Мами Октомврийки всички късметлийки!🙂2021

  • 22 619
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 176
Момичета, които пиете витамини.. Какви витамини сте си взели? За сега съм само на фолиева киселина, която пия вече 2 месеца.
Аз пия Прегнакеър макс , които съдържат фолиева киселина, омега 3 и още витамини, доколкото знам витамините им са хубави.

# 31
  • Мнения: 593
Ехо, привет! Много съм доволна от прегледа днес, всичко си е на мястото и много добре, според док. Видя се освен плодно сакче и едно малко бяло петънце в него - малкото сусамче 😍
Каза да съм спокойна, да не си променям начина на живот, да не пия добавки освен фолиева к-на, тъй като предстои най-хубавият сезон пролетта ии така...
На 15ти записахме час за преглед, тогава ще чуем пулса и ще назначи нужните изследвания. Много приятен човек, много позитивна енергия ми вдъхна 😊

# 32
  • Мнения: 190
Момичета, които пиете витамини.. Какви витамини сте си взели? За сега съм само на фолиева киселина, която пия вече 2 месеца.

Аз пия Femibion 1, комбинирани са, до 12г.с.

# 33
  • Мнения: 67
Аз пия Pregnacare, това пих и предната бременност. При мен вече започна повръщането и умората. Имам болки, но ако съдя по предходната ми бременност, са нормални. Все още не съм се обадила за час, а и не бързам. Искам да отида направо за датирането, за да не ходя два пъти. С предната бременност бях бременна и родих в България, а в момента живея в Швейцария и системата е доста различна, така че тепърва пак всичко трябва да разучавам наново.

# 34
  • Мнения: 1 428
Моят преглед е утре и силно се надявам да се види нещо и всичко да е наред,иначе да ви кажаа ако имате стягания опъвания в корема кръста, много ми помага разходка вчера съм ходила 3 часа бавно с почивки и добре действа Simple Smile

# 35
  • омъжена
  • Мнения: 589
Simple Smile Да помага разходката и аз вчера се разхождах доста на слънце . И днес пак мисля. Аз имах много силна болка в ляво ниско, сега обаче от няколко дена вече я няма. Боли ме ту от дясно ту от ляво но допустими не са силни. Дали е било имплантирането си мисля . 🤔

# 36
  • Мнения: 1 428
Значи момичета,аз да ви кажа не съм сигурна дали термина ми е с вас но така мисля. Аз съм с Поликистозни яйчници и ми ги откриха септември и от октомври пия хапчетаа и баам Януари на 15,17 отрицателни тестове и на 22-23 положителвн,но моя цикъл варира от 35-45-50 дни и аз не знам кога е била О но деня в който си направих теста от ляво имах една толкова силна болка,че направооо зверскаааа и викам сигурно ми идваа,обаче едно момиче от друга тема ми каза направи си и беше като сянка вече след това попна малко по малко да се насищаа,та по въпроса на Съншайн,аз не знам дали ти е имплантация мен си ме побоцква придърпва,абее нормални неща в края на седмицата четв петък у събота ме болеше повече са не така та ще видим тоест не може да си сигурна че всяка болка е имплантация а тя със сигурност вече е станала Simple Smile

# 37
  • омъжена
  • Мнения: 589
Да така е Hariom1  права си.  Най важното е да имаме здрави бебчета. А тези преживявания през бременността са най сладки.

# 38
  • Мнения: 1 837
При мен утихна малко болката, моята е от дясно, знам, че там се е случило оплождането, защото преди О бях на преглед и доктора каза, че от тази страна ще се случат нещата😄 Днес сутринта официално ми се гадеше. Не знам за вас, но аз като по вървя или вкъщи ако върша нещо дълго време се задъхвам адски много, предния път не помня да ми се е случвало в първите седмици подобно нещо

# 39
  • Мнения: 1 428
Амиии,не се задъхвам ако се разхождам ма ако чистя примерно се задъхвам,иначее мен ми се гади вчера много от една баница 😂😂😂 миене на зъби след 11 ма днес стана и в 10 иначе много ми е гадно но само позиви без повеъщане повечето случай 🍀🤰

# 40
  • Мнения: 593
Simple Smile Да помага разходката и аз вчера се разхождах доста на слънце . И днес пак мисля. Аз имах много силна болка в ляво ниско, сега обаче от няколко дена вече я няма. Боли ме ту от дясно ту от ляво но допустими не са силни. Дали е било имплантирането си мисля . 🤔
Имах краткотрайна но силна болка няколко дни преди датата на която трябваше да започне цикъла и също си мислех, че в свързано с имплантирането или нещо подобно...
Вчера доктора каза да очаквам да започнат леки придърпвания отляво или дясно и че това е нормално, за сега нямам такива.
Доста ми е некомфортно обаче с тесни дрехи, особено дънки с висока талия, та май още от сега трябва да започна с пазаруването на по-свободни дрешки. Също така забелязах, че като съм в някой магазин с маска и ми става много задушно и бързам да изляза на въздух.
Разходките също ми се отразяват много добре и гледам всеки ден поне по 30мин да вървя пеш 😊

# 41
  • Мнения: 9
Здравейте отново. Днес бях на преглед и се видя хубав(според лекаря ) плоден сак (като за 5г.с) , но тъй като било рано не се видя "точица". Продължавам да пия Огестан, Иногинол, Но шпа и вагинално Утрогестан. След 2 седмици ще ходя пак , надявам се и сърчицето му тогава да чуем Simple Smile

# 42
  • Мнения: 8
Здравейте на всички. Радвам се да се присъединя към групата. След два положителни теста и закъснение седмица на 12.02 съм на док. Преди да разбера пиех какви ли не добавки, но сега само фолиева к-на.

# 43
  • Мнения: 190
Имате ли главоболие?Мен цял ме мъчи глава, и май нещо ми се запушва носа... Та се чудя какво може да се пие сега противовирусно 🙄

# 44
  • Мнения: 593
Честито за първият преглед, Pironkyova 🤗
Добре дошла на elena102 🌷
Madelin13 моят доктор каза, че максимално може да се пие половин парацетамол при настинка или температура. Иначе и аз съм с хрема и раздразнено гърло от два дни, предполагам, че ме е надухало в събота като излизах а не бях много топло облечена. Главоболие не съм имала, а от  снощи спряха да ме болят и гърдите.

Общи условия

Активация на акаунт