Парене и болка в пикочния мехур

  • 3 609
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Дълго време ли продължава цистиа? малко по добре съм, но още усещам лека болка долу, паренето почти премина, явно не минава за 2-3 дни? ще изчакам още ден-два и ако не мине ще ходя при лекарката

# 16
  • Мнения: 410
Зависи от какво е предизвикан, бактерията какво микробно число е и тн.Не е едно нещо само.В крайна сметка прие ли ципрофлоксацин?

# 17
  • Мнения: 31
Утре ще давам кръв и урина. Спрях ципрофлоксацина вчера. Сякаш съм по_добре
 Но още имам липса на апетит, отпадналост и гадене и главоболие

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Едно време и аз пих ципрофлоксацин. Още на второто хапче получих страшна тахикардия и стигнах до спешното. Дава ужасни странични ефекти и вече е отживелица. Има нови препарари, които се справят чудесно с подобен тип инфекции.

# 19
  • Мнения: 31
Дали може да е след грипно уусложнение. Паренето при пикане и болката в пикочния мехур потмина. Но имам главоболи и температура и гадене и втрисане. Преди две седмици имах тежък грип. До ско и още кашлях. А сърцебиенето е от антибиотика значи. Утре ще видим изследванията как са. Седмица преди цикъл обикновено по лесно се разболявам

# 20
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Паднал ти е имунитета.

# 21
  • Мнения: 31
Как мога да подсиля имунитета. С таблети комбинирани витамини? Не се храня здравословно. Пържени и тестени храни и газирани и сладки, никакви манджи и витамини. Преди цистита имах и гъбички известно време, по някога получавам и херпес, често боледувам от грип а и нервите ми не са добре сякаш съм в постоянен стрес

# 22
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Махни тестеното и сладкото. Повече плодове, съдържащи вит ц- киви, цитруси. Направи една серия с витсмини б комплекс за нерената система

# 23
  • Мнения: 31
От витамин Б  се дебелее. Пиех за херпесите и надебелях. Аз съм човек който не се движи активно. Гоня 100 кила вече. Имам и дископатия която ми усложнява физическата активност а и съм малко ленива. Работя на бюро. Вкъщи готвене и чистене но нямам други активности. За това се страхувам от витамин Б

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Дълго време ли продължава цистиа? малко по добре съм, но още усещам лека болка долу, паренето почти премина, явно не минава за 2-3 дни? ще изчакам още ден-два и ако не мине ще ходя при лекарката

Изобщо не го подценявай ама изобщо. Неправилното лечение и пренебрегване води до хроничен цистит. Не искам да те плаша. Отиди на лекар, да ти пуснат стерилна урина да се види дали се изолира бактерия и каква и да се направи антибиограма към какъв антибиотик е чувствителна. И от тук нататък много сериозна профилактика, защото лигавицата става много чувствителна и податлива. Защото сега ще пиеш разни билкови неща, симптомите ще отшумят, но това не означава, че няма бактерия и няма да ти направи пак поражения. Имаме тема за този проблем и 90% от момичетата сме се влачили много време с този проблем и при една част се появява след секс. Просто бъди сериозна към това и се опитай да подсилиш цялостния си имунитет, това също е важно.

Казвам го като препатил човек.

Бързо оздравяване и дано никога не те повтори!

Общи условия

Активация на акаунт