Крем за около очи - тема 9

  • 83 220
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Точно този Payot го гледах и аз за 13.20 лева (тестер) и докато се наканя да го купя му вдигнаха цената. Всъщност вдигнаха цената на всичко в Парфимо. Заради празниците ли, не знам. Бях си харесала 6 неща да си купя, но с това вдигане на цените ми дойдоха още 20 и няколко лева отгоре. Аз се ядосах и не си поръчах нищо. Вместо това си купих комплект на Nuxe Biolage ако помня правилно. Дневен крем anti-polution и околочен с озаряващ ефект. Дневният крем е страхотен, но за сега от околочния не виждам никакъв ефект. Може би трябва да изчакам да мине повече време.. 
Лаленце, не е заради празниците, оригиналните намаления траят седмица (обикновено изпращат имейл преди да започне да тече), после с всеки изминал ден, ако има останали бройки, добавят по процент-два върху цената. Подобна е и политиката на Нотино.

# 166
  • София
  • Мнения: 4 397

От около седмица и половина използвам Payot hydra 24+ regard glaçon, беше намален в парфимо, засега имам добри впечатления. Обаче е с подчертано хидратиращо действие, ако търсиш анти ейдж няма да ти свърши работа.

Благодаря за предложението , но определено търся анти ейдж  Peace

# 167
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
След петата процесура на РЧЛ контура ми изглежда все по добре.Остават ми още 3
Днес взех  този крем.

Пробвах го .Хареса ми.
Утре ще взема и този с авокадо и  другия с лавандула.
Хубаво е че става и за горния(коста под веждата)

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 21:57 от sl

# 168
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Много хубаво, но това би било маслиново масло (зехтин) с аромат на кафе. Кафееното масло се извлича от кафеените ядки, няма нищо общо, освен че пак за масло говорим: https://www.ikarov.eu/bul/produkti/item/82-coffee-oil

Тук не намирам опция да се закупи.
Може би не е налично? Или това не е онлайн магазин?

# 169
  • Мнения: 10 210
Не е магазин. По аптеките го има. Аз го взех от Ремедиум.

# 170
  • Мнения: 9 180
Има го и в Халите в 'елита; 10.80лв
ползвам от 2 месеца вече, но никакъв ефект няма (само ме кефи миризмата ама и тя изветрява много бързо до 20 мин и вече няма)

# 171
  • Мнения: 439
SL, дойде ми хидра стикчето на KIKO. Благодаря за чудесния съвет за него и не само!От къде купувате козметика на КИКО?
Беше споменала, че след него през деня ползваш защита подходяща за контура.
(също на стик) - може ли отново да препоръчаш нещо?

# 172
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Стика за  пидновяване слънцезащита на контура , кийто пилзвам  е този

Преди беше без четка.
В указанията е споменато, че може да се използва и за контур.
Преди седмица   случайно в парфюмерия  попаднах на това

и тези кремчета


Първата грижа я слагам след серума за кинтура.Попива буквално за секунди.
От кремовете, вечер слагам този с авокадо, а сутрин с роза.
И двата попиват добре и оставят фин филм, който не позволява ББ крема със защита ,

който ползвам за финал да се  събира в мимическите линии.
Ползвам ги от седмица.

# 173
  • Мнения: 4 014

Момичета, а този продукт дали сте го пробвали?
Търся си околоочен с по-висок фактор. Някак си 10-15 spf ми се струва малко за нашето горещо слънчево лято.

# 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако се ползват качествени слънчеви очила , не би трябвало да има проблем.
В противен случай,  при престой на пряка слънчева светлина би трябвало да се подновява ба два часа.Поне така пише на всички  козметични слънцезащитни средства.

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 10:56 от sl

# 175
  • Мнения: 4 014
През лятото използвам качествени слънчеви очила, но когато правя слънчеви бани не ми е приятно да ги нося. И шапка не обичам да нося също, но започнах да слагам понякога.
Трябва си защита, каквото и да си говорим. Просто се чудех, дали някой е използвал този Ланкастър продукт и дали е доволен от него. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 59
Добър е Lancaster.
Много нежен и хидратира.Не люти и не белее.

# 177
  • Мнения: 2 805
След петата процесура на РЧЛ контура ми изглежда все по добре.Остават ми още 3

sl,Какво е РЧЛ?
И друг въпрос към теб, извиянвам се, ако е коментирано в тази тема, признавам нямам време да я изчета - но някъде, някога съм чела твой коментар, че с крем/серум, си повлияла на контура на очите?

Тъй като аз имам страхотен проблем с околоочната зона, най-слабото ми място от към стареене Grinning - а не желая да се подлагам на оперативни и инвазивини процедури все още, ще ми е полезно да споделиш твоя опит  bouquet

Моя е нулев от към всички кремове и серуми, които съм ползвала към момента! Скъпи, евтини - всякакви. Няма един който да сложа дори в графа любим - преди години може би на Клиник кремчето ми действаше добре и ЕЛ, но сега ми трябва нещо много по-ефективно и силно от тях.
 

# 178
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
РЧЛ
Радио честотен лифтинг
Не е хирургична интерввнция, а прицедура с апарат.
Капсулите от които се беше повлияла една нахална бръчица под окото беше на  etre belle
Преди залагах само на селективни марки' докато открих за себе си, че не е важно колко струва, а как работи.
Определено РЧЛ за мен се оказа дообро решение.
Купих си от серума с който ме обработват имам и машинка за РЧЛ за домашна употреба и след катонприключи пакета ще продължа при домашни условия

# 179
  • Мнения: 2 805
РЧЛ
Радио честотен лифтинг
Не е хирургична интерввнция, а прицедура с апарат.
Капсулите от които се беше повлияла една нахална бръчица под окото беше на  etre belle
Преди залагах само на селективни марки' докато открих за себе си, че не е важно колко струва, а как работи.
Определено РЧЛ за мен се оказа дообро решение.
Купих си от серума с който ме обработват имам и машинка за РЧЛ за домашна употреба и след катонприключи пакета ще продължа при домашни условия

Благодаря Simple Smile
Има ли друг крем или серум за очи от който си имала видим резултат?

Общи условия

Активация на акаунт