ОТКРАДНАТ ЖИВОТ 🎬 Сезон 7 💔 Любовта лекува

  • 30 594
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
В трепетно очакване съм какъв "гениален" случай са измислили на Захариев този сезон Joy
Жена, която си е сменила пола и сега е мъж, но си е запазил репродуктивните  органи и е бременен и ще ражда по спешност в Света Анастасия, разбира се Stuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • Мнения: 2 714

В трепетно очакване съм какъв "гениален" случай са измислили на Захариев този сезон Joy
Майче, нещо такова ли Wink
Скрит текст:
Монахиня отива при гинеколог. Докторът я преглежда и казва:
– Бременна сте.
Монахинята:
– Божкеее! От к'во ги правят вече тия свещи бе, докторе?

# 692
  • Мнения: 2 365
В официалната страница на сериала са споделили статията, в която е писано за Табаков и Грънчарова и неизяснените отношения между Kовачев и Огнянова. newsm78 Hо там имам чувството, че администраторите са пълни идиоти, та не е много сигурно дали информацията в нея все пак е наистина достоверна. За разлика от тези на Дяволското гърло, чийто екип засега много добре води страницата. Grinning

# 693
  • Мнения: 9 486
Статията звучи като писана от нафиркания анонсаджия, така че нищо чудно, че я споделят 😀

# 694
  • Мнения: X
Администраторите са видяли някаква статия и без да я прочетат, разбира се, са я качили на страницата Joy

# 695
  • Мнения: 9 628
Перличке, това ще е първото непорочно зачатие в историята на ОЖ Joy

# 696
  • Мнения: 9 486
Айде пък сега първото! Че то почти всички моми там забременяха непорочно и неочаквано!
Кой да предположи, че тия бебета със секс ставали?!? 😂

# 697
  • Мнения: 2 714
Перличке, това ще е първото непорочно зачатие в историята на ОЖ Joy
Майче, само ако ги е мирисала свещите Joy

# 698
  • Мнения: 9 628
Ванилия, само Стефчо-джуниър е непорочно. Другите сме сигурни на 100%, че са в грях заченати, въпреки че майките и татковците се чудеха как е станало 😅😂😅😂😅

# 699
  • Мнения: 9 486
Ами то като не знаеш как става, не е грях! 🤣

# 700
  • Мнения: 2 123
Аз плахо да попитам, защо решихте, че статията за която съм дала линк е фалшименто? Възможно, е но не е сигурно. До сега такива съмнения не са се прокрадвали тук, а даже на база публикации се развиваха сценарии. Тук се измисли "историята" между Зорница и Табаков, въпреки, че никъде в до сега публикуваните статии няма и думичка написано за това. Наистина се учудвам, но това си е моя грижа. За мен е напълно нормално и логично такова развитие.

# 701
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Защо плахо? Питай Simple Smile Велислав обяви, че няма да участва. В промото няма нищо от него, а Зорница се докосва с Табаков, точно след Банков. За Кая к Христо може и да се съглася - там ще се леят сълзи от Кая, а и дадоха снимка с майката на Пепе. Може косвено да го вкарат в сюжета, но ще е по-скоро като спомен. За Велислав обаче не вярвам на нищо написано.

# 702
  • Мнения: 12 415
Аз дори да приема, че статията е истинска, просто в нея не прочетох, че Табаков и Грънчарова ще са двойка. Може да не съм разбрала журналистическата мисъл Grinning

# 703
  • Мнения: 2 123
За съжаление за Велислав и аз се учудих, защото тук в темета четох за интервюто му по БНР. Не съм го слушала, но факт, не виждаме негови снимки. Изобщо по темата ОЖ е мълчанка от негова страна. И на мен не ми се вярва, че ще участва и си изразих емоцията от това, което прочетох вчера. Днес има информация, че Карамазов ще участва в ОЖ. Милошев решил в последният момент??????

Моски, аз от този пасаж съдя, че ще са двойка.    "Обстоятелствата ще ги срещнат в болницата, където първоначално ще бъдат в отношения пациент-лекар".
Може би, грешно тълкувам.

# 704
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Не е мълчанка. Питаха го, каза си. Не е негова работа да обявява официално, че няма да участва. Димов го направи с едно клипче и няколко изречения, а него го имаше на снимката в новата болница. За Владо съм изненадана. Къде е тази информация?

Общи условия

Активация на акаунт