Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 22 544
  • 750
  •   1
Отговори
  • омъжена
  • Мнения: 589
Yellow HeartMisc Baby BottleHeartBlush През Октомври 2021 ще се радваме на бебче хубаво късметче.

# 1
  • Мнения: 190
Записвам се в групичката с щастливи две чертички, и термин 06.10.21 🌞🌞🌞

# 2
  • Мнения: 27
Записвам се в групичката с щастливи две чертички, и термин 06.10.21 🌞🌞🌞
Записвам се в групичката с щастливи две чертички, и термин 06.10.21 🌞🌞🌞

Привет и аз тяка на 05.10.2021
Първо трябва да мина на 09.02 на преглед за да ми потвърдят че всичкоме наред с бееменността.
Стискам палци на всички ни.

# 3
  • Мнения: 176
Привет и от мен. Термин според приложението ми е 01.10. Още не съм ходила на преглед, но не мисля да избързвам, ще отида средата на февруари. Това ми е втора бременност имам момченце на 5г., на него ще му съобщим новината по-нататък, че още е прекалено рано. На работа нз до кога ще мога да крия, защото бях пушачка, но от положителния тест ги спрях и сега не излизам да пуша, сигурно скоро ще им направи впечатление 😀 Самоназначих си витамини за бременни с фолиева киселина и с нетърпение очаквам потвърждение от лекар за тупкащо сърце.
Иначе симптоми към момента нямам особени, аз и първата бременност нямах освен огромно желание за сън😀.

# 4
  • Мнения: 399
Здравейте, записвам се в групичка след 2 положителни теста. Термин 4.10😊

# 5
  • Мнения: 1 428
Здравейте момичета,запис и от мен (мисля че ще съм октомври) още не съм ходила на преглед,сряда ще бъда Simple Smile

# 6
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
На 25ти имах положителен тест. Термин 9.10.2021. Предполагам, че ще родя септември, за това се записах и в другата тема😁

На преглед ще отида към края на февруари.

# 7
  • Мнения: 592
Привет и от мен!
Записвам се при вас вече в 5та седмица и ще очаквам моето бебе на 02.10. Цялата тази информация е според приложението на телефона ми Grinning
Иначе положителният тест е отпреди 5 дни (1ви ден на закъснение на цикъла) и побързах да си запиша час за преглед на 01.02. Доколкото четох в една книга, вече би трябвало да може да се отчете пулс 😍

Симптоми за сега нямам никакви, освен свръхчувствителност в гърдите, като при пмс.

Пожелавам на всички лека и спокойна бременност 😊

# 8
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
При предишната бременност след скана в 13с. измениха термина ми с 5 дни напред.
Сега го смятам с едно друго приложение и излиза 3 октомври, ако смятам с датата на зачеване е 30 септ. 😁

# 9
  • Мнения: 67
Записвам се и аз в темата. С термин 06.10. Все още не съм записала час за лекар, ще изчакам още седмица - две.

# 10
  • Мнения: 592
Направи ми впечатление, че приложението ми изчислява първата седмица като нулева, и чак на 8мият ден се води 1ва седмица (последният ми цикъл започна на 26.12, а според календарчето на 02.01 започва 1ва седмица).
При вас така ли е и от кои приложения сте доволни?
Ползвам приложението Flo в платен вариант отдавна за следене на цикъла и сега той ми траква и бременността

# 11
  • Мнения: 176
Мисля, че това е по-правилния метод, защото показва реално изминала седмица, при ехографски преглед също така отчитат седмиците. Аз от години използвам приложение P.C. и за цикъл и за бременност. Със сигурност ще изтегля поне още 2-3приложения в хода на бременноста 😀

# 12
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 264
И аз съм с Фло. 1ви ден на цикъла ми е 1ви ден и след седмица става 1 седмица. Мисля, че е нормално.

# 13
  • Мнения: 1 837
Здравейте и от мен, с термин според калкулатора 7.10. Имам тест с много бледа 2ра черта и 2 кръвни според, които има бебе. Нещо ми е много притеснено, обаче, та мисля и 3ти кръвен да си пусна, нищо, че ми е втора бременност Simple Smile Час за преглед съм си записала след 2 седмици.  Симптоми реално нямам още, освен леко подуване, болки ниско в корема и от вчера насам болезнени гърди.
Успех на всички Simple Smile

# 14
  • Мнения: 592
Така като го казвате сега ми звучи и на мен вече нормално, благодаря 😄

Общи условия

Активация на акаунт