ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 234
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ех, че хубави цветя днес навсякъде Heart Eyes


Вай, аз чак сега видях на Киво рейтинга Shocked Яко е зациклил биг боса, един Чукур му остана, той със сигурност май ще продължи към трети сезон Peace

Сериалът му с Туба в Испания си мени последното място с Мъпет шоу- ту единия, ту другия, надпревара ама с обратен знак- кой е най-зле... Чета че са накупили Майка и ЗП, може би с втория Киво ще го харесат там, а Майка-та със сигурност ще им оглави класациите за турски сериали.
Ти да видиш, на Еджето сериалите се надпреварват за почетното последно място Joy
Е, да бяха им показали на хората първо ЗП, Wink този с Туба за мен не е най-доброто с Киво.

Отправям се към нафталина tiptoe






# 691
  • Мнения: 27 661
Бузите му определено са големи, но заради брадата изглеждат още по-големи. Пък ризата е широчка, създава представа, че е тумбест ама май не е... Като цяло не ми е много по-различен от предишния път или просто не гледам внимателно Laughing
Фемо, ама как го надушваш hahaha
Надуших  Гризли у кръчмата    , сменил Ла бума  .И аз мисля така тая риза  не му стои добре  и създава илюзия за пълен . Като си махне козината ще е тамъм. Бузите често бухва .


 Hug Hug Hug
 
 

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 21:00 от femmi2

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483

Ти да видиш, на Еджето сериалите се надпреварват за почетното последно място Joy
Така се оказва hahaha Всъщност на първо или последно Испанците показват турските сериали по някакви малки кабелни канали, а не по големите телевизии както беше при латините. Така че какъвто и резултат да имат дори тези по първите места, в сравнение с рейтинговите програми по националните тв резултатите на турските сериали в Испания са нищожно слаби.

И аз съм в нафталина, преди малко видях вибриращ Емко, а след малко е сцената отвън при басейна Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 27 661
 Тая вечер ще изпусна пафналани , излизам с приятели

# 694
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тая вечер ще изпусна пафналани , излизам с приятели

И по всичко личи, че си през телефона. Сори, че се смея Joy и при мен се е случвало заради устройството да се получи нещо такова Joy
Приятно прекарване Hug

Ето ги, при басейна Heart Eyes Уф, Еджето с Явуз  Crossing Arms

# 695
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Хазал е сложила в Инста си снимка на майка си с гола глава Rolling Eyes Не знам, ама ако това е причината за тази изненадваща зимна сватба и както тя сама казва че обстоятелства са ги накарали да я направят точно сега, а не през лятото в чужбина с шепа приятели... Лоша работа ако болестта се е завърнала ooooh!

Обаче рядко неприятно кривене има тая Ямур. Не съм ягледала повече, освен малко в сериала с Керо и не знам дали продължава така да се криви. Но тук е просто ужасна.

Фемо приятно изкарване Hug

# 696
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, видях го това в Инста на Хазал, обаче от текста не разбрах и дума, дано да е добре майчицата й. Rolling Eyes Имаше лайк и от Мишо.

Фера прецака Джансуто, затварят Найт и тя завалийката вече няма да диша общ въздух с Емир tooth

# 697
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Показаха и кораловата ризка, но трошенето ще е в понеделник... ако не го изрежат. Тук в бара какви сходни физиономии правят Чачун и Хазал, и до ден днешен ги имат като мимика в други роли, жалко че няма как да ги покажа.

И от Гинчо и Есра май има лайк или споделяне или както е там термина. Дано да е стара снимка , но това бързане за което говореше Хазал за сватбата и промяната на решението им да си направят скромно тържество само с няколко приятели в чужбина... Не знам. странно ми е и че не пусна снимка с майка си от сватбата, на къната беше, обикновено младоженците показват щастливите си родители на ссватбите, а тука не newsm78 Каквото е, ще се чуе.

# 698
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
В понеделник трошим чашите.  Party

Снимката не е сегашна. Постът на Хазал е посветен на международния ден на жената и е във връзка с популярен в момента хаштаг “Bizyokuz” от кампания на Елидор свързана с болестта рак. Жената отзад е професор Селхан Ендрес и повече от написаното от Хазал е за нея. Както казва самата Хазал в началото на постнатото - "В действителност сега бих написала отвратително есе ... " и отвръща с друг наштаг  “#BİZVARIZ!!! Винаги сме били тук и смятаме да бъдем тук”.
Впрочем, комшийските медии отбелязват, че за разлика от мнозина активно размятвали Елидорския хаштаг в последните седмици, и отличавайки се от масовите акции за 8 март, Хазал е била оригинална, като е сложила снимка на провеждащата лечение от болестта своя майка и нейната учителка проф. Ендрес.
Така че не е това, което си мислиш, Белл. Peace

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 20:48 от profi_1

# 699
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Дано всичко да е наред, но все пак си остава странно че както Хазал казва, с Мишо са си променили плановете за лятна сватба и много са бързали да я направят сега .... Оф гадна болест е това ooooh!

Рускините гадаят дали настоящия Чачов вид не е свързан с някакви снимки допълнение към осемте серии на втория сезон за преход към третия и дали Ча не играе някой от предците си. Според мен за всякакво допълнение към втория е късно, март сме, а ще го пускат следващия месец.  Общо взето народа е в шок от видяното вчера и си ги смуче всякакви

# 700
  • Мнения: 27 661
Мерси милички ,прекарваме си супеер    Дано с майката на Хазал всичко да е наред . 
Трошенето за Понеделник са го истайли .
Маргии така е по тела Joy   

Ча кво  да кажа  докато не се разфърли ще си останем  с предположенията вае ли тЕло  или Йок . Rolling Eyes

# 701
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Показаха и кораловата ризка, но трошенето ще е в понеделник... ако не го изрежат.
И аз съм така, все съм нащрек, че ще изрежат нещо Joy
Да Феми, в понеделник ще е. Ама как ме кефи като вземе да ги мята чашите, дава изчерпателен отговор на въпроса Защо hahaha Флинстоун има някакви проблясъци, но на моменти е сякаш рецитира поема, та дано не изпорти нещата.

Да бе, ще се разФърли, има да помечтаем. hahaha Колкото по-близо е пролетта той се навлича все повече, дори през зимните месеци не е бил чак толкова hahaha

# 702
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Да, зимата може да го снимат с фанели или по тениска или риза някъде на гости, а като се затопли ходи с по няколко ката дрехи, шапка че и качулка отгоре и hahaha

# 703
  • Мнения: 27 661
 Беше я  метнал  на гръб и  дежа вю у  ап. 10  па чупи колкото си щЕ .

Така  е свикнал  се навлича .
Хайде Наздраве  с  Мартини , готино  е питието .

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 00:23 от femmi2

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Бе едно време си ходеше според сезоните, даже пролетно време доста леко се обличаше.... Но откак взе да дебелее и слабее за норматив, промени много и стила си на обличане. Преди от видът му ми лъхаше на скъп парфюм, а сега не смея да си представя на какво ли лъха - всичките снимки с едни и същи дрехи или поне якето и дънките сякаш си няма други, или пък може и да не му стават...  newsm09 В добавка и тая смрадлива брада дето обира миризми на цигари, ядене и пиене #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт