Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 фев. 2019, 12:34 ч.

На пазар във Варна - Тема 52

• 31 086
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
Ама сега е юни и ако се случи в рамките на месеца, няма такава хамалогия.

# 706
  • Варна
Затова уточних, с идеята Камея да свърши тази работа през текущия месец и да си спести главоболията с НЗОК.

# 707
  • Варна
Някой ползва ли комплект Назопюр за носни промивки? Къде във Варна може да се купи от физическа аптека? Каква е цената и каква е разликата между комплекта за деца и за възрастни?

# 708
  • Варна
А читав личен лекар някъде в центъра може ли да препоръчате?

# 709
Някок беше питал-Мисля че намаленията на Зара започват 20/25 този месец.

# 710
  • Deutschland/HE
Д-р Орися Илиева, на бул. Сливница, преди кръстовището с ул. Генерал Колев, трябва да се е върнала вече от майчинство.

# 711
От къде ядлив екстракт от лавандула за направа на десерт?

# 712
  • Варна
      []В "Метро" има Лавандула и др.ядливи цветя. Но не винаги асортимента е качествен.

# 713
    Здравейте Simple Smile
    Къде във Варна мога да намеря бански на фирмата Feba? Simple Smile

# 714
    • Варна
    До миналата година със сигурност ги имаше в За За. За този сезон не съм гледала.

# 715
    • Варна
    Търся гумени балеринки на Zaxy. Някой виждал ли е такива в някой магазин, че онлайн не ми се поръчва.

# 716
    Търся гумени балеринки на Zaxy. Някой виждал ли е такива в някой магазин, че онлайн не ми се поръчва.
    .

Официален представител на Zaxy и ipNema  е булдозер имаше миналата година два магазина във вн -  и двата в района на колхозен - единият на Бенковска а другият на улицата от колхоза към центъра , вляво. Обаче не предлагат всичко на марките. Част от нещата можеш да намериш само онлайн.

# 717
    • Варна
    Подобен модел панталони от лека материя за жегите да сте виждали в Мол-ските магазини?

# 718
    На Ганг са ми излизали реклами с подобни панталони, може да ги видиш на живо как им е материята .
    https://www.gang.bg/products/damski-drehi/damski-dunki-i-pantaloni

# 719
    Киса, това дали става....     https://orsay-fashion.bg/product/pantalon-848  37,99 лв.
    ORSAY има в Делта Планет мол и в Гранд мол.

Общи условия

Активация на акаунт