ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 227
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Така е Бел, от видът му преди години лъха на парфюм и сексапил, сега първо брадището му предизвиква погнуса, пък после и дрехите дето ги носи навсякъде все едни и същи. Ок, разбирам нещо да му е удобно, ама чак пък да не го сваля от гърба си, с шубата е върху коня, със същата и в Амстердам, срази ме направо #Crazy

Иде лято, яхти, туй-онуй, пък дано се оправи дотогава smile3508

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
И аз точно за това се сетих- с якето врху коня, със същото в Амстердам, дори и да е минало химическо някак е...нехигиенично Rolling Eyes Не бих се изненадала със същото и на риболов да ходи.
Край-Варна има конна база и преди много години съм се качвала на кон, ами мирише си, животните бяха поддържани но се потят, не случайно си има специални екипи за езда.

Оо и аз очаквам летните яхти с нетърпение. Да видим кой ще му прави компания тази година. Гюнгьорови са пресни родители и сигурно няма да се клатушкат по яхти.

Цитат
✔ Latina Turkish Awards, огласил список победителей:
«Лучший актер» - Энгин АКюрек
«Лучшая актриса» - Хазал Кая
«Лучший актер второго плана» - Ягыз Джан Конялы
«Лучшая актриса второго плана» - Озге Гюрель
«Лучший дебют» - Боран Кузум
«Лучшая маленькая актриса» - Берен Гёкйылдыз
«Лучший сериал» - #НашаИстория
«Лучшая пара » - Барыш и Филиз

Някак съм склонна да мисля че най-добрите стават тези които се излъчват в момента Laughing Пък и НИ не е довършен, ако знаят латините какви дъвки се разтягат нататък....

А Хазал благодари от Инста на Гинчо:
https://www.instagram.com/p/Bux_J6ngQFs/

Май ми се вижда много слаба в лице newsm78

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 10:47 от Беллора

# 707
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
По-скоро телефона нещо разтегля лицето вертикално.  Peace
Има нещо, което сигурно тепърва ще узнаем, щом Гинчо е карал Хазал да благодари за тази класация и да го публикува в инста.  Thinking

# 708
  • Мнения: 27 631
Познайте от един път кой ще му прай компания на яхтата ?  Севгилито  ще си опне краците върху  него с мазната си физиономия . Киво и жена му   почти всяко лято се виждат .  

Сменил е кръчмата   ,малко ли време  му прайше  пиар   на Лабумски  . В новата не са го налазили ,ако  кисне често  ще го сбарат .



Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 14:30 от femmi2

# 709
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Проф, мина ми през ум че може нещо да се готви и затова тези благодарности... Иначе кой ги смята тези неща, и друг път е попадала в тях но с АФК, сега се сещам за тази целувка която бяха отразили като най добрата и АФК за най-гледан сериал мисля че за 2016г. но благодалности нямаше




# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Отразили я бяха, да, само годината не знам 2016 ли беше или 2017. Бива си я целувката, досущ като истинска Mr. Green и като се има предвид, че там в тъмнината можеше да претупат нещата, както правят повечето дори и на светло (т.е. почти винаги са встрани от целта) Mr. Green те максимално се раздават от името на Емко и Фера Joy

Фемо, ти отрано ни подготвяш, ама кой ще го гледа севгилито, нас Чачун ни интересува hahaha
Ти все пак внимавай с пророческите сънища, че видя какво стана последния път hahaha




# 711
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Вярно, този кадър на гифчето е значително изсветлен, а реално в тъмнината и заради снеговалежа не се виждаше много, наистина е можело да не се раздават хич tooth

Марги и аз не знам от коя година беше, щото имаше и повторения на тези награди, понеже АФК шества по ЛА от 2015 г когато го пуснаха първо в Перу. После им изгубих следите, някои и го повтаряха та... не знам 33uu

Ох че обичам този кадър Heart Eyes Laughing

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 12:15 от Беллора

# 712
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Много сладък на този кадър Laughing

Е, професионалисти са, хич не се влияят от условията, по тъмно даже дават най-доброто от себе си tooth

Не че ще постигнат нещо феновете в мрежите ама нямат отказване, сега видях поредното туитване за Ча и Хазал ще е на 16.03. Joy

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Вярно, акциите продължават и аз видях новата дата, много упорити тез латини tooth Така е Марги, също като теб не мисля че ще постигнат нещо, но желанието им радва Heart Eyes Да не забравяме че подобни акции продиктувани от любовта на латините към Чачовите герои се отразява и на гледаемостта на най-новия му проект. Пък може най филмираните и нас да зарадват със снимки от поредния тур до Турция ако засекат Чачослав някъде Laughing Абе може да се каже че всички сме на печалба hahaha

# 714
  • Мнения: 27 631

 Благодарила е на латините  , може би готвят посещението , което с Аксой обещаха  Thinking
 Глъсът се долява  вълнение .

 Допълвам класацията

Цитат
Самый трогательный момент - у Филиз забирают детей (Наша История)
Самая сексуальная актриса - Хазал Кая (Наша История)
Самый страстный поцелуй - Хазал Кая и Бурак Дениз (Наша История)
Лучший испанский дубляж - Наша История
 Испанския дублаж не съм го  чувала на НИ , но  Фериха е зле .

 https://vk.com/sanguclub?z=video-132999259_456242802/aba5a153ad7 … -132999259_218409
   
  


не устоях на тази гледка  Heart Eyes

https://twitter.com/zeykadgifs/status/1103775145972428801
Марги  за теб от Т ако не ти се отваря линка . Ако желаеш гифка да резнеш

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_929997
 Ранини потвърдила за ходжата  . Спрягаха Ча   но тя не казва кой ще изпълнява ролята   . Пишат че Ча  може да заснеме филма  .

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 17:32 от femmi2

# 715
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ча да не е слънце, че да огрее навсякъде, по колко проекта едновременно ще работи Mr. Green Търсят причина за вида му, пък току-виж някой налучкал Joy Ходжата ще го играе някой друг...
Снимката вървяща с ”новината” е страхотна Heart Eyes


Феми, извадих
Скрит текст:
Нежна целувка, ама прекалено скромна Laughing

# 716
  • Мнения: 27 631
Нали се говори ,че ще снима филм и са  свързали новината . Договора му според Ранини е до 2021 ход. с Нетфликс .
Не може да огрее навсякъде ,но важното е нас да ни грее  да е мъж та дрънка  ,както казваш  . Сега не е дебел  ,но брадата  променя лицето на човек . Се носи спретнато не с камуфлажа .

Марги  ,нежно е  в това има чар  ,но   заради Сем толкова .
 Режисьора не е романтичен ,на Байрактара му дай екшъъън  .


# 717
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Оооо, това в спойлера в пъти по-добре отколкото наплюнчен Чачослав от оная с голямата уста Sick

# 718
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Ча да не е слънце, че да огрее навсякъде, по колко проекта едновременно ще работи Mr. Green Търсят причина за вида му, пък току-виж някой налучкал Joy Ходжата ще го играе някой друг...
Снимката вървяща с ”новината” е страхотна Heart Eyes


Марги Joy Joy Joy И аз така мисля, Коджато ще го играе друг. То и няма как да оправдае сегашния Чачов вид, защото първо трябва да си доснима сериала където беше с 20 кила по слаб, а после да дебелее или слабее за следващ образ. А Ча макар от турската школа, по отношение на ролите си действа като американски актьор- дебелее, слабее, много силно се променя за роля, но според мен не би съсипал визията си в момент когато трябва да продължи Протектора и видът му поне трябва да може да се свърже с предишните 2 сезона.

Марги на места не оплюнчен, ами и на повърнат приличаше или пък че на него самият му се драйфаше от ролята му hahaha

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 18:07 от Беллора

# 719
  • Мнения: 27 631
Оооо, това в спойлера в пъти по-добре отколкото наплюнчен Чачослав от оная с голямата уста Sick
 Joy Joy
  устище е това  


зад кадър - тоя как му се радва






март 2018  на бренда на Илка  си спомням и тогава се заговори пак се събрали с шамана .
Изниза се  нищо не каза  на репортерите .

Цитат
Сериал Наша История сделает финал в конце сезона (информация Ранини)
НИ  финал в края на сезона   кво ще рече    април , май месец .

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 18:37 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт