Гаджето ми е бременно :(©data.bg

  • 3 149
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
# 1
  • Мнения: 2 116
На мен ми отваря това:" Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация."  Thinking За какво става въпрос? newsm78 Аз нямам нищо общо с датата! Защо не ме пуска?

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 22:03 от zdrmail

# 2
  • Мнения: 7 837
И какво точно те възмущава  newsm78
Нецензурните думи ли, грубия език, глупостите, които се пишат. Това и в нашия Клюкарник е практика  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 167
и аз  Crossing Arms

ти ли си гаджето? и какво целиш с тази тема?


някаъв хлапак пита има ли друг начин да се махне бебето освен аборт.
на по 15 са с девойката.
след това предполагам 8 страници го подиграват
само че нямам нерви и прочетох само първата.

крещяща неграмотност и простотия.

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 22:17 от Lennie

# 4
  • София
  • Мнения: 11 121
Боже  ooooh!

# 5
  • Мнения: 6 206
Много тъжно
Това са деца, дано не им се случи нещо лошо, най-вече на момичето

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Доколкото прочетох, в тази тема под въпроса на момчето как да се махне бебето без аборт, някакъв дава отдолу отговор под формата на линк( и казва естествено, че това е шега), който води до тема как един мъж ритнал една жена в дискотеката, защото го предизвикала,

# 7
  • Мнения: 3 423
Абе, наивници, по такива въпроси форуми ли се питат, бре?!

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Нямам нерви да изчета толкова страници  Tired
И едва ли с нещо бих помогнала...

# 9
  • Мнения: 2 978
И аз няма да чета..само ще попитам

А вие пазите ли се? Или си мислите, че тия неща стават като по филмите Crossing Arms

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
КОГО  точно питаш?

От форума bg-mamma ли? Joy

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Правилен ти е въпроса между другото, във връзка с тези малките на по 15-16 години, дето на теория нищо не знаят, а пробват практиката ей така, без изобщо да имат предвид, че трябва човек да е отговорен към тези неща.

# 12
  • Мнения: 2 978
КОГО  точно питаш?

От форума bg-mamma ли? Joy

Ми странно кого ли Laughing

# 13
  • Мнения: 46 558
Имате 4 възможности:
-Аборт (ако вече не е късно).
-Раждане и отглеждане на детето при вас като семейство.
-Раждане и отглеждане на детето от майката.
-Раждане и даване в Дом за деца без родителски грижи.

Всеки трябва да поема отговорност за действията си!

Каквото и да решите, от тук нататък използвайте предпазни мерки.

# 14
  • Мнения: 7 837
Никол, не пиши тук, а в data.bg  Grinning

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
КОГО  точно питаш?

От форума bg-mamma ли? Joy

Ми странно кого ли Laughing

Щото в този форум най- малко според мен се пазят от забременяване Joy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не, сега сериозно, не  знам дали сте чували, но има решение- абортативни таблетки, които правят да се изхвърли плода , без да се налага изобщо оперативна намеса.

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

# 18
  • Мнения: 46 558
Никол, не пиши тук, а в data.bg  Grinning

Аз си мислех, че това е авотрът, въобще нямам време да се заглеждам  ooooh! Laughing

# 19
  • Мнения: 25 710
Не, сега сериозно, не  знам дали сте чували, но има решение- абортативни таблетки, които правят да се изхвърли плода , без да се налага изобщо оперативна намеса.
А тези таблетки дават ли някаква гаранция, че няма да остане част от зародиша и да направи проблем? newsm78
Т.е. пак да се стигне до стъргане плюс други екстри?

# 20
  • Мнения: 426
Да има такива но се пият до 48 часа след оплождането.
 И да ние с моят мъж се пазим.

# 21
  • Мнения: 2 180
Цитат: Има и друг начин да се махне бебето - давате го на баба му  да го гледа. Може и да го смените - аз на времето почти бях сменил котката си за бебето на едни приятели, но момчето накрая все пак не се съгласи.

Е. т'ва ме уби! Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 25 710
Да има такива но се пият до 48 часа след оплождането.
Мисля, че в случая нямат предвид Постинор-Дуо, а някакви други, които предизвикват аборт и се ползват на по-късен етап. newsm78
Едно време за целта се прилагаха т. нар. "конски инжекции" и до колко проблеми водеха само... ooooh!

# 23
  • Мнения: 426
Има и такива , но не знам как се казват и се пият до някакъв етап(3 месец).

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз пък не знам що, силно се усъмних в тая работа. Има куп хора, които се лигавят по - форумите и пускат всевъзможни "провокативни" теми....за да се похилят после на реакциите.

# 25
  • Мнения: 3 569
АМа едни съвети са дали в датата, не е истина ....  hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
АМа едни съвети са дали в датата, не е истина ....  hahaha


Нали! Не е като при нас - ние ги даваме едни компетентни съвети...не е истина. Wink

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 10:27 от Етиа

# 27
  • Мнения: 1 120
Мисля си , че темата е за майтап Sunglasses
Ето какво пише въпросния автор, на 3-та стр., повече не ми се четеше...
kazanovchoo написа:
Аз дори не съм свършвал в нея  незнам от кво мое да е,закъвнява и от 2 седмици а два теста показват че е бременна ся в сряда ше ходи на гинеколог за втори път да види дали е бременна или не 
...това не показва ли , че може и друг да е таткото newsm78 ooooh!

# 28
  • Мнения: 819
Мисля си , че темата е за майтап Sunglasses
Ето какво пише въпросния автор, на 3-та стр., повече не ми се четеше...
kazanovchoo написа:
Аз дори не съм свършвал в нея  незнам от кво мое да е,закъвнява и от 2 седмици а два теста показват че е бременна ся в сряда ше ходи на гинеколог за втори път да види дали е бременна или не 
...това не показва ли , че може и друг да е таткото newsm78 ooooh!



Като се има предвид колко му е акълът- много е разбрал дали е свършвал в нея или не, без презерватив няма нищо сигурно. А и не съм сигурна дали въпросният господинчо изобщо чете , а ние си имаме тема поне за 10-20 странички!

# 29
  • Мнения: 7 474
Отвратително    Crossing Arms

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 13:14 от Leo

# 30
  • Мнения: 5 622
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

И как по-точно тези тб свършват работата на кюретата, а именно да се изстърже (колкото и брутално да звучи е точно така) матката от евентуални остатъци, които могат да доведат до възспаление  Thinking

# 31
Момичета, най-добрият съвет е да му се посочи добър гинеколог, при който да отидат двамата и да разговарят. Това с хапчетата може да стане, но след тях е необходим гинекологичен преглед. Няма смисъл да отидат на преглед след хапчетата и да лъжат гинеколога, че нещо било станало, ама те не разбрали, това може да и коства безплодие. Има начин и с инжекции, обаче процедурата е същата- лекарски контрол.
 С две думи, никакви самоинциативи, ако е необходимо някой от родителите да даде разрешение, може да се ползва и по-голяма сестра или нещо друго, знам ли, болницата си има юрист, а и момичето не е първото.
Вероятно ще и препоръчат разговор с прихолог. А може и разговорът с гинеколога да ги убеди да оставят бебето.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

Тия "таблетки" са чиста шарлатанщина.
От гинеколога ми знам, че шарлатаните ти предисват тия хапчета (ест. без да ти дават гаранция) след което хвърляш сумати пари, разбира се без резултат след което даваш още 150-200 лева ако си на частен да ти направи кюртаж.. която и от вас да пита гинеколога си съм 100% сигурна, че ще и бъде обяснено за какви лъжи става въпрос.  #Cussing out
Така, че тия приказки за подони таблетки са като тия от сорта "Пиеш коняк и черен пипер и абортираш.." дрън-дрън  Close

# 33
  • Мнения: 809
Авторът на темата е жена. newsm78 Какво ли цели тогава?

# 34
  • Мнения: 819
Не знам какво цели, но се чудя как може да пуснеш тема и нито веднъж да не публикуваш мнение?

# 35
  • Мнения: 260
И на мен не ми е ясна целта на темата...
Иначе за таблетките без кюртаж, една позната заради такива получи страшно възпаление със срастване и на двете тръби. Сега си осиновиха детенце, да им е живо и здраво, но...не е това въпроса.

# 36
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Аз като добра кака постнах темата в един тийн форум. Да гледат и да се учат от тъпотията на връстниците си. Имаше и готини коментари, макар че четох отгоре отгоре.

# 37
  • Мнения: 819
Аз като добра кака постнах темата в един тийн форум. Да гледат и да се учат от тъпотията на връстниците си. Имаше и готини коментари, макар че четох отгоре отгоре.

 Hug Браво! Добре си направила, там наистина би била по-полезна!

# 38
  • Мнения: 2 180
Не разбрахте ли,че авторката е пуснала линк към тази тема от датата, за да изрази възмущението си /по емотикона съдя/.
А който е чел оригинала от датата, ще види,че темата е пусната по време, когато са давали по Нова репортаж за нещо подобно и някой е решил да поразбуни духовете /както и тук се случи/.
Ай не се втелявайте толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт