Паническо разстройство - 35

  • 43 896
  • 723
  •   1
Отговори
# 210
  • Някъде там
  • Мнения: 4 856
След прекарана ангина си остана подут лимфен възел.
Две години ходих по хематолози и пускахме изследвания.Вече 9 години си е там само ,че аз не ходя по хематолози.
Спрях да го мисля ,да го пипам и да се тревожа за това.
Сега обаче имам бодежи в сърдечна област,през деня по няколко,нощем се будя от стягане и бодеж и ме е страх и треперя.
Най близката дата за кардиолог е след две седмици.Викам им съсоянието е спешно а те ми казват,че няма часове Sad Това е при  трима кардиолози ми го казват.Страх ме е да заспивам нощем,под стрес дъм и ме е страх ,че с мисленето  си за лошо мога за го предизвикам.

# 211
  • Мнения: 314

А как ще си купуваш дуласолан и как ще се консултираш с доктора?

Заредил съм за 4 месеца Grinning После ще ми го пращат от тук. А с докито по вайбър и телефон ако се наложи.

Еее,ти пък защо? Мен пътуванията ме зареждат с оптимизъм.Зареди се с готина музика.Лек път и се успокой малко
И мен ме зареждат много, но аз съм си тревожен човек по принцип, а сега и с тази ГТР всичко ми се умножава по 100 сигурно Simple Smile
Мерси.

# 212
  • Мнения: 31
Да проблемът ми може да ви се вижда незначителен. Но за мен не е. Знам че края на януари имах цикъл. Имах и овулация февруари и сигурно не съм бременна защото не съм имала друг сексуален контакт И въпреки това се тревожа кой ден ще дойде цикъла и ше дойде ли като имам анемия. Страха от бременност имам от малка. Като и друи страхове и проблеми със съня. От годии не спя добре. Липната лекарка не се интересува и накрая ще потърся помощ без направление

# 213
  • Мнения: 343
Днес главоболието пак се обади. Още със ставането сутринта започна да ми пулсира дясната страна на слепоочието. По принцип почти винаги е там. Все едно ми се забиват 1000 игли. Като е студено май е най-зле.

# 214
  • Мнения: 4 406
Къде се загубихте. Явно сте добре.

Гледам новата обява старата шефка е написала за изискване на кандидата - устойчивост при стрес. Какъв стрес, ма, 2 в един офис за въвеждане на данни. Няма супер спешна работа. Явно устойчивостта при стрес се отнася за работата с нея.

С голяма депресия се събудих, ходих да пия кафе, ама и срещата с познати не ми помогна. Като хванах баирите 4 часа. Като видях пролетните цветя, ми стана едно хубаво.

# 215
  • София
  • Мнения: 563
Къде се загубихте. Явно сте добре.

Гледам новата обява старата шефка е написала за изискване на кандидата - устойчивост при стрес. Какъв стрес, ма, 2 в един офис за въвеждане на данни. Няма супер спешна работа. Явно устойчивостта при стрес се отнася за работата с нея.

С голяма депресия се събудих, ходих да пия кафе, ама и срещата с познати не ми помогна. Като хванах баирите 4 часа. Като видях пролетните цветя, ми стана едно хубаво.
Джери , направо ме разсмя  - устойчивост при стрес .
Благородно ти завиждам с тези баири и преходи дето ги правиш ,чак ти се чудя такъв енергичен човек ,да имаш такива проблеми , но ето на - факт. И аз искам така да правя но пусто страх да не ми стане лошо в гората ,да не припадна , а няма лекар наблизо ,колата далече  и т.н. , това ме спира мене , иначе мога да съм в гората непрекъснато.

# 216
  • Мнения: 2 990
Аз последък не съм много добре

# 217
  • Мнения: 4 406
Лени, не знам, ставало ми е лошо в планината, сама, без човек наоколо. Оправяла съм се по някакъв начин. Но аз не мога без природата, фитнеса и движението, като наркотик ми е. Това ме спасява.
Малко свежест в темата (днешна):

# 218
  • София
  • Мнения: 563
Момичета и момчета, Честита Баба Марта , нека да сме румени и червени , здрави и щастливи. Нека в нас да блика радост и любов. Желая здраве на всички и по-малко проблеми !

# 219
  • Мнения: 1 780
Jerry F и аз съм така, не мога без разходките и гората, но понякога и там ми става зле. Все пак природата успокоява толкова много. Аз нищо не изчетох от форума, че много работа група но ще се върна назад, когато мога.
Честита Баба Марта!
Имах да пиша надълго но ще остане за почивните дни, забавно е ще почетете.
От много време не си бях правила нормално кафе, щото пия нес, но днес нямах и се загледах в чашката видя ми се лале, не разбирам от такива неща но вижте какво пише за лалето : Лалето се свързва с просперитети, нови надежди и планове за ново начало. Гответе се за сватба, завършване на образование или постигане на голяма цел.
Е какво по-хубаво от това?
Успешен ден.

# 220
# 221
  • Мнения: 4 406
Честита Баба Марта!
Опел, чудесно, ще чакаме радостни новини значи!

Развали ми се компа и бавно пиша, и трудно!
Тритикото взе да си показва номерата. Лошо ми е, като начало на всеки АД. Много ми е зле. Минала е все пак 1 седмица. Добре, че не съм на работа.
Отивам по баирите!

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 11:36 от Jerry F

# 222
  • Мнения: 31
Честита баба марта. Личната лекарка ми каза вчера че освен липсата на желязо може да имам и липса на витамин Б12 и на това да се дължат депресите ми. Казва че трябва и да излизам. Не само на работа с болните ми колежки баби и вкъщи с болните ми родители. Физически съм била здрава. Ще дам кръв и каза че ще ме прати на психолог или психиатър и ми даде билкови таблетки за успокоение на нервите защото немога и да спя нормално

# 223
  • Мнения: 1 782
Личната лекарка ми каза вчера че освен липсата на желязо може да имам и липса на витамин Б12 и на това да се дължат депресите ми.
Депресивните състояния най-често са при липса на витамин Д (зимните месеци на всички ни липсва). При липса на Б12 е в повече тревожността. Но то и при липса на желязо си има такива симптоми.
При подобрение на съня със сигурност ще имаш и подобрение на състоянието. Simple Smile

# 224
  • Някъде там
  • Мнения: 4 856
Тъкмо излязох от едното и се вкарах в нов филм.
От време на време ме боли в ляво под ребрата и сега си представих най страшните сценарии за далака.
В понеделник ще записвам час за образна диагностика и се треса и треперя в момента.

Общи условия

Активация на акаунт