ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 262
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
То добре, че първата изява на Ча не е в Мъпет шоу, че щеше да му е и последната Mr. Green Не съм попадала на общи сцени с Хазар там, но си мисля, че повече щяха да си отиват... Не ми е противна колкото другата.

# 661
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Марги, кариерата на Ча е тръгнала в правилния ред от самото начало - за Чачовия случай особено важи приказката че всичко му се случва с времето си, бил е на правилното място в точното време. Когато така мощно си влетял в тоя бранш както никой друг преди теб и още с първата си роля си си завъдил тълпи обожатели, една по-слаба роля си остава просто по-слаба. Втория му сериал имаше късмет че в него играеше Ч.У. и че огромен брой зрители го очакваха и загледаха именно заради него, а отлива от гледаемост колкото и да беше голям, не можа да му навреди, както щеше да се случи ако втората роля му беше първа. Ча е страхотен късметлия Peace

# 662
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
О, да, късметлия е. Историята в първия му сериал е до болка позната, богатото момче и бедната девойка дето се обичат пък не могат да са заедно, а Ча какъвто е аматьор в началото можеше нищо да не се получи, но покрай колежката с която идеално си паснаха се разигра. hahaha Късмет, но и упоритост, максимално се възползва от дадената му възможност и доказа, че може.

А Фера можеше да я играе друга, примерно Джейда Атеш, ама едва ли някоя би била подходяща колкото Хазал newsm47

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 12:33 от Маргарита Н.

# 663
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Оо, да, всичко се е случило както си трябва. първата кандидатка за ролята е била Джейда Атеш, Аксой и е казал че никак те я вижда в сложния образ на Фера, предложил и второстепенната роля и тя приела. Първия избор за Емко е бил върху Мехмет Аслан, само да не бъркам името, също набор на наЩи също много красив, висок и т.н. най най, но колко му е провървяло в актьорлъка въпреки че е красив е ясно, щом в момента се изявява като политик Crazy
Между другото има слухове че за кратко Хазал и този Мехмет са били по-близки, ама за кой период става въпрос не знам. От друга страна в едно интервю в периода на АФК го питат за нея и той казва нещо такова "много е сладка, ама е още дете..."  Mr. Green Би трябвало да става въпрос за преди фотографа, т.е. лятото преди Фериха... не знам...Слагала съм ви тука негова снимка, приличат си с Ча и онзи е много красив, но няма харизмата на Ча. Но въпросния Мехмет поне е бил с опит, защото и преди това е играл, а Ча го харесват за една нощ и веднага му правят предложение, Мехмет Аслан отива в докторския сериал, а Ча във Фериха, първоначалната идея е била Ча да играе в докторския който така и не вижда бял свят и екипа се разпада... Хазал получава за колега един абсолютно неопитен ...колега, щото в онзи период още не може да се нарече актьор. И както казваш Марги историята банална - богатото момче с бедното момиче, забранената любов, лъжите, гонениците...един съвсем банален сюжет... На толкова много места можеше да се спънат - историята, липсата на опит в ГГ, до онзи момент най младите ГГ в турската дизи индустрия, но което е трабвало да се случи се е случило- отново приказката че всяко нещо идва с времето си.

# 664
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Спомням си Бел, показвала си ни Мехмет Аслан. Красив е, спор няма, но едната хубост не стига Whistling
Наистина най-младите главни герои до онзи момент, сега не знам как е, може да има и други по на 20-21 с главна роля Thinking

# 665
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
И аз не знам как е сега с младите актьори. Така е Марги, някои си мислят че щом е бил бест модел и звездната му кариера нататък е гарантирана но няма такова нещо, наистина едната хубост не е достатъчна. Куп примери има за красавци които не са мръднали наникъде. Да викажа че и мениджърът е много важен, ако няма кой да те покаже на когото трябва...не знам 33uu Ние си мислехме че Гинчо се раСожда из Америка, той пак се е разхождал де, но и много важна работа е свършил Peace
 Хазал в едно интервю беше казала че в началото много се спекла заради заглавието, което съдържало името на героинята и, тогава осъзнала каква отговорност и се е паднала и по този повод също споменава възрастта си, която към онзи момент когато сериалът все още е бил на хартия е 19 г. Ча пък преди началото на ПЕ казва в едно интервю че е бил много изплашен че ще трябва той да носи отговорността. Сериалът е трябвало да започне и малко по-рано, но са имали някакви неуредици, трябвало е да го пуснат през октомври, а те тогава са започнали снимки, има 2 отлагания и тръгва 3 месеца по-късно.  При ангажирането на Ча вече са имали заснета първа серия Ча  го добавят после Crazy Въобще можело е нещата да се спънат на няколко от етапите, ако беше почнал през октомври, конкурса е бил през ноември, дали пак щяха да го ангажират... Докторския му сериал на Фатю пък изобщо не вижда бял свят и Мехмет който са спрягали ту за единия сериал, ту за другия, се оказал без работа...

# 666
  • Мнения: 27 901
Времето е   супер . Навън съм на разходка,бях на фризьор  . Блести ми от слънцето през тела  .
 
 С младите сега не знам как е но такъв след Ча Бест моделс  не се е пръквал .


Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 07:07 от femmi2

# 667
  • Мнения: 21 201
Хелоуууууу. Party
Снощи и аз като никога гледах нафталина, но ме натъжи епизода, Cry особено като знам как сваршва сериала. Tired

# 668
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Видях инфото за Хазар откъде е ooooh! Бирсен Алтунаш на която не може да се вярва много, даже всяка нейна дума трябва да се подлага на съмнение. Има повече от два месеца до началото на снимките, партньорката може и да не се появи още в първите серии, предполага се че защитника ще е съкрушен от метаморфозата на Лейла, или от смъртта и, или от не знам си какво, така че нищо чудно да не е само Хазар главна колежка а да се появи някоя нова Wink Бирсен е изредила кои са ясните за следващите сезони и никъде не е казвала че Хакан и Зейнеп ще бъдат двойка. Това май е интерпретацията на рускините ooooh!


Вижте другия мъж как изглежда отпред и вижте нашия Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 16:43 от Беллора

# 669
  • Мнения: 21 201
Малииииииии........ #Shocked дано е заради ролята му, Praynig че инак оправдание йок Peace и това го пиша аз, която не съм критична към него.

# 670
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 132
Божке  #Crazy /+ човече хващащо се за корасона/ , направо на грозофил се е докарал. ooooh!

# 671
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Ох направо се шокирах Rolling Eyes Бузите му едва се побират в кадър, а коремът му като в пети месец, накъде отива тоя човек doh

Иначе се харесал и лайкнал другарчето което го е показало такъв.

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 17:20 от Беллора

# 672
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бузите му определено са големи, но заради брадата изглеждат още по-големи. Пък ризата е широчка, създава представа, че е тумбест ама май не е... Като цяло не ми е много по-различен от предишния път или просто не гледам внимателно Laughing
Фемо, ама как го надушваш hahaha

# 673
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 566
Eй го с балтона на Кивовата премиера миналия януари, направо е слабичък, бузи няма, лицето му е по-слабо от Кивовото, а там с приятелчето ресторантьор Гьокхан Уян (ама как все такива кръчмари ги намира бе ooooh!) човечецът се е изгубил до него, лицето му е наполовина на Чачовото ooooh! Подгонил е нашия стоте кила ако вече не ги е прехвърлил Rolling Eyes Сигурна съм че ще отслабне за сериала, ама защо си причинява това Rolling Eyes

# 674
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нафталина ме зове Mr. Green

Що дават толкова от предишния епизод бе, ще вземат да изрежат нещо съществено ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт