В един прекрасен ден!

  • 3 333
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Между другото, много е грозно това "вкъщи ще говорим". И какво? Оставяш човека в чуденка и напрежение, докато другите се забавляват.

Много добре му го е казала - явно го познава, че е drama queen. Ако му беше казала, че не иска да има повече отношения с него и да си ходи, можеше да направи публичен опит за самоубийство или някакви такива депресарски сцени. За гостите може да е забавно, но за нея - надали.

# 31
  • Мнения: X
Това не би трябвало да интересува никой. Момичето има нужда от други неща в живота - не от 25 годишно дете.
Така е, само отбелязвам на какво може да се дължи това болестно вкопчване.

Между другото, много е грозно това "вкъщи ще говорим". И какво? Оставяш човека в чуденка и напрежение, докато другите се забавляват.
Грозно е да изчака да седнат уж да се забавляват и да почне 'ама какво става, какъв е проблемът'. Каза че не бил повишил тон, все едно е пак някакво постижение. То оставаше и да се развика...

# 32
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Ами и аз бих се зачудила какъв му е проблема на моя, ако вземе да ми се цупи за простотии пред приятели. Колата щяла да мести, ама на входа се сетила. Що не се сети на паркинга?
И тя намирисва отдалече.

# 33
  • Мнения: 7
Вече ви благодарих за мненията. Какво не ви е ясно? Не търся мнение, не искам подкрепа! Обсебващ съм, отблъскващ съм, както всеки от вас е такъв за някой друг. Имам стабилна работа. Имам къде да се прибера. Просто исках да споделя, но вие не спряхте да сипете обиди и да вините само и единствено мен. Каквото е писано ще се случи. В кой е вината ще разберем. Ще останем ли заедно? Надявам се! Споделих олекна ми а за злобарите...

# 34
  • Мнения: X
Има един много тънък момент - цупи ли се действително, или ти си Мис Паника и виждаш проблеми навсякъде. В случая според мен е второто. Тоя не знае къде се намира. Само го виж как пише.

# 35
  • Мнения: 103
Липсата на истинска комуникация м/ду партньорите е от съществено значение за развитието и за разпада на човешките отношения.
Не бих изтърпяла 2г да живея с човек,който не иска или не може да общува рационално с мен.

# 36
  • Мнения: 3 114
За мен пък е супер грозно да седна някъде с компания и да се цупя и фръцкам за нещо. Така или иначе всички ще видят. Някак си ще се постарая да избутам времето и после с половинката ще се разправяме. Той просто е налял масло в огъня, като я е питал.

п.п. Пич, тук е форум. Всеки има право да пише в пуснатите теми, колкото иска.

# 37
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Липсата на истинска комуникация м/ду партньорите е от съществено значение за развитието и за разпада на човешките отношения.
Не бих изтърпяла 2г да живея с човек,който не иска или не може да общува рационално с мен.

Именно. Не знам какво може да те накара да се влюбиш в темерут, в чиято глава не знаеш какво се върти.

# 38
  • Мнения: 35 960
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт