Приятелите му са на първо място

  • 10 632
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 002
Относно по-горе казаното -  "със зависими не се обвързвайте" - добър съвет. А какво да кажем за човек без зависимости, не пие, не пуши, не е пробвал наркотици. Всичко в началото на брака - цветя  и рози. И след N-години, емоционален проблем го срива и той търси забрава в алкохола. Тогава какво правим?
 Защото хората се променят. И както се променят към лошото, така вярвам, че може да се променят и за добро.
За това подкрепям Didi Pavlova 610026, в битката й и подкрепата на приятеля й.

# 121
  • Мнения: X
Относно по-горе казаното -  "със зависими не се обвързвайте" - добър съвет. А какво да кажем за човек без зависимости, не пие, не пуши, не е пробвал наркотици. Всичко в началото на брака - цветя  и рози. И след N-години, емоционален проблем го срива и той търси забрава в алкохола. Тогава какво правим?
 Защото хората се променят. И както се променят към лошото, така вярвам, че може да се променят и за добро.
За това подкрепям Didi Pavlova 610026, в битката й и подкрепата на приятеля й.
Няма база за сравнение между двете истории.
Никак не е едно и също да си живял с някого десетилетия, да сте "изяли един чувал сол", да сте си били подкрепа и рамо години наред, и единия да се срине поради обстоятелства.
И съвсем друго е да се бориш за гадже, което дори не познаваш добре....
А за да търси утеха в алкохола единия, значи за момента не счита другия за достатъчно близък, че да му се довери и да се опре на него.Което "намеква" за известно отчуждение, дистанция, ако естествено, не е другият причината за новата зависимост....

# 122
  • Мнения: 2 002
Не са се запознали току-що. Също имат своето минало и общи моменти. Може да не са десетилетия, но са били заедно.
 И за двата по-горни казуса - опитай да се бориш. Ако видиш, че има смисъл - продължавай. Все още сте млади.
Но всичко с мислене и здрав разум. Не на крилете на любовта - щом го обичам ..., щом ме обича ... Не си затварйте очите за червените лампички.

# 123
  • Мнения: 33
Бях доста заета и не писах тук. Вчера и днес никакво излизане, но не спря да си пише и да говори с тях. Мен все едно ме нямаше. Казах му, че не мога да продължавам така и че не си спазва обещанията. Естествено той видя в каква посока отива разговорът и започна да се кара и да ми казва, че няма да го допусне да го разигравам и да го въртя на малкия си пръст, била съм обсебваща, той не бил безхарактерен, че да му казвам какво да прави. В крайна сметка той ми каза, че не желае повече да е с мен, щом изисквам това от него... Та сега съм си при нашите, изнесох се. Не се случва за пръв път да ми говори такива неща, но определено е последният в който съм го допуснала. Знам, че утре ще е на вратата ми пак, но този път няма да правя повече компромиси.

# 124
  • Мнения: 160
Да си остава отвъншната страна на вратата и толкова. Явно найстина са му други приоритерите .

# 125
  • INFJ
  • Мнения: 9 431
Е, явно е много "характерен" пред приятелката си, но само там.. Добре си направила, че си се прибрала. Той от друго няма да разбере на този етап. Ако ще има промяна, явно ще е след катаклизъм.

# 126
  • Мнения: 33
Сега съм решила да му дам да разбере, след като ме мота 5 години и се преструваше на много влюбен.  Знам, че не си струва да се занимавам, но не смятам да бъда аз глупачката. Дайте съвети как да го накарам да се гърчи от яд. Joy

# 127
  • Мнения: X
Пак пързалка... за три дена раздяла, сега щяла да го гърчи.

# 128
  • Мнения: 33
Пак пързалка... за три дена раздяла, сега щяла да го гърчи.
Темата не е пързалка. Всичко описано в нея е абсолютна истина.

# 129
  • Мнения: 237
Сега съм решила да му дам да разбере, след като ме мота 5 години и се преструваше на много влюбен.  Знам, че не си струва да се занимавам, но не смятам да бъда аз глупачката. Дайте съвети как да го накарам да се гърчи от яд. Joy

Кармата ще си свърши работата- не е нужно никой, каквото и да е направил да се гърчи от яд... не падай толкова ниско. По-добре ТИ си извади поуките за следващата ти връзка, за да не допускаш същите грешки. Успех

# 130
  • Мнения: 6 930
Браво, сега вече е напълно свободен да се запуска колкото желае и има цялото време на света да се прави на мъж пред приятелите си. Дано му дадат тиквен медал!

# 131
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Сега съм решила да му дам да разбере, след като ме мота 5 години и се преструваше на много влюбен.  Знам, че не си струва да се занимавам, но не смятам да бъда аз глупачката. Дайте съвети как да го накарам да се гърчи от яд. Joy
Tired ooooh!
Тук вече ме загуби, тотално.

# 132
  • Мнения: X
Да се гърчи ли?
Най-сигурният начин е да му намериш много по-добър заместник. Но го направи за себе си, не за него.

А иначе го блокирай отвсякъде още сега. Защото ще почне да те обсажда след няколко дена. А като не му се получи, ще почне да играе мръсно.

# 133
  • Мнения: 1 925
Ще се гърчи, щом разбере че продължаваш живота си напред с високо вдигната глава, а той с големия корем  продължава да се шляе с големите мъже. Нещастник. То всичко е до време. Да не се окаже само изведнъж 30 годишен самотен мърльо без жена и да реве за бившата си любов, само дето тя вече ще е ехеее... Връщам си думите назад, че казах че оправия има. Значи толкова и държи на тебе. Смятай колко е ограничен горкия, че да се обижда на "чехльо", вместо да им затвори с устите, че това се нарича уважение и отдаденост. Много ме хвана яд на тоя дрисльо. Мила, много ми е тъпо за теб, не е лесно да загърбиш цели 5 години, но все още си доста млада и имаш още много да изживееш. Излизай с приятелки, забавлявай се, продължавай да се стараеш да изглеждаш добре, важното е да не свеждаш глава и да страдаш за някакъв малоумник, който заради долни личности обръща гръб на човека, който наистина държи на него. Амсалак смотан. Много ме ядоса.

# 134
  • Мнения: 14 837
Сега съм решила да му дам да разбере, след като ме мота 5 години и се преструваше на много влюбен.  Знам, че не си струва да се занимавам, но не смятам да бъда аз глупачката. Дайте съвети как да го накарам да се гърчи от яд. Joy
Защо ти е нужно това?
Да си губиш още времето с него само че този път за да му връщаш.Това е глупаво и незряло.Вместо да си хванеш живота седиш и се чудиш как и по какъв начин отново да се доближиш до него.

Общи условия

Активация на акаунт