Пазаруване от Amazon - тема №82

  • 75 133
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз пак съм вa драма с детските ботуши. На тези пише размер в сантиметри от-до. Да го разбирам, че са за такъв крак ли? Щото не е логично да не може да се посочи точен размер на стелка. И някой има ли впечатления стават ли за широк крак?
https://www.amazon.de/gp/product/B0792JLLC1/ref=ox_sc_act_title_ … mp;psc=1&th=1


Суперфит от моя опит с дъщеря ми са умалени с около номер. Отделно са за детско, нормално широко краче. Единствено апрески има едни, които са по-широки.
По-рано продаваха марката в Хюманик, но май вече не и няма къде да се мери.

# 616
  • София
  • Мнения: 5 743
Като цяло Superfit, са за нормално краче. По широко или пухкаво с някой модели може да има проблем с обуването.
От години пазарувам марката за дъщерята, и аз имам няколко чифта.

# 617
  • Мнения: 322
Да ми напомните,  при абонамент на прайм има ли едномесечен безплатен период. Или още от първия месец започва таксуването?

# 618
  • София
  • Мнения: 9 850
Да ми напомните,  при абонамент на прайм има ли едномесечен безплатен период. Или още от първия месец започва таксуването?
Зависи си дали и кога си ползвала безплатния трейл. Виж си в профила в "Prime".

# 619
  • Мнения: 322
Преди повече от година, изтече ми февруари 2018г. В профила  ми дава, че нямам валиден абонамент за прайм в момента. Но където и да гледам на сайта на Амазон не виждам безплатен период и реших че може да са го махнали Thinking

# 620
  • София
  • Мнения: 9 850
Може да не важи за теб. На мен ми предлага от месец, но не съм го активирала. За всеки потребител е индивидуално явно.

# 621
  • София
  • Мнения: 410
А за какво пиете този вит Д ?
Скрит текст:
Аз също го пия заради дефицит - 25 при долна граница 50 мисля че беше. Този витамин се пие само след доказан дефицит, а не защото някой друг казал че е добре. Аз имах силно изразени симптоми-липса на енергия, сънливост и чувство за умора. Особено в предиобедните часове направо заспивах дори и да съм в движение. Изследвах го и след като започнах приема нещата се подобриха много.

# 622
  • Мнения: 3 730
Аз не съм го пила до сега и нямам доказана липса. Но имам същите проблеми. Мисля да пия една доза в комбинация с К2.

Коте,ами не ми се занимава..Няма да ми навредят витамините .

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 18:28 от sasi6

# 623
  • София
  • Мнения: 9 850
Малко офф, но защо не си пуснеш едно изследване? 20лв. е...

# 624
  • София
  • Мнения: 410
Оферта за филтри Брита - 6 бр. за 19.99 £:
www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B071FJ6FBW/ref=ox_sc_saved_image_1?smid … L5A1OLE&psc=1

# 625
  • Мнения: 3 139
Аз не съм го пила до сега и нямам доказана липса. Но имам същите проблеми. Мисля да пия една доза в комбинация с К2.

Коте,ами не ми се занимава..Няма да ми навредят витамините .


Витамин Д се синтезира директно от слънчевите лъчи, попадащи върху човешката кожа. 15 минути на слънчева светлина са достатъчни организмът на възрастен човек да си го набави в необходимото количество. Дефицит би трябвало да има само при хора, които не си показват носа навън.

# 626
  • София
  • Мнения: 410
По учебник е така, но в действителност не баш.
Има фактори в съвременния ни живот, които възпрепятстват процеса, особено в градска среда! Има и статистики, според които голям процент от хората са....според определението от горния пост-пещерняци. На който му се занимава да се поинтересува и да чете, има достаъчно информация в нета.
PS: извинявам се за спама...

# 627
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 796
Витамин Д се синтезира директно от слънчевите лъчи, попадащи върху човешката кожа. 15 минути на слънчева светлина са достатъчни организмът на възрастен човек да си го набави в необходимото количество. Дефицит би трябвало да има само при хора, които не си показват носа навън.
Лятото вит. Д се синтезира, но не трябва да се слагат слънцезащитни средства. Пречат.
Дефицит може да има предимно зимата. Има референтни стойности, трябва да се проверят. Опасно е да се предозира, но дефицитът също не е добре, влияе на имунитета, калциевата обмяна.

# 628
  • София
  • Мнения: 9 850
Пуснах линк по-горе как точно може да навреди витамин Д, но... до желание и човек си е. Дано наистина не навредят.
Едни бонбони Фереро Роше 525г за 8.75п - https://www.amazon.co.uk/Ferrero-Rocher-42-Pieces-525g/dp/B004XA … teway&sr=8-85

# 629

Общи условия

Активация на акаунт