Крем за около очи - тема 9

  • 83 245
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Ползвах този крем известно време, по-млък като количество... овлажнява кожата, попива бързо... ама не повлия на моите проблеми в зоната, които са посочени за корекции в ревюто...

https://douglas.bg/estee-lauder-daywear-eye-cooling-anti-oxidant … e-gelcreme-044756

# 271
  • Мнения: 2 768
Този е нелош за хидратация, но по-скоро като допълваща грижа. Друго не прави или поне при мен.

# 272
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За себе си.открих, че не мога да се доверя само на един крем или серум за контура.Използвам поне десетина неща: масла,  серуми, балсами, кремове,  маски...Отделно всяка суърин пачове
И съм ок.Контура ми също.
Лошото е, че не се знае дали се дължи на един два  продукта или на всичко, които ползвам, но пък и не ме интетесува.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Sl, какви пачове използваш? Защо се слагат сутрин? Заинтригува ме 😊

# 274
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В момента съм с едни корейски златни и черни, любимите ми с нар ги спряха.
През годините съм използвала какви ли не.
В общи линии няма огромна разлика в ефекта

Те могат да бъдат само част от грижата.Не зменят серум, крем или балсам.

Държа ги в хладилник и сутрин  ги слагам за "събуждане" и освежаване .Държа ги 20 мин след тях са другите ми продукти за сутрин.
За моята грижа, това е най подходящата им употреба.По изключение мога да използвам пачове преси вечерно излизане за някакво събитие.

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 22:33 от sl

# 275
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
За себе си.открих, че не мога да се доверя само на един крем или серум за контура.Използвам поне десетина неща
Лошото е, че не се знае дали се дължи на един два  продукта или на всичко, които ползвам...
С глас се засмях - от една кръвна група сме!

# 276
  • Мнения: 27 546
Кога използвате околоочния крем и кога нанасяте серум? Поотделно или заедно? Иначе аз използвам Биотен хиалуроник околоочен и Регал- интензивен серум за около очи/устни. И понякога "масаж" със студена лъжичка (държа я в хладилника). Но не съм много редовна, за щастие имам добър ген. Но все в някакъв момент ще се наложи да не пропускам крема...

# 277
  • Мнения: 2 768
Едновременно ги ползвам - първо серума, отгоре крем.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тук в Бг, лесно ли се намират пачове?

# 279
  • Мнения: 2 768
Във всеки магазин за козметика, както и в аптеки.

# 280
  • Мнения: 2 242
И аз ползвам първо серум и отгоре крем не само около очите, но и на лицето това е последователността. Понякога замествам пачовете с напоени тампони с розова вода. Розовата вода преди това малко в хладилник. В случай на тъмни кръгове или петна в зоната около очите лайкова вода, понеже има малко изсветляващ ефект.

# 281
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз също ползвам розова вода от хладилника , но я пръскам от бутилката  при затворени очи, изчаквам да изсъхне и слагам пачове.След тях следващите неща от списъка Simple Smile

# 282
  • Мнения: 2 242
Аз също ползвам розова вода от хладилника , но я пръскам от бутилката  при затворени очи, изчаквам да изсъхне и слагам пачове.След тях следващите неща от списъка Simple Smile

Само пръскането ми е малко агресивно сутрин. 😂😂 Не обичам да се събуждам чак толкова рязко. Даже използвам тампоните с розова вода да си почистя очите и лицето сутрин. Не обичам да си пличкам лицето с вода. Някаква странност ми е това 😂

# 283
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Всички имаме различни усещания.
Не е само пръскането.Преди него съм измила лицето , след него са пачовете , а после останлата част  от  дълъгия  и многостъпков. ритуал.
Всеки луд с номера си.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 09:42 от sl

# 284
  • София
  • Мнения: 4 878
След пачове миете ли лицето или направо мажете серум и крем отгоре?

Общи условия

Активация на акаунт