Омагьосан кръг

  • 6 312
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17 407
За съжаление казвам, защото човешкото здраве е с био, психо и социо компоненти.
Кое не разбираш, Сапфире? Че нездравата семейна среда скапва живота, и от това произлизат нечувани и невиждани симптоми? Не мога по-ясно.

# 91
  • Мнения: X
Чак пък нечувани...
Никой не говори да се търпи нездрава семейна среда.
Става дума семейната среда да се лекува, когато има опции за лечение.
Твоето е на принципа да утрепаме болния от грип, та да не се мъчи.

# 92
  • Мнения: 3 121
Даже няма нужда да обижда, само затова че се мисли за по-умен заради това че е по-стар е достатъчно.

# 93
  • Мнения: 4 383
Здравейте,

Пиша тук за съвет от мама минала през подобна ситуация....
Заедно сме от 10г,женени сме от 4г.Имаме 2 деца на 8 и 4г.Отношенията ни са ''плаващи'',като под това имам предвид ,че 1 седмица сме  добре после 2 не сме.Постоянно сме в някакво състезание за доказване на лидерство.Аз не одобрявам неговият метод на възпитание,той моя.Когато изпаднем в спор,постоянно ми се натяква,че аз съм причината децата да са разглезени....Съответно му задавам въпроса:''Ти къде беше през тези 8г,че не ги възпитава и така нататък.Един омъгьосан кръг на обиди и укори.Връх на всичко и може ми причината да се обърна към вас е снощният ни спор,който беше изкл.грозен и то пред очите на децата.Получих обиди от сорта на:''Боклук'',''Селянка мръсна'',''Куче умряло'' и какво ли още не....Някой да се включи със съвет ,какво да сторя.Далеч съм от мисълта,че нещата ще отидат на по-добре или че някой от 2та ще се промени...
Не съм чела мненията, а само поста ти и имам един простичък въпрос: защо живееш с човек, който те нарича така (и пред децата) ?

Общи условия

Активация на акаунт