Гаджето ми е бременно :(©data.bg

  • 3 141
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
КОГО  точно питаш?

От форума bg-mamma ли? Joy

Ми странно кого ли Laughing

Щото в този форум най- малко според мен се пазят от забременяване Joy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не, сега сериозно, не  знам дали сте чували, но има решение- абортативни таблетки, които правят да се изхвърли плода , без да се налага изобщо оперативна намеса.

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

# 18
  • Мнения: 46 518
Никол, не пиши тук, а в data.bg  Grinning

Аз си мислех, че това е авотрът, въобще нямам време да се заглеждам  ooooh! Laughing

# 19
  • Мнения: 25 620
Не, сега сериозно, не  знам дали сте чували, но има решение- абортативни таблетки, които правят да се изхвърли плода , без да се налага изобщо оперативна намеса.
А тези таблетки дават ли някаква гаранция, че няма да остане част от зародиша и да направи проблем? newsm78
Т.е. пак да се стигне до стъргане плюс други екстри?

# 20
  • Мнения: 426
Да има такива но се пият до 48 часа след оплождането.
 И да ние с моят мъж се пазим.

# 21
  • Мнения: 2 180
Цитат: Има и друг начин да се махне бебето - давате го на баба му  да го гледа. Може и да го смените - аз на времето почти бях сменил котката си за бебето на едни приятели, но момчето накрая все пак не се съгласи.

Е. т'ва ме уби! Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 25 620
Да има такива но се пият до 48 часа след оплождането.
Мисля, че в случая нямат предвид Постинор-Дуо, а някакви други, които предизвикват аборт и се ползват на по-късен етап. newsm78
Едно време за целта се прилагаха т. нар. "конски инжекции" и до колко проблеми водеха само... ooooh!

# 23
  • Мнения: 426
Има и такива , но не знам как се казват и се пият до някакъв етап(3 месец).

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък не знам що, силно се усъмних в тая работа. Има куп хора, които се лигавят по - форумите и пускат всевъзможни "провокативни" теми....за да се похилят после на реакциите.

# 25
  • Мнения: 3 569
АМа едни съвети са дали в датата, не е истина ....  hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
АМа едни съвети са дали в датата, не е истина ....  hahaha


Нали! Не е като при нас - ние ги даваме едни компетентни съвети...не е истина. Wink

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 10:27 от Етиа

# 27
  • Мнения: 1 120
Мисля си , че темата е за майтап Sunglasses
Ето какво пише въпросния автор, на 3-та стр., повече не ми се четеше...
kazanovchoo написа:
Аз дори не съм свършвал в нея  незнам от кво мое да е,закъвнява и от 2 седмици а два теста показват че е бременна ся в сряда ше ходи на гинеколог за втори път да види дали е бременна или не 
...това не показва ли , че може и друг да е таткото newsm78 ooooh!

# 28
  • Мнения: 819
Мисля си , че темата е за майтап Sunglasses
Ето какво пише въпросния автор, на 3-та стр., повече не ми се четеше...
kazanovchoo написа:
Аз дори не съм свършвал в нея  незнам от кво мое да е,закъвнява и от 2 седмици а два теста показват че е бременна ся в сряда ше ходи на гинеколог за втори път да види дали е бременна или не 
...това не показва ли , че може и друг да е таткото newsm78 ooooh!



Като се има предвид колко му е акълът- много е разбрал дали е свършвал в нея или не, без презерватив няма нищо сигурно. А и не съм сигурна дали въпросният господинчо изобщо чете , а ние си имаме тема поне за 10-20 странички!

# 29
  • Мнения: 7 474
Отвратително    Crossing Arms

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 13:14 от Leo

Общи условия

Активация на акаунт