Четвъртокласници 2020/2021

  • 34 540
  • 776
  •   1
Отговори
# 645
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Stuck Out Tongue Winking EyeSmileyGrinning

# 646
  • София
  • Мнения: 5 945
Полезно е да знам , направо отсега ще й заръчам по- дълго легло. Пък и ще има кой да ми помага за закачане на пердетата. Абе все има ползи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 647
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Полезно е да знам , направо отсега ще й заръчам по- дълго легло. Пък и ще има кой да ми помага за закачане на пердетата. Абе все има ползи Stuck Out Tongue Winking Eye
Като стана въпрос за легло - не веднъж съм се чудила, дали се продават по- големи, т. е. за по-високи хора. Или се правят по поръчка?! 🤔

# 648
  • София
  • Мнения: 5 945
Стандарта е 2 метра дълъг матрак. Такива са и леглата, по този матрак. Другите по поръчка. Баща й някой път се опъва да спи по диагонал на спалнята, явно височината му пречи....  Grinning

# 649
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Хахах, пробвах и аз калкулатора, че за постигане на спортните му цели и мечти му трябва ръст и тази тема е на дневен ред сега. Ние с баща му не сме от най-високите(брат му все го дразни с това - виж ги нашите, нямаш шанс и т.н.), има обаче висок прадядо по бащина линия и леля му и братовчедка му са наследили неговия ръст, та и той се надява милия. Дори си е изтеглил някакви упражнения от нета и ги прави, виси на един лост и т.н.
Посмях се и аз с този калкулатор от скрийншотовете, първоначално даде 2,29, но като сложих числата в метри, а не в см., стана 1,83.

# 650
  • Мнения: 6 289
И аз ги сложих в метри.
За височина 1.33 дава че ще стане 1.55, а за 1,34 че ще стане 1,83
Пълни измишльотини.

# 651
  • София
  • Мнения: 11 982
И на мен ми стана интересно. Ползвах този http://www.detski-sviat.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB … %D1%81%D1%82.html Аз съм 174, мъжът ми - 182, според калкулатора, дъщерите ми трябва да станат 171 см. Голямата е 162 см. и на 20 години едва ли ще расте повече. Не е от съседа. Толкоз за калкулаторите. Joy

# 652
  • Мнения: 2 020
хаха Smile аз ползвах калкулатор само с ръста на майката и бащата там излиза горе-долу нормално, за моето дете, което и сега е високо може да излезе вярно.

# 653
  • Мнения: 2 156
Скрит текст:
Hope,  написала си нашите мерки - мама (1,76), татко(1,92) и син (9,5 г., 158 см, 42кг). И аз не се сдържах Simple Smile, . Явно калкулира близо до истината там, дето цъкаш. А дали ще стигнем до 2.34 височина, кой знае Joy Може да порасте умствено Joy На дълбоко, вместо на високо.

# 654
  • Мнения: 3 960
Чета и се чудя. Дъщеря ми е висока 142 см и тежи 40 кг. родена е октомври 2010. Носи обувки 37 номер. На фона на съучениците си не изглежда пълна, но като чета тук....
Може би в рода Ви са по-високи хората оттам и разликите

Ние не сме много високи. Мен ме притесняват килограмите, а не ръста.

# 655
  • Мнения: 8 239
Чета и се чудя. Дъщеря ми е висока 142 см и тежи 40 кг. родена е октомври 2010. Носи обувки 37 номер. На фона на съучениците си не изглежда пълна, но като чета тук....
Може би в рода Ви са по-високи хората оттам и разликите

Ние не сме много високи. Мен ме притесняват килограмите, а не ръста.
Със сигурност с тези мерки има някой килограм в повече. Не не е фатално Simple Smile
В този сайт има таблица при ИТМ за деца и тинейджъри. Различен е от този на възрастните. А и в днешно време все повече затлъстяли деца има и родителите трябва да вземем мерки навреме.
https://www.namama.bg/article/rast-i-teglo/

# 656
  • Мнения: 1 561
Ще си пишем тук пак като станат 8-9клас, към момента всичко е относително, a тези калкулатори са гола вода:)!

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ей сега ФБ ми изкара спомен от преди 2год. - 14годишният е със ски екипа, който в момента става на сестра му Open Mouth За две години е станал мъж направо, чак не мога да повярвам, че цялата тази метаморфоза се с е случила за толкова кратко време!

# 658
  • София
  • Мнения: 5 945
С моя брат сме 1 год и 3 месеца разлика. В пубертета бях по-висока от него, за 1-2 години някъде.
Явно момичетата дръпват на височина по -рано.
Все го питаха: Кака ти колко е по-голяма? Той отговаряше : Rage Rage Тази не ми е кака Rage
Това бяха и годините на голямата вражда у дома между мен и брат ми.... е умираше си от яд той. Grinning

# 659
  • Мнения: 11 566
Ние сме ваканция до десети.
Вчера класната прати програмата за първия ден след ваканцията, втори срок ще са.
Наблъскали им пети и шести час ФВС и Спортни дейности. Айде, като е топло, ок, ама сега като ги вземем в 18.20, запотени, не ми се мисли. Лично ние пеш се прибираме.

Общи условия

Активация на акаунт