ОТКРАДНАТ ЖИВОТ 🎬 Сезон 7 💔 Любовта лекува

  • 30 593
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
За съжаление за Велислав и аз се учудих, защото тук в темета четох за интервюто му по БНР. Не съм го слушала, но факт, не виждаме негови снимки. Изобщо по темата ОЖ е мълчанка от негова страна. И на мен не ми се вярва, че ще участва и си изразих емоцията от това, което прочетох вчера.
Велислав не мълча по въпроса. При зададен директно въпрос в прав текст си каза, че няма да участва. Тук неизяснени неща няма.
Единствено от продукцията не са казали нищо за него.

# 706
  • Мнения: 2 123
Мириел, не споря. И аз мисля Велислав няма да участва. Чак такава тайна да е неговото участие не ми се вярва.

В несериозна агенция е - ПИК: https://pik.bg/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B … ZSAJFi6tnstREagX8
 

# 707
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ясно. Въпросът е - какво дири Карагьозов в Германия, а синът му е тук, и се прегръща с Банков . Нали напусна Кая, за да бъде със семейството си Simple Smile

# 708
  • Мнения: X
Ясно. Въпросът е - какво дири Карагьозов в Германия, а синът му е тук, и се прегръща с Банков . Нали напусна Кая, за да бъде със семейството си Simple Smile
Имал друга жена в кома там. Scream Тя се е събудила и му се е наложило да замине Joy

# 709
  • Мнения: 2 123
ЧЕкай, ще видим. Сега бързо пишат нов сценарии за тази история.LaughingLaughing

# 710
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Дано Кая не е въртяла огньове за някой друг, а самичка, защото...

# 711
  • Мнения: 9 486
Мелани, аз не вярвам на статията, защото до сега излезнаха сигурно 10-тина статии от различни източници и въртят горе долу една и съща информация.
Само в тази написаното се различава.
От пет казани неща, четири знаем, че не са верни, за това и съм склонна да вярвам, че и това за Грънчарова и Табаков не е вярно. Просто са объркали, че тя ще му бъде пациент и са направили заключение, че отношенията им може да прерастнат в нещо друго. А официалната информация е, че ще оперира мъжа й в първия епизод.
В промото, както виждаме Зорница се разминава с Табаков, а Грънчарова се гушка в Пешко.
Марио и Зорница се разделиха, Велислав обяви, че не няма да участва, т.е. нямат недовършена история.
Кая и Христо също, той е заминал със семейството си в Германия и там не виждам недовършени неща.
Ако Владо и Велислав участваха можеше да приемем, че имат какво да изясняват, но на този етап тези истории са приключени.
Владо за мен си е все още голяма въпросителна.

Написаното в ПИК пък въобще не го коментирам.

# 712
  • Мнения: 2 123
Извод - във всяка публикация се съмняваме, която е свързана с ОЖ.Laughing
Но, все пак една се приема за истина, а друга не. Със сигурност нищо не знаем.
Ще чакаме и ще видим.

# 713
  • Мнения: 9 486
Важно е обаче да се уточни, че едната противоречи на официалната информация.

# 714
  • Мнения: X
Снимка от сета днес:

# 715
  • Мнения: 9 486
Държанката на Ина 🤣

# 716
  • Мнения: 2 123
Коя е официалната информация?

"Държанката" нали беше написана от момичето Кристина?

# 717
  • Мнения: 9 486
Ами написах в предния пост какво се разминава - съпругът на Грънчарова, участието на Велислав и Владо.
За Карамазов Милошев увъртоли, но мисля, че всички тоя филм с Германия сме го гледали. Wink

# 718
  • Мнения: 9 374
Аз вече се обърках коя информация е официална и коя не е. Joy Толкова неща се изписаха от толкова различни източници. Затова просто ще чакам да започне сезонът, за да разберем какво ще се случи. Май докато не видя черно на бяло, не вярвам на нищо написано.

# 719
  • Мнения: 2 123
Пък до края на сезона може и Велислав да се върне.LaughingLaughing

Общи условия

Активация на акаунт