АПРИЛско бебе расте и дебелей а мама в люлка го люлей

  • 11 185
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 489
Здрасти,
ние сме на Аптамил сивсаво зеленикаво е акито ама не много ярко зелено.
И аз съм за баба и дядо че иначе много смешно както моя дядо е казал на баба ми-а на мен дединка ли ще ми викат? Joy
Ох аз ли съм изостанала не го мъча по корем защото се криви не ще!?
Айде отивам че главата ме цепи така ми се доспаааааа

# 16
  • Мнения: 298
Мами, гледахте ли за бебенцето по новините?Много тъжно Rolling EyesА тези некадърни лакари са направо за #2gunfire

И на мен ми стана много гадно. Като си помисля, че е колкото нашите бебоци, тръпки ме побиват. Крайно време е да се предприеме нещо срещу лекарските грешки.

Тези, които давате вече пюренца, минахте ли през сокчетата, че аз нещо не разбрах?

За обръщенията - Лично към мен и баща му ще държа да ни вика мамо, съответно татко. ако има брат или сестра, един ден - да се разбират помежду си. Аз също на брат ми никога не съм му казвала  "батко", а е с 5 год. по-голям от мен.

Данче, все бирички са ти в главата  Laughing.  След баня го мажа целия и по лицето. Ползвам Мустела - хидратиращо мляко. Много съм доволна.

От жегата, обаче милия се е подсекъл под брадичката и шийката. Доста се е зачервило. Незнам с какво да го мажа. Вие имате ли такъв проблем?

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 00:08 от PetyaP

# 17
  • Мнения: 4 362
Имам питанки, не са спешни - Мажете ли и с какво личицата?
С какво правите масажа - с масажно олио или с мазилото за тяло?

Да мажа и лицето със кремче Нивея,а когато се появят пъпки от преграване или пъпки от слънцето ги мажа с кремчето за подсичане пак на Нивея и изчезват почти веднага  Wink

За масажа използвам олиото на Нивея  Peace

Beauty мило ми и ти се губиш понякога,но аз обещавам да пиша все по често  Grinning




Искам една линийка като на Дея-Мария ама с бирички  Mr. Green Нея между другото кога ще я видиме на повече снимки? А Дея?

Grinning Ххааха оха тез бирички ,ще взема вече да пия и аз пред комп. по малко биричка да се разхлаждам  Laughing
Ами снимки на Дея-Мария утре в рокличка обещавам ще пусна Flutter за първи път я облякох днес много сладка изглежда,до сега само в гащеризончета съм я обличала,ама не знаех,че искате снимки,ще пусна обещавам специално за теб Дани Heart Eyes





Тези, които давате вече пюренца, минахте ли през сокчетата, че аз нещо не разбрах?
 

Да първо се минава през сокчетата,но да ви кажа ,че при нас домашните не ги хареса малката и затова купих на Ганчев от 9-та седмица

Аз се чудя обаче първо със плодовите ли да започна или да изчакам направо със зеленчукови и тогава със плодове защото понякога отказват зеленчуковите ако са захранени със плодови Rolling Eyes

Аз имам въпрос:
Като въведете сокчетата,после със шише ли ги давате или пак с лъжичка?И по колко на ден мл пият? Thinking

Защото четах,че е хубаво след годинката да се откажат шишетата заради зъбките

А относно бабите-какво да ви кажа обидно ми е понякога свекито ми и вика "какво маме,кажи ми нещо" и на мен ми става гадно Tired но нищо не съм и казала незнам как да постъпа,давайте идеи
   ooooh!

# 18
  • Мнения: 595
според мен направо пред нея че и по-честичко й казвай: баба ти това, баба ти онова може пък да се усети сама ако не - кажи например: аз на мойта майка искам да й вика бабо и на теб така ще вика и толкоз

# 19
  • Мнения: 4 362
Mи незнам Цачи , при моите родители стоят по друг начин нещата  тоест те не я виждат често не се имаме много,няма значение това.Ще видим ще пробвам,дразни ме ,тежи ми но ми се иска да и го кажа така лекичко,ако ли не престане и не се усети ще изчакам да дойде сестра и тя ме разбира ще и кажа и тя ще я посъветва.
Незнам каква е тази мания за да се казва "мамо" от бабите на децата,немога си го обесня Rolling Eyes

Цачи чакай ни може би утре ще минем край Бс ,че ще ходим до Несебър ще звънна
  Flutter

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 00:35 от Дея

# 20
  • Мнения: 5 391
Доб'рутро! Wink
Ей, не се спи в това време бе #Cussing out
От 5 часа съм се събудила окончателно, цяла нощ се въртях.
Сега Преси пак заспинка и мисля да отида да полегна до следващото папкане, че се очертава дълъг ден Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз съм за нормалните общоприети в България обръщения! Брат ми, например, се сърди, че учим племенника да вика на дъщеря ми кака! да и казвал по име!  В тоя страна има традиции - стига с тия американщини!
За обръщането - далече сме от това! Той едва се сеща да си вдигне главата по корем като е, че ще му хрумне да се обръща! Иначе като е изправен си държи главата много добре!  И като знам, че на каката никога не и хрумна да се обърне от гръп на корем, а само като я сложех по корем се обръщаше веднага - толкова не харесваше тая поза! така че всяко бебе е различно!
Цачи, ето идея за име на темичка:
Юли месец идва при нас - априлчето смее се вече със глас!

# 22
  • Мнения: 2 631
Заркаbdbaloni! Бъди щастлива, много обичана и истинска и безкрайни щастливи мигове с Мими! Весел празник с много подаръци!  ura newsm67  party002  party023 Gift

Мажа с олио на Бюбхен, но лицето спрях да мажа откак заради жегите се появиха пъпчици. Мисля и тялото да спра да мажа, че още повече се загрява.

На гушката и на нас ни излезнаха пъпчици от жегата, но не е подсечено. Ама тя гушката ни е на няколко ката! Embarassed

За това бебенце в Благоевград, мисля че беше, направо ми се къса сърцето.  cry Отново, за съжаление, се потвърждава убеждението ми, че лекарите трябва да се гонят до дупка, вкл. и чрез прокуратура и съд!  #Sniper tantrum #2gunfire Не виждам друг начин! Rage

Плачат ли бебетата ви, когато чуят някой друг да плаче или да се повишава тон? Нашата нежна душичка отскоро плаче и то толкова жално и милно, когато батко й плаче или когато му се караме на по-висок тон.  smile3518 От солидарност ще да е, но става такъв дует, че да се смееш ли, да плачеш ли... newsm04  action032 dancing

# 23
  • Мнения: 766
Зарка, честито и от нас с бибаната hbday

Цачи, наистина ми потекоха лигите. Добре че имам в хладилника няколко безалкохолни, че си отворих една.  Аз чакам да дойдат да ни инсталират някакви устройства за спайване на това какво гледаме по ТВ-то, но нещо закъсняват и ще ни провалят разходката.

За обръщенията: при нас бабите са баби и добре че са такива, че вече и аз си имам обръщение към свеки - "баба ти". Много гадно, но така и не се научих да и казвам нито по име нито майко.

Ох и Симона е подсечена по катовете гуша. Опитвам се, но не успявам нито хубаво да я измия там, нито да я подсуша, мажа накрая с крем против подсичане.



# 24
  • Мнения: 1 147
Здравейте и от нас Hug

 bdbaloni на Зарка, много здраве, радост, любов!

Аз мажа цялото тяло с олио на Бюбхен след баня (включително главата и лицето) и тогава правим и масажа и така не ползвам други мазила за масажа Simple Smile

Под брадичката беше леко зачервено онзи ден, но като го почиствам по-честопрез деня се оправи и сега няма проблеми

За обръщенията, бабите са си баби, дядовците - дядовци, ама иначе тези кака и батко и аз не ги обичам ... аз на моя брат отдавна не му викам батко, а на име. А на майка ми също казвам на име от няколко години и нямам нищо против такова обръщение ...

# 25
  • Мнения: 766
И аз като Деси правя масажа след баня, и мажа със зехтин. Обаче захтина свършва и ще купувам вече козметика. Чудя се само дали в тези жеги вече не е по-подходящо млякото, а не олиото. Вие как мислите, каква е разликата

# 26
  • Мнения: 1 147
Чудя се само дали в тези жеги вече не е по-подходящо млякото, а не олиото. Вие как мислите, каква е разликата
Янче, на една от лекциите казаха, че за топлото време е по-подходящо мляко, но като са малки бебоците олиото е по-добрия вариант, защото им е много суха кожата, аз засега мисля да си остана на олио, мисля че доста добре му се отразява.

# 27
  • Мнения: 107
добро утро от нас  с шекер4ето,

това с викането по име само неразбрах за6то някои спонема 4е била омериканско-ми мъжа ми не нари4а никой по име в родата newsm78

аз имам голям проблем подуват ми се стъпалата до глезена както като бях в 9-тия месец,и сутрин като стана са спихнали но пък не болят отдолу като стъпвам,някои  с такъв проблем?????

хранещите мами с адаптирано мляко  давате ли вода или други те4ности???аз искам да карам само на млякото ам адали може така???и захранването искам да отложа максималко


аиде лек ден на вси4ки днес тук е хладно няма грам слунзе и мисля да водя шекер4о на голяма разходка

# 28
  • Мнения: 2 631
Аморитка, и аз имам някакъв проблем със стъпалата!?  newsm78 Не се подуват, но ме болят - точно като ставам сутрин. Болят ме всички ставички по ходилата ...  Sick Обаче си мисля, че при мен може да е от едни неудобни чехли... Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз също не го къпя с гъба, Давид. След баня го мажа с бебешко олио на Бюбхен, и на лицето слагам.
Аз също забелязвам, че Давид се смущава, когато някой започне да вика. А по принцип, никога не му е пазена тишина, дори когато спи.

Общи условия

Активация на акаунт