ДУБАЙ - тема 14

  • 49 295
  • 836
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 88
Момичета, моля кажете от къде да купя билети за атракциите в Дубай? Една жена по-рано беше писала, че от cobone пращат ваучерите на същия ден. Има ли сайт, от който като закупя ваучер да го получа по-рано от деня на посещението, за да ми е спокойно?

# 166
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Момичета, моля кажете от къде да купя билети за атракциите в Дубай? Една жена по-рано беше писала, че от cobone пращат ваучерите на същия ден. Има ли сайт, от който като закупя ваучер да го получа по-рано от деня на посещението, за да ми е спокойно?
от кобон веднага ми ги изпращат и принтирам
https://www.cobone.com/en/deals/dubai

# 167
  • Мнения: 121
Cobone , Groupon и Entertainer App може да си вземете предварително , като поне 2-3 преди деня на атракцията трябва да си направите резервация със съответната компания. 
Момичета, моля кажете от къде да купя билети за атракциите в Дубай? Една жена по-рано беше писала, че от cobone пращат ваучерите на същия ден. Има ли сайт, от който като закупя ваучер да го получа по-рано от деня на посещението, за да ми е спокойно?

# 168
  • Мнения: 88
Благодаря, че ми отговорихте. Под резервация имате предвид какво? Мислех, че купувам ваучер за съответната дата и час, след което го принтирам и го показвам на който трябва.... Ще ходим самостоятелно с мъжа ми и бебето, което тогава ще е на 10 месеца. Ориентирала съм се за хотел Villa Rotana в края на септември. Ще летим с Wizz Air. Не знам дали пропускам нещо, ако има някаква подробност или каквото и да е ще се радвам да споделите.

# 169
  • Мнения: 121
Ваучерите са за определена услуга , но без дата и час . Затова трябва да се обадите или пишете за резервация за деня в който вие искате да идете .
Благодаря, че ми отговорихте. Под резервация имате предвид какво? Мислех, че купувам ваучер за съответната дата и час, след което го принтирам и го показвам на който трябва.... Ще ходим самостоятелно с мъжа ми и бебето, което тогава ще е на 10 месеца. Ориентирала съм се за хотел Villa Rotana в края на септември. Ще летим с Wizz Air. Не знам дали пропускам нещо, ако има някаква подробност или каквото и да е ще се радвам да споделите.

# 170
  • Мнения: 88
Здравейте момичета, извинявам се, че досаждам, но моят мъж силно се интересува от тези два въпроса Grinning Има ли кисело мляко в някой супермаркет в Дубай? И как става плащането с кредитна или дебитна карта, ние имаме български левове в тях, но когато плащаме в Дубай с те ще си ги дърпат в дирхами?

# 171
  • Мнения: 9 901
Разбира се, че има кисело мляко.
Да, ще си ги дърпат в дирхами.

# 172
  • Мнения: 341
Здравейте момичета, извинявам се, че досаждам, но моят мъж силно се интересува от тези два въпроса Grinning Има ли кисело мляко в някой супермаркет в Дубай? И как става плащането с кредитна или дебитна карта, ние имаме български левове в тях, но когато плащаме в Дубай с те ще си ги дърпат в дирхами?
Случвало ми се е да ме питат в каква валута искам да е транзакцията като ми предлагат: долари, дирхами, евро. Трябва да проверите правилата в банката, която е издала картата, за да знаете кое е най- изгодно. В моята банка има такса превалутиране, ако транзакцията е във валута различна от евро. В същото време, обаче, ако ми удържат в евро в Дубай, курсът към дирхам е набутващ. Най- изгодно излизало да искаш в дирхами, но с карта от банка, която не удържа процент превалутиране.

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Около Dubai Miracle Garden как е района , има ли къде да се разходи човек, да вечеря?
Планирам круиз с една нощувка преди това в Дубай, а когато ходихме последно градините ги нямаше и искам да ги разгледаме.

# 174
  • Мнения: 121
Не няма нищо около градината само пясъци и строежи . Освен това мисля ,че е е затворена в момента - проверете пак .
Около Dubai Miracle Garden как е района , има ли къде да се разходи човек, да вечеря?
Планирам круиз с една нощувка преди това в Дубай, а когато ходихме последно градините ги нямаше и искам да ги разгледаме.

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Благодаря!
Да, затворена е в момента. Интересувам се за друг период.

# 176
  • Мнения: 20
Здравейте! Търся мнение за екскурзия до Дубай с туристическа агенция Бохемия. Много благодаря!

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 4 697
Здравейте! Търся мнение за екскурзия до Дубай с туристическа агенция Бохемия. Много благодаря!

Купувала съм екскурзии за подарък от Бохемия няколко пъти и никога не е имало проблеми.

# 178
  • Мнения: 2 909
Бохемия е най-добрата туристическа агенция. Само с нея ходим.

# 179
  • Мнения: 341
Здравейте! Търся мнение за екскурзия до Дубай с туристическа агенция Бохемия. Много благодаря!
Преди две години ме осени внезапно идеята да отскочим до Дубай ( примерно вторник е било, а тръгването е в събота). Имаше обявени места от Бохемия. По принцип никога не пътувам с агенция, винаги всичко сама организирам и ми излиза най- много на половин цена. Но тогава беше импулсивно решение и ме мързеше да ровя по сайтове. Отивам в Бохемия и казвам, че искам три пакета( дете и двама възрастни). И изведнъж се оказва, че за детето пакетът бил по- скъп с 300- 400 лева!!! Аз питам защо. Ами нямало по принцип 3 места, ама за нас щели да уредят едно допълнително. Баси, все едно от Марс падам и не съм мърдала от къщи, та не знам как се таксуват децата. Значи изведнъж намират място в самолет( който естествено предварително са запазили и ще им изгори, ако не го пробутат в последния момент), в хотелите( много, от които настаняват деца безплатно) и не само не правят намаление за дете, ами и по- скъпо ми искат. Е, аз не съм толкова тъпа, че да давам пари на евтини изнудвачи! Не стига, че това дет го предлагат излиза двойно повече, отколкото ако си го букнеш сам, ами и така да се опитват да ми пробутат глупости. Никаква Бохемия!

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 11:09 от janiap

Общи условия

Активация на акаунт