Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? (Тема 4)

  • 48 285
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 452
Джин джира алба за тялото - изсушава пъпките и минават, много сме доволни цялото семейство! А за акне за лицето много помага имекс крем. Кремчето е с цвят на фон дьо тен и хем скрива пъпките, хем ги лекува. На дъщеря ми минават много бързо от него.
И не е хубаво да ги разчесва, защото могат да останат белези.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз пъпките по деколтето бих мазала 3-5 дни с Тридерм, вечер, след душ.

# 122
  • Мнения: 204
Преди време , в темата се коментираше  специалното бельо за цикъл . Много моля , ако някой ползва , да сподели мнение и освен от Амазон , https://www.amazon.co.uk/s?k=thinx+hiphugger&adgrpid=5873578 … d_sl_9bwnrnc021_b , от къде го купувате ?

# 123
  • Мнения: 6 587
Преди време , в темата се коментираше  специалното бельо за цикъл . Много моля , ако някой ползва , да сподели мнение и освен от Амазон , https://www.amazon.co.uk/s?k=thinx+hiphugger&adgrpid=5873578 … d_sl_9bwnrnc021_b , от къде го купувате ?

Благодаря за споделената информация. Чак ме е срам, че не знам за съществуването на такъв тип  бельо... Embarassed

# 124
  • Мнения: 6 464
Не виждам нуждата от такова бельо.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Децата със сигурност ще се притесняват когато са на училище и са в цикъл. На мен ми се случвало да пропусне превръзката, въпреки тампона. Още една защита не е излишна, още повече, че те не могат да ползват тампони. Моя позната,от Англия, ми каза за always гащи, които са като памперс, но не ги намирам като артикул. Еднократни са, като превръзките.

# 126
  • Мнения: 6 464
Вид памперс-гащи за възрастни са това, на фирмата Always. Чак пък толкоз... Не бих ги причинила на дъщеря си.
Превръзки с крилца от тези нощните, честа смяна и тъмно бельо и панталон в дните на цикъла.  Достатъчно.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Омазан чин с мензис, въпреки крилата и тъмните дрехи, това не искаш да и причиниш пред момчетата от класа. Защото на мен ми се е случвало в училище. Както ми се е случвало за 30 минути да пропусне превръзка без тампон. Учебният час е повече от 30 минути.....

# 128
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Като сте податливи на маркетингови стратегии, купувайте специално бельо за цикъл! Аз такова нещо не бих си купила, какво остава за децата. Памперс гащи, мерси.

# 129
  • Мнения: 452
Не смятам да купувам специално бельо за цикъл. С по-дълбоки гащи, слага от нощните превръзки и когато е в цикъл с черни дънки на училище. Когато и дойде за първи път беше много обилно, цапаше чаршафите, чак се уплаших и я водих на моята АГ. Но после се нормализира..

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Оф. Какви стратегии бе жени. Много, ама много е неприятно на обществено място цикълът ти да е по мебелите и по дрехите, пък били те и тъмни. Който не го е изпитвал, не знае какво неудобство е, особено за тинейджърка. Бих взела всички мерки и бих пробвала всичко, за да не случва на дъщеря ми
 А, представи ки тази обилност в училище. Може да се нормализира, но никой не може да каже кога и дали. На мен това ми е сериозен проблем като си знам моя цикъл. И при състоянието на училищните тоалетни.. ....Малко се успокоявам, като ви чета, но си познавам детето. Случи ли му се веднъж да оплеска обществено място, няма да излезе от къщи когато е в цикъл.

# 131
  • Мнения: 18 502
Това бельо ми се струва, че доста ще спарва в непромокаемата част. А и повечето модели, които виждам, са с много широко дъно, което според мен ги прави неудобни за крилцата.

# 132
  • Мнения: 6 464
Разбира се, че ще спарва. Гащи от мушама.

# 133
  • Мнения: 18 502
Някои от моделите ги дават 95% памук и 5% еластан, но вероятно не касае цялата гащА.

# 134
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
И 100% памук дават някои модели, но не съм склонна да вярвам, че ако са чист памук, няма да пропускат.

Общи условия

Активация на акаунт