"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 33

  • 50 574
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 862
Така и така няма фраг, да ви постна нещо на което вчера хем се смях, хем ми беше мило /взето от рускините в контакта/.
Кореспонденция в Инстаграм между тренер Умут и Демет:
1 част:


Умут • Дойдох на сета да получа автограф, но ми казаха че вашата каравана се намира на върха на планината Каф. Освен това я защитава седемглав дракон, седем гнома отблъскват приближаващите се. Ако преминеш през тях в края на приключението чудовището  @ canyaman те напада с ритници и шамари.

2 част - отговора на Демет:


Демет • хахаха @ umutduy не е толкова лесно наистина? По-добре да беше позвънил.  На @ canyaman  да беше изпратил SMS.
Последното - başimiz üstüne не е преведено от рускините и не можах да свържа гугъл превода със смисъла на предходното.

Но много се смях на чудовището, което пази караваната на Демет Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 18:12 от dariVale

# 661
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
👏👏👏😍
Започна се 😍


😂😂😂

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 17:54 от Stoqnova26

# 662
  • Мнения: 1 575
Здравейте момичета, 🤗🤗🤗
РД  на Демет започва Simple Smile




Има клип, който може нека го качи Simple Smile
Благодаря Ви за всичко, много се забавлявам а с последното 😜😂🤣 чудовището Джан се смея с глас

# 663
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Демито с брат си Волкан и най-добрата и приятелка Бесте Heart


# 664
  • Мнения: 5 862
Вчера повечето рускини не разбраха кой кой е в приказката за Принцеса Демет. Само за джанавара /чудовището/ нямаше съмнение Simple Smile. Като мислих мислих реших, че седемглавият дракон е охраната Simple Smile. Тя си е едно тяло с много глави. Седемте гнома вероятно са ордата стилисти, костюмери, гримьори, помощници и всякакви от този род. В йерархията на сета те наистина са най-дребните, но пък изскачат от къде ли не, за да обслужват Принцесата.
Като цяло хем смешно, хем поетично. Браво на Умут!

# 665
  • Мнения: 12 000
Здравейте!

Тези още ли не са пуснали фрага ooooh!

Значи днес ще празнуваме РД, утре пак... И къде ще е Джан Яман в цялата картина Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 18:45 от Slawena

# 666
  • Разград
  • Мнения: 18
Е тос РД като сватба...3 дена ще го празнуваме, дано поне утре трейлъра си струва..

# 667
  • Мнения: 670
Биранд за All men

# 668
  • Мнения: 773
Здравейте! Гуш-гуш 🤗🤗🤗

Миналата седмица пуснаха фраговете в Понеделник и Четвъртък по обяд и днес цял ден поглеждах за известия, но йок.
Дано не ни забравят - ако разбира се, не е с цел да не ни дават материал.

Явно Демет успява да впечатли всички около нея щом общия им вече треньор и е такъв приятел, че да се шегува така и с двамата 🥰. Нямам търпение да я видя утре как ще се е барнала с тоалет за празника и как точно ще покажат присъствието на любимия.

Относно епизода, аз, за съжаление, никак не се справям с анализите като вас и гледам малко по-повърхностно сякаш на ситуацията 😔. На мен епизода ми хареса, защото имаше динамика и емоции - това ме вълнува винаги най-много. Да, разочарована съм малко сякаш от държанието на Джан и то най-вече, защото ми се иска да гледам приказка, както си я представя Санем. Жалко, че станахме свидетели на грубото му и на моменти безразлично държание, но мисля, че в живота всяка една от нас се е сблъсквала с такъв мъжки характер и не мисля, че са развилили образа му - очакваше се да реагира крайно.
Те ще си простят и с времето Санем ще забрави обидите. Горчилката ще остане за нас, зрителите, които го боготворим 😔
Единственото от което истински се притеснявам е СЦ да не накланят ГГ към любовни отношения с трети персонажи. Това ще ме съсипе.

Да добавя само, че и на мен, Ознур и героинята и с всеки изминал епизод ми харесват все повече. Поведението на Лейля е с такава грация и класа, прекрасно се владее... като добавим и стила 😍

Успях да хвана погледа на Йит, когато видя Санем:

# 669
  • Мнения: 12 000
Всъщност реших да дам шанс на епизода, но с бг превод. Да ми се наместят мислите и емоциите.

И тя чака фрага Whistling

Скрит текст:

# 670
  • Мнения: 8 098
Hug

Влизам в темата...25 поста и си мисля пуснали са фрага, но фраг няма...Persevere

Явно всички са заети с рождения ден на Птичката .

Много красив букета на батко!:blossom: 



# 671
  • Мнения: 12 000
https://vk.com/video-171183566_456241126

Фрага

При мен нещо зацикли Crossing Arms

# 672
# 673
  • Мнения: 12 000

Котка, куче и две пепелянки, около тях цяло стадо офис Mr. Green

# 674
  • Мнения: 8 098
Благодаря за фрага, момичета!:hugs:

Ураааа... екшън!:gun:






Портрет на две усойници...Animal Dragon

 

и Санем...



Joy

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 19:52 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт