Четвъртокласници 2020/2021

  • 34 631
  • 776
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Нашият веднъж беше браузвал в час по биология, а по принцип не си позволява такива волности Rage Всички си играели на телефоните, защо не и той Rage Тогава го предупредихме за MyKi-то. Остана си като заплаха, защото на всеки друг телефон “фенерче” той все намира нещо забавно за правене Confounded

# 226
  • Мнения: 5 234
Някой от вас записа ли 3-класника на курсовете по мат. в СМГ?
Чудя се от кога започват.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравей, синът ми ще ходи на курсове в СМГ. Започват в началото на октомври. Последно като гледах, май имаше останали места в някои от групите.

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Аз се бях засилила, но когато замислих да И го причиня, имаше останали свободни места само в съботната група и харесах учителката на заниманията в 8.30. Този начален час напълно попари първоначалния ентусиазъм на телеца Grin

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Здравейте,
Да попитам имате ли часовник Муки т.е смарт ? Заслужава ли си покупката? Приемам мнения всякакви. На този етап все още се чудим. Като инвестиция не се притесняваме имаме още две девойки😊 все някоя ще го използва. Чудим се като ефективност ще върши ли работа🤔
Благодаря предварително 🌹
О, да. Първи и втори клас изкарахме с майкита. Безкрайно съм доволна! Не ги сваляха от ръката си. По всяко време можех да ги видя къде са. Следобед посещаваха занималня в училище и ги виждах, кога са на двора, кога в клас. Имах връзка постоянно с тях, при нужда. Те също ми звъняха в междучасията. Девойката редовно ме питаше, сега със суичъри ли да излизаме или без... Wink Сега за терти клас вече взехме смартфони. С радост открих приложение, с което мога отново да ги следя къде се намират, както с майкитата. Както и пълен контрол, колко време губят в различните приложения. Мога да ги огранича дистанционно. И също така, всяко приложение, което искат да си инсталират, минава през моето одобрение.

# 230
  • Мнения: X

 С радост открих приложение, с което мога отново да ги следя къде се намират, както с майкитата. Както и пълен контрол, колко време губят в различните приложения. Мога да ги огранича дистанционно. И също така, всяко приложение, което искат да си инсталират, минава през моето одобрение.

Привет, били казала кое е това приложение? Използвам за детето Applock и Find device, но мога само да наблюдавам къде е и да му бъдат заключени приложенията през деня.

Прочете 3-4 книги през лятото и толкова, нищо повече. Сега съм го хванала за по-сериозна подготовка и припомняне на наученото.

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Ние ползваме Life 360. Обаче един път така ни стресна - синко трябваше да е на тренировка, а го даваше на километри от мястото, където би трябвало да бъде.

# 232
  • Мнения: 2 558
Google Family Link ползвам аз, предполагам и ilik123 ползва него, поне като чета как го е описала....

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Google Family Link ползвам аз, предполагам и ilik123 ползва него, поне като чета как го е описала....


Нашето е само за следене на локацията. Това предполагам е по-добро в случая Hands Plus1

# 234
  • Мнения: 2 558
Да, определено! Виждаш локацията, следиш колко време в кое приложение прекарва, можеш да ограничиш търсене в гугъл на определени думи, да одобряваш кои приложения да се свалят на телефона на детето, да заключиш ползване на телефона за друго освен за обаждания за определено време, да не може да ползва конкретни приложения и т.н.

# 235
  • Мнения: X
Google Family Link - страхотно е, детето ми обаче не мисли така Grinning

# 236
  • Мнения: 2 558
Google Family Link - страхотно е, детето ми обаче не мисли така Grinning
Рано ни е и на двете да се съобразяваме с мисли и желания на другия 😉

Иска смартфон - ок, само че условията поставям аз. Като не й харесва - има MyKi, има и телефон с копчета 😁

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563

 С радост открих приложение, с което мога отново да ги следя къде се намират, както с майкитата. Както и пълен контрол, колко време губят в различните приложения. Мога да ги огранича дистанционно. И също така, всяко приложение, което искат да си инсталират, минава през моето одобрение.

Привет, били казала кое е това приложение? Използвам за детето Applock и Find device, но мога само да наблюдавам къде е и да му бъдат заключени приложенията през деня.

Family Link е приложението.

# 238
  • Мнения: 5 234
Трети клас според мен е твърде рано за смартфон, към 7-8 клас евентуално може би. Simple Smile

# 239
  • Мнения: 2 558
Трети клас според мен е твърде рано за смартфон, към 7-8 клас евентуално може би. Simple Smile
Няма шанс, предпочитам да мога да видя къде е във всеки момент. А и всичките и приятели и съученици имат...
А пък докато станат в 7-8 клас сигурно телефоните вече ще се проектират във въздуха и смартфоните ще са отживелица...

Общи условия

Активация на акаунт