее, да влиза в 21 век по - бързо!!!

# 54
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Аз за тоя Баш Тюрк ви казах какво мисля. Не е от най-близките му приятели, а приятел от редовно висящите в кръчмата, добър познат, другарче по чашка. Знае някои неща защото се случват пред очите му, но далеч не знае всичко. При един журналист си мисля че водещото е професионалното му любопитство към някого и в тоя смисъл Ча едва ли му изповядва живота си и да рискува да си го види изплякан някъде. Статиите в които се споменаваше Дуда мисля че бяха с благословията на Ча. Най близките му хора си личат кои са Peace

Имаше Ети, видеото беше мисля че от юни 2012 г. Ча носеше някакви документи навити на руло, с мацката слязоха от кола, репортерите като го видяха и хукнаха след него а той не вървеше а бягаше и както бягаше им отговаряше някакви неща, после се върнаха да тормозат жената,  hahaha Ча беше облечен с бляла тениска и къси гащи в бежово или каки Peace  Профчето пазеше няколко от по-интересните, ако се появи може да си спомни друг детайл от видеото... Много отдавна не съм разцъквала никакви видеа в ЮТ с Ча. Просто знам че някои от най-интересните отдавна ги няма- една част ги изметоха през юли-август 2013 г. , а после повториха упражнението през септември 2015 г. Оттогава не знам какво е останало от първите.

# 55
  • Мнения: 27 464
Ети има интересни неща от този период . Сещам се за въпросната жена ,дето прилича на кака .

В една кола се сещам наблъскани  Ча го разпитват

# 56
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Хахаха това определено си струва да се види Simple Smile  Laughing Laughing Laughing Laughing

Чакай да взема сега да си сваля от тубата всичко с Хенри и Джан Бей , че да не ги заметат и тях Laughing Laughing Laughing

Ох, стига ми толкова разсъждения за днес bouquet bouquet Отивам да гледам Ергена , че сега там съм зарибена:) Голяма простотия Laughing Laughing

Гледай ги американците значи Laughing Laughing Laughing Имат предаване , в което 30 жени се състезават да станат годеница на един мъж и обратно 30 мъже се състезават за 1 жена. Замисълът на това предаване се върти около уж истиската любов и такива захарии. Но в последните години всички го ползват , за да събират инстаграм последователи. Защото после печелят спонсорства от разни фирми да ги рекламират и така се издържат. Особено тази година, когато самият ерген е там, за да си прави ПР и да печели инстаграми, че май се е запътил да става актьор. А всичките му претендентки са , коя от коя по изтупани и всички с професия модел/инстаграм инфлуенсър/ , нито една не е там , защото иска да се жени за него Laughing Laughing Laughing

Та гледайте хората , какви простотии правят , наш Чачи , дето вече си я има славата , не дава пет пари да я поддържа Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 04:16 от Currently_Cavill

# 57
  • Мнения: 27 464
Ети Хавай 5 - 0 гледаш ли го ?  По нова годават но май го повтарят сезона Rolling Eyes Я, кажи  кой книги четеш препоръчай  

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 23:57 от femmi2

# 58
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
...................................
Ети ,Дамла е сладурана но вкусове различни . И аз съм си мислила Ча как ги ухажва  ? Знае ли  как и защо да знае като и без това жените са му в краката .


Да, ама виж какви жени са му в краката - млечната , аблата , някаква която е толкова страшна , че да се скрия във входа на някакъв блок. Laughing Laughing Laughing Laughing Такива винаги ще са му в краката, на тях  да им се усмихме им е достатъчно. А ако вземе да ги уважи по - друг начин, в акъла си са се оженили за него и са му родили една сурия деца. А в реала ще си останат само с едното "уважение."
Дуда я уважаваме достатъчно да я проснем на едно легло по бледа рокля и искрящи токчета и да пише изненада , ама не и да я хванем под ръка на премиерата на чуждестранния ни пробив ooooh!

А такива като Дамла, Лидия и сие си знаят цената и искат да получат нещо повече от усмивка и потупване по - рамото.
Или няма самочувствие да тръгне след такива жени или го мързи и не му пука.


Не е активен но и така е с купища почитатели ,които очакват с интерес проектите му . Га иде в Америка Гинчо му показва сянката  или едното ухо  Joy 


Джан Бей има 3.2 млн почитатели, инстаграма му проби в Птичката , а нея я излъчват само в Турция засега и в околните балкански държави , но все още не е толкова известен според мен. Тоест тези 3.2 млн са предимно негови сънародници и няколко балканеца.
Чачо има инстаграм от поне 3 -4 години и е събрал 3.3 млн. , защото едва е направил 93 поста, а за сторита и дума да не става. Но след Нетфликса , да ти отворят вратите на световния пазар по този начин и да събереш само 400 хил отгоре е несериозно!
На този етап , за да стигнеш очаквания капацитет , не само ухото си трябва да покажеш Laughing

Ети Хавай 5 - 0 гледаш ли го ?  По нова годават но май го повтарят сезона Rolling Eyes Я, кажи  кой книги четеш препоръчай   


Скрит текст:
Не гледам нищо на български и не чета на български също. Много ме изнервят преводите на нашите. Чета романи на английски, избирам си книга от гудрийдс и после си свалям електронен носител. Ако ти се чете нещо на английски питай на лично , ще давам препоръки Simple Smile

# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Габиии отдавна спря да прави Габелфита  Rolling Eyes Страхотни  щяха да станат ако беше спретнала , материал калкото искаш  Wink 
........

https://twitter.com/gabypet29/status/1093967014392147968
съпоставили са зад кадър  АФК  и танца  и смеха
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Феми, това как успя да го събереш в един пост?!
Съпоставката е на Габка.  Peace

Нов компютър, стар компютър, ДВД, флашки, външен хард ... не знам вече кое къде ми е  ooooh! ooooh! ooooh! . Имах го това видео, ама нямам идея на кой носител е. Жената беше Джейда Гьоненч, или поне на нея прилича, че видеото е с лошо качество. Те точно затова хукнаха в различни посоки, а Чачко се напъха във входа на сграда /хотел  Thinking newsm78/. Журналистите успяха да питат нещо Дж.Г. преди да успее да им се измъкне. Все тая. И тогава, и сега, все предпочита по-зрели, самостоятелни и самоуверени жени. С тях някак не носи отговорност и може да си я кара като момченце. Ако е с някое младо хубаво момиче, ще му се налага да се държи като зрял мъж, пък май още не е такъв  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт