Паническо разстройство - 35

  • 43 638
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 889
Здравейте, влизам с молба към пишещите тук - трябват ми 7-8 таблетки Ривотрил от 0.5мг от оригиналния на Рош. Моля ако някой има възможност да помогне да ми пише на лични. Нямам идея къде на друго място да попитам. Клоназепам го изключвам като вариант, има много оплаквания от него и странични ефекти.
 Успех на всички в справянето с тези проблеми.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 549
Напълно влизам в полижението на момичето с фобия от бременност, аз пък имам фобия от мед процедури, изследвания, болници... и то панически ужас. За някои тези фобии може да са нереални, нелепи и т.н, но за такива като нас е голям кошмар и ни се виждат непреодлими.
Не си тръгвайте от темата - всеки път се заражда по някакъв такъв спор и след време всичко отминава и темата пак става спокойна Wink

# 197
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Значи това моето състояние си е е... м..та. От два дни съм с прещипан нерв на пешката . Такива болки и след операцията и секциото не съм имала. Отделно  детето направи ларингоспазъм-буквално плипаднах от страх и паника. Вече ми иде да се гръмна. Толкова ли съм се изнежнила, толкова ли чувствителна съм станала не знам ама не се трае.

# 198
  • Мнения: X
     A аз като имах фобия , че ще забравя да дишам. Схващах естествено колко е нелепо и откачено, но не можех да спра да мисля затова. Отключи се след една астматична криза на майка ми , когато си помислих, че ще умре.
Страх ме беше да заспя и пр. такива хубости. Впоследствие ,оттам ми се нароиха какви ли не страхове, които ми отключиха и ПР.
    Тази болест има много проявления и за страничните хора страховете, причините за паника може да изглеждат нелогични и неоснователни- те обикновено са и такива. Но за потърпевшите са си съвсем реални и разрушителни. Много е ограничено да си мислим, че само нашето състояние е  непреодолимо и разбираемо.
   Някога даваха филм за фобиите по "Дискавъри" - имаше съвсем ексцентрични и неразбираеми. Но стопаните им си ги отглеждаха и някои не бяха излизали с години от дома си , защото ще видят котка или птиче перо ще им падне отнякъде.

# 199
  • Мнения: 30
Dara 77, познавам  Ви само от посотовете в този форум и ми правите впечатление на балансиран и широко скроен човек, който е минал през най-ужасните моменти на тревожност, паник атаки, страхове и други подобни на нашите състояния и имате силно чувство на съпричаност и разбиране. Не се оттегляйте само защото   някои от нас са по-крайни в оценките си. Очаквам да преосмислите решението си.Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 19:02 от millie

# 200
  • Мнения: 791
След гнойна ангина ми остана подут лимфния възел вече втора седмица и познайте хипохондрика в мен дали не превъртя играта.Три пъти пълна кръвна-доктора ми вика в пълно здраве си.Да ама аз съм си в моя филм и това е.

# 201
  • Мнения: 314
Ох, горкия/горката. И аз бих се ошашавил за лимфен възел специално.
Аз утре отпътувам за UK с личният си автомобил и от 3 дена тревожността ми се е засилила до непознати за мен нива Simple Smile А бях толкова добре до сега Simple Smile Ще пиша от там как се развиват нещата.

# 202
  • Мнения: 791
Еее,ти пък защо? Мен пътуванията ме зареждат с оптимизъм.Зареди се с готина музика.Лек път и се успокой малко

# 203
  • Мнения: 5 459
Ох, горкия/горката. И аз бих се ошашавил за лимфен възел специално.
Аз утре отпътувам за UK с личният си автомобил и от 3 дена тревожността ми се е засилила до непознати за мен нива Simple Smile А бях толкова добре до сега Simple Smile Ще пиша от там как се развиват нещата.

А как ще си купуваш дуласолан и как ще се консултираш с доктора?

# 204
  • Мнения: 34
Някой има ли информация защо и докога няма да има Есцетил.Пия го от година и сега разбрах ,че са го спрели.

# 205
  • Мнения: 1 134
Аз си напипах няколко възела. Единият си седи от края на декември- от ноември досега три пкк и три дкк + суе- та. Всичко уж е наред след четене на изследванията->Личната ми вече й се повръща от мен и ме праща да си живея живота, но аз ще ходя в четвъртък самоинициативно на хематолог за втори път.  По-добре хипохондрия, отколкото пропуснат преглед.
Deepmind,успех, ще се справиш,  виж какъв напредък постигна Simple Smile

# 206
  • Мнения: 791
Пкк-пълна кръвна картина ли е? А суе и дкк какво е? Днес ми казаха пълна кръвна с цх ли какво там на докторски .. нищо не разбрах.😀😀😀

# 207
  • Мнения: 1 134
Ох, аз в бързината съм написала суе, което е утайка, но всъщност си изследвай ц-реактивен протеин( црп), което е по-добре. Може би е това, което е казал.
Дкк е диференциално броене, което показва мануалното броене на лимфоцити и други параметри. Винаги го пускам вече с пкк- пълната кръвна картина. Извинявам се за грешката!
И още нещо- лимфни възли след възпаления спадат мноооого бавно. Не се тревожи! Аз пускам всичко това, понеже нямам оплаквания и мисля за раци...

# 208
  • Мнения: 791
О,нави ме отивам и пускам!!! И аз нямам оплаквания вече,преди 10 дни имах ангина обаче със солидна доза антибиотик ми мина.Просто не спадат и това е.Аз съм пъзла от тук до марс и обратно.Дано нямаш повод за притеснение!❤

# 209
  • Мнения: 1 134
Благодаря ❤! Но, не се тревожи, от ангината е. Виж да минат две седмици от антиб, че май така е по-вярно. Аз съм пъзла, но, ето, девет месеца не могат да ми махнат кръвотечение, което не е мензис.  Както и да е, аз съм проблемна Simple Smile. Пиши после резултатите 😘

Общи условия

Активация на акаунт