Колаген Фортекс 11 500 Плюс - иновативна комбинация за красива коса, кожа и здрави стави

  • 18 909
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Имам дисплазия на тазобедрената става и риск от бързо износване и се налага да пия добавки за запазване на хрущяла.Ще се радвам ако мога да пробвам този Colagen.

# 31
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Аз имам износване на хрущяла на коленете. На периоди болката е страшна. Бих изпробвала и този продукт.

# 32
  • Мнения: 1 351
Страдам от гонартроза. До момента провеждах лечение с 4 популярни подобни продукта /всяко лечение продължаваше по три месеца/, но положителен ефект не получих от нито едно от тях, поради което бих опитала Колаген Фортекс 11 500 Плюс.

# 33
  • Мнения: 3 546
ММ има проблем с едното коляно, дори операция му правиха, но лекарите не споменаха, че има нужда от колаген. Може и пропуск да е от тяхна страна. Майка ми много страда от ставни болки и е много вероятно да съм фамилно обременена. И ако найстина няма противопоказания, бих го пробвала.

# 34
  • Мнения: 10 210
Това колаген от кой тип е? Определено имам нужда от прием на добавка вече, дори мислех да купувам скоро.

# 35
  • плевен
  • Мнения: 454
Бих го изпробвала, имам проблеми с коленете.

# 36
  • Мнения: 802
Работя в производството и имам проблем със всички стави с удоволствие бих пробвала Колаген

# 37
  • Мнения: 940
Имам известни проблеми със ставите и  бих проблавала Колаген Фортекс

# 38
  • Мнения: 2 397
Мъжът ми отскоро има проблеми с колената и не би имал нищо против да пробва Колаген Фортекс.

# 39
  • Мнения: 2 726
Да, имам голямо желание да включа в ежедневните си добавки и колаген, тъй като спортувам, а вече преминавам в една по особена възраст. При клекове усещам пукане. А също така има какво да се желае и от състоянието на косата и кожата ми. Надявам се да ми повлияе положително върху всичко изброено.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 263
Не мога да преценя дали страдам или не, но бих опитала, за да видя дали ще има благопоучно повлияване върху организма ми. Малко съм скептично настроена, но под формата на добавка бих го приемала.

# 41
  • Мнения: 2 129
Аз нямам проблеми... за сега,но сестра ми има проблем със ставите и пие препарати с колаген,но не се сещам за имена.
И аз,бих пробвала тази добавка!

# 42
  • Мнения: X
Имам известни неразположения след двете раждания и ми е интересно какъв ще ефекта от Колаген Фортекс.

# 43
  • Мнения: 441
След 40-те имам леки болки в коленете. Бих пробвала Колаген Фортекс.

# 44
  • Мнения: 799
Моята голяма дъщеря е танцьорка, като всички останали занимаващи се активно с това, страда от проблеми със ставите. Затова със сигурност бих й позволила да пие колаген.

Общи условия

Активация на акаунт