ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 258
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Изтървах си по-голямата част от нафталина... Задържаха ме на телефона...Мале каква разлика като го гледах какъв е красив и това на снимката. Видях го в парка там с костюма крачещ към пейката- тяло, лице  smile3544 smile3544 smile3544

# 676
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 129
Колко още има да охкаме по онзи Чачко ... е, няма да се върне.
Но за днешната снимка и на мен ми се струва, че под ризата няма шкембе. По-скоро случайно стои така, а допълнително спомагат няколкото ката дрехи под нея  Mr. Green . Що така се навлича тоя човек бееее !

# 677
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Проф, не ми се искаше да го повтарям, ама ако няма шкембе, какво е  това превтасало лице newsm09 Ми той е друг човек направо Rolling Eyes


# 678
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Честит празник на всички, да сте здрави, много щастливи и всеки ден да ви карат да се чувствате специални Hug
 
Скрит текст:
   
Освен самият Емко на мен от снощния нафталин много ми харесаха думите му към Едже "не мисли от мое име" hahaha
А Флинстоун от онова, което съм гледала по-добре се справя когато Емко е съсипан, отколкото когато е ядосан.

Видях го в парка там с костюма крачещ към пейката- тяло, лице  smile3544 smile3544 smile3544

И аз съм така  smile3544 smile3544 smile3544

Чепика пък за малко да получи пристъп като ги видя с Мехметя на пейката. Joy




Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 11:18 от Маргарита Н.

# 679
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Марги той Чепика дори името на Емко не искаше да произнесе, говорейки с Мехмет посочваше го с глава и "видях те с него/онзи човек" ooooh!

Рейтинга на НИ много е паднал 4,57 но тази седмица всички са паднали, Чукурово на 11 и нещо от 14... На пролет обикновено така става . За НИ може би е по-добре така, за да не му минават през акъла на Фатю грешни мисли за трети сезон, пази Боже bishop




Честит празник мили момичета  love001 love001 love001





Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 11:36 от Беллора

# 680
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тоя спад в рейтинга дано се отрази и върху решението на Фатьо за трети сезон Mr. Green

Бел, хубави цветя си наредила, Heart Eyes жалко, че не виждам първото изображение.

# 681
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Марги, не знам защо не се вижда, сега ще го сложа с опциите на мамата, маргаритки са Grinning

Определено ще му секне ентусиазЪма на Аксой при едни такива цифри, а те вероятно до май-юни още ще паднат. Тази година по отрано започна спада, друга година обикновено от април. Чукура и той от 12 % втора седмица е под 10, а Карадениза втора седмица закова на 8, те пък толкова много се сурнаха- от 20% миналата пролет къде отидоха, но така е като развлачиха тая история ненужно ... На мен още на 7-ма серия ми писна от тях, а толкова силно започнаха. За НИ се учудвам че все още има хора които го гледат, но всеки с предпочитанията си, други пък въобще не оцеляват, а НИ си изкара достойно 2 сезона, вече май е на 60-та серия, както знаем последните години повечето ги спират около шеста.Някои толкова и му даваха на НИ Mr. Green

# 682
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
За НИ се учудвам че все още има хора които го гледат, но всеки с предпочитанията си, други пък въобще не оцеляват, а НИ си изкара достойно 2 сезона, вече май е на 60-та серия, както знаем последните години повечето ги спират около шеста.Някои толкова и му даваха на НИ Mr. Green
Помня, ама както обикновено направиха добро на Хазал с негативните си мисли Mr. Green
Много епизоди навъртяха, ама и много го разводниха, така че да се свършва вече, време е.

Бел, заподозрях, че са маргаритки пък тях си ги търся като наследство hahaha
Ох видях ги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 683
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
А, ей го и в цвят Mr. Green



Марги то при всички щом навъртят толкова серии разводняването е неизбежно. Да не говорим че в нашия случай голямо лутане падна и в жанра. първо беше нещо като черна комедия, до този момент май не бяха правили друга такава, то тогава и рейтинга им беше най-висок, стигна 9% после стана нескопосана кримка, що въобще им беше тази промяна в жанра, при едни идеален рейтинг да се чуди човек, после стана истинска драма, а сега е драма с крими елементи ooooh!

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 13:24 от Беллора

# 684
  • Мнения: 21 201
Здравейтеееее и честит празник.
Този път спада на рейтинга е осезаем не само за НИ, а за всички снощни сериали.

# 685
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
О да, вярно, че и при другите се е понижил...

 Laughing


А на челото й изписано джадъ, май е магьосница/вещица нещо такова. newsm78

# 686
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Марги Peace Преди няколко години Юсуф беше харесал някаква Хазалина снимка и беше писал "нашата зеленоока вещица" пък и Хазал сама се е наричала така Laughing

Вай, аз чак сега видях на Киво рейтинга Shocked Яко е зациклил биг боса, един Чукур му остана, той със сигурност май ще продължи към трети сезон Peace

Сериалът му с Туба в Испания си мени последното място с Мъпет шоу- ту единия, ту другия, надпревара ама с обратен знак- кой е най-зле... Чета че са накупили Майка и ЗП, може би с втория Киво ще го харесат там, а Майка-та със сигурност ще им оглави класациите за турски сериали.

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 13:41 от Беллора

# 687
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги Peace Преди няколко години Юсуф беше харесал някаква Хазалина снимка и беше писал "нашата зеленоока вещица" пък и Хазал сама се е наричала така Laughing

Сетих се за това , понеже сте го споменавали, но се чудех Юсуф ли или Ча Laughing

Пък аз след НИ погледнах на Сблъсък, нисък е и няма изгледи да се повиши за съжаление, пролетта по-малко се гледат сериали, дано си изкара обаче цял сезон.

# 688
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Марги Peace Преди няколко години Юсуф беше харесал някаква Хазалина снимка и беше писал "нашата зеленоока вещица" пък и Хазал сама се е наричала така Laughing

Сетих се за това , понеже сте го споменавали, но се чудех Юсуф ли или Ча Laughing



Е, сигурно и двамата Laughing Че Юсуф основно се мъкнеше с Ча. Има снимки на Хазал облечена по начин по-който Фера не е била и са на място което в сериала също не е снимано, не прилича и на студиото, но са си лепнати с Юсуф един за друг. Ако ми попадне ще я сложа.

# 689
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 129
Честит празник душички  Hug !
Турям и нещо за облажване.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт