"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 33

  • 50 120
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Дъга Nature Rainbow

 Благодаря за новото местенце!
Песента на която танцуваха!



Интересно, песните, които не са на турски са от някакви плейлисти, явно заради авторските права!
Хубава вечер!

# 16
  • Мнения: 5 436
Благодаря!

# 17
  • Мнения: 773
Annika* 🤗 Страшно ти благодаря за песента. Много ми хареса и се убих да я търся днес - даже шазама не я разпознава 😂

Името: David Christian Boone-Deck of Cards

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 21:41 от Evelina Georgieva 604172

# 18
  • Мнения: 3 118
Благодаря за новата тема! Heart

# 19
# 20
  • Мнения: 11 982

Краля и неговата кралица , която за момента е извън обсега на неговите чувства...или поне така си мисли
Хубава снимка.

# 21
  • Мнения: 8 098
Нашето ремарке закъса някъде... явно няма да е тази вечер!:smirk: 

Anika, Hug, Eva, Hug благодаря за песента  на David Christian Boone , Deck of Cards, разкошна е .

И на Стинг добре танцуваха, че и за целувка ставаше дума...Confused

Байрак бей си отнесе критиките от феновете , но си го заслужи.Stuck Out Tongue Winking Eye


 

Лека!:star2:

# 22
  • Мнения: 41 645
Хайде и аз да кацна в новата тема! Wink Нямате изчитане! Laughing



Дъга Hugблагодаря за красивата тема!



Благодаря на всички за споделеното в старата и до сега в новата тема! newsm51 newsm51 newsm51





Лека! Wink Hug

# 23
  • Мнения: 8 098
Thinking



Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 22:51 от alex_94

# 24
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Лека Hug

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Благодаря за новата тема! Много е красива!

Ох, нека няма повече такива сърцеразбиващи финали на серии! Иска ми се в тази тема да коментираме само хубави моменти. Сигурно е невъзможно, но....
Още ме държи края на последната серия и сълзите на Санем!
Защо Джан иска доверие, а не го дава.... Защо не си мисли: "Санем ме обича много силно! Щом го е направила, значи така е преценила и така е трябвало да стане"!
Винаги ли когато решенията на Санем не му отърват, ще се отказва от Тях? Защото Джан това прави - отказва се и бяга.... И я оставя, и я наказва......
Ох, Джан, ох.....................

# 26
  • Мнения: 670
Новите постери са готови!
 Бях изгубила надежда, че от Музо ще стане човек!  Grinning
Пък той взе, че и нова любов си намери! Макар по едно време да се осъмних дали няма да стане двойка с Джингиз Joy , като гледам Айхан не е пречка нещо! Joy

# 27
  • Мнения: 865
Е, момичета, заради последните 2-3 минути си струваше да издържа всичките диалози, монолози, Кузо, Музо, мамата, каката, защото както някой вече писа така се случват и разделите  в реала. Понякога за кратко, понякога завинаги. Имах чувството, че Демет не просто играе, а преживява раздялата - истински,чувстваше крайните реплики и отлагаше, и накрая, не със сълзите си, а цялата беше се превърнала в застинала фигурка. А Джан беше жесток. Каза всичко и докрай ...И нещо ме сви под лъжичката.

# 28
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Добро утро и хубава седмица на всички! Приятна почивка на почиващите и лека и спорна работа на работещите! Hug bouquet ☕🍪





😍👌🏻



Приятен ден! 👌🏻💚☘

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 08:41 от Stoqnova26

# 29
  • Мнения: 41 645
               Добро утро,птичета! Wink Hug  bouquet

     

       Днес очакваме 1-ви фрагман! Peace

     





Желая ви приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт