Как сте със собствените си майки?

  • 5 612
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 905
Моята майка пък е перфектна, никога не ми се е месила в каквото и да било, оставяла ме е сама да решавам какво да правя, но ако имам нужда от помощ винаги и насреща и ми помага, без да натяква после за това. Нямам никкави оплаквания.
Maмoooo,обичам те  bouquet

# 16
  • Мнения: 533
Много добре се разбираме двете, ако искам съвет ми дава, ако не, не се меси каквото и да съм си решила. Много обичам мама!

# 17
  • Мнения: 7 474
Аз много се разбирам с майка ми и много ми помага, но с годините  има промяна  Thinking Предполагам,че на всеки този период се отразява различно ooooh!

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 11:33 от Leo

# 18
  • Мнения: 4 473
Виждаме се веднъж годишно Cry Cry Cry. Много ми липсва...

# 19
  • Мнения: 1 202
Аз много се разбирам с майка ми и много ми помага, но с годините  има промяна  Thinking Предполагам,че на всеки този период се отразява различно ooooh!
И с моята е така!

# 20
  • Мнения: 7 914
Обожавам моята майка, има си недостатъци, но пък кой ги няма...

Когато се върнах в България след 9 месечна раздяла с мама останах ей така #Crazy понеже беше влязла в критическата и промяната беше огромна....но си я обичам и такава hug Two Hearts

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Моята мама е най-добрата мама, защото си е само моя. Много, много я обичам и много се разбираме. Мама е много толерантна и мила, и грижовна, и обичаща. Приятелят ми, с когото сме от 2г. заедно е разведен и има вече 4год. дъщеричка. Мама и тати я приемат като тяхно внуче и я обичат и глезят. Малката дори сама иска да спи при тях като отидем в Пловдив и те я слагат в моята стара кошарка до спалнята. Много съм им благодарна за всичко и най-вече за това, че ме уважават и подкрепят винаги. Обичам ги безкрайно!

# 22
  • Мнения: 494
Така като ви чета средно положение няма!
Майките ни са или прекрасни, наши най-добри приятелки и помощнички както би трябвало да бъде - но за жалост аз нямам този късмет.
Или пък незнайна сила променя тези наши така близки хора до неузнаваемост.
Не мога да си обясня, какво промени така коренно майка ми - но тя наистина не е моята приятелка и моят душеприказчик Cry Cry Cry.
През пубертета тя беше най-добрия ми приятел - изслушваше ме, подкрепяше ме, даваше съвети но не се натрапваше.
Просто не мога да си обясня тоталната метаморфоза - всичко се обърна на 180 градуса буквално за няма и година.
Обичам я безкрайно и затова не ми се навлиза в подробности, но от няколко години насам ми е причинила толкова болка и разочарование, че просто ............. думи нямам наистина.
Опитвам се да намеря разковничето и да върна поне част от нещата, но не се получава.
Никога не съм била мека и покорна, сега пък съвсем. Но вече нямам никаква подкрепа дори и морална.
Това което най-много ме плаши е да не стана като нея, да не загубя себе си.
А за това мислили ли сте? Cry Cry




Определено ,че кара критическа в това спор няма,но като и го рекнах каква война стана''не било вярно ''ми вика и повече не споря.Обичам я в това спор няма,но вече по друг начин и се моля един ден да не стана като нея

# 23
Така като ви чета средно положение няма!

Има.  Wink

С майка ми сме на различни планети като характер и душевност, но от друга страна е идеалната майка и баба.

Ха обясни ми го това...  newsm78

Колкото и да сме се карали, прощаваме си много бързо и забравяме. Тя просто не може да ме разбере какъв човек съм и какви са ми приоритетите, защото нейните не са такива, но иначе се раздава като майка и баба безкрайно много. Може би защото е зодия Рак.

# 24
щом не живеем заедно всичко е наред.

Точно в това е разковничето, и аз разбрах, че като живеем отделно повече се обичаме.  Heart Eyes

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Разбираме се с майка ми и много ми помага когато има нужда с изклИУчение на моментите когато я треснат хормоните. Тогава става една, не си е работа... Добре, че не е постоянно, а само от време на време. Тая критическа си е гадна работа, ей!

# 26
  • Мнения: 8 917
Болно ми ,е че родната ми майка в последно време се е променила много.Това вече не ечовекът, който считах за най- добра приятелка,човекът на който имах най- голямо доверие и споделях всичко.И най ми е болно за нейното отношение спрямо децата,позволява си дори да ги удря .Опитах се да говоря ,но тя веднага започва да крещи ,че нищо и няма въобразявала съм си,все съм я упреквала.Проблема е там че и децата вече не искат да ходят при нея.
Може би просто вече е "изхабила" нервите си докрай и не иска сама предсеме си да го признае, че се държи лошо, защото не би си го простила. Може би има нужда от разговор, съвет и почивка. За протокола - с майка ми се разбираме и споделяме все  повече и повече, а откакто и татенцето ми ни напусна завинаги /Бог да го прости/ се сближихме още повече, защото и двете имаме нужда една от друга Peace

# 27
  • Мнения: 18 542
Моята мама за сега е супер като изключим как снощи ми се обади и ми се накара, че с това алергично дете сме си взели коте  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 040
Засега нямам проблеми с мама, все още ми е най- добра приятелка и много ги обичам с татко  Peace

# 29
  • Мнения: 819
Винаги сме се разбирали, но откакто се омъжих и родих нещо се промениха нещата / всички живеем заедно/ . И мен ме дразни това, че ми прави забележки пред мъжа ми и постоянно дудне за щяло и нещяло, все тя е правата и тя само знае как се гледа дете и т.н. Аз също отдавам това на критическата и само се мола да мине по-бързо и да не стана и аз така един ден!
Наистина много помага за детето откакто се е родило, не мога да се оплача, но заедно с това и много се меси, едва ли не ни изземва родителските права / може да звучи крайно,но понякога наистина така се получава/ и ако се опитам да и направя забележка или нещо се сдърпаме- приема го като неблагодарност и непризнаване на помощта и . А кажете сега какво да правя? 
Но явно е нормално/или поне масово се среща / да има такъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт