Пълно обезкосмяване на интимни части?

  • 100 079
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
А с каква(марка) кола маска се обезкосмявате най-добре?И аз искам да си направя в домашни условия,че някакси при кометичка...не мога да ида Rolling Eyes

С най-евтината и обикновена- Сара, течна. досега по-добра от нея не съм ползвала.

# 16
  • Мнения: 5 622

 СПоред мен кола маска и епилатор за бременна не са най-подходящите методи за обезкосмяване.

А какво, като набодат космите на втория ден? Не разбирам?! Като родиш, едва ли в близките дни ще те интересува нещо друго, освен детенцето ти. Еле пък космите  Peace

# 17
  • Мнения: 46 511
Аз не искам да ме боли, не малко, не много- хич не искам, затова си ползвам бръснача. Вече ми е навик като си взимам душ да се минавам, става за секунда и винаги е гладко и БЕЗБОЛЕЗНЕНО  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не искам да ме боли, не малко, не много- хич не искам, затова си ползвам бръснача. Вече ми е навик като си взимам душ да се минавам, става за секунда и винаги е гладко и БЕЗБОЛЕЗНЕНО  Mr. Green


А и както БУБА е писала, к,во като ти набодат косми...Щом на мен, дето съм толкова суетна не ми пукаше...Повярвай ми, изобщо няма да ти е до това  Wink

# 19
  • Мнения: 355
аз съм с кола маска, пълно обезкосмяване. Докато бременеех нещо не можах да се организирам да отида навреме на козметичка и си купих депилатоарен крем на Вийт, специално за чувствителната зона на лицето и бикините пишеше. Така ми пламна дупето - не мога да ти опиша.... Embarassed Алергия ли беше, какво ли, така че много внимавай. Хем и си направих алергична проба като намазах малко на ръката предварително и нищо ми нямаше.
Мисля, че съм ползвала депилатоарни кремеове и преди отвреме-навреме, но нищо подобно не се е случвало.
Предполагам, че бременността изостря чувствителността, и не е време за експерименти.

# 20
  • Мнения: 5 647
Алергия ли беше, какво ли, така че много внимавай. Хем и си направих алергична проба като намазах малко на ръката предварително и нищо ми нямаше.

От козметичка знам, че кремовете за обезкосмяване не се препоръчват за зоната на триъгълника, защото могат да предизвикат алергия и да попаднат във влагалището, което от своя страна може да доведе до течение.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Кола маска. За мен това е най-ефикасното.
Ама това болиииии newsm11

Не е болка, за умиралка. Търпимо е, особенно ако ходиш редовно - 2 пъти в месеца.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 659
Най-добре с кола маска

# 23
  • Мнения: 5 299
Майка ми дълго време ходеШЕ  НА  кола, но постоянно  получаваше от недобре пробили косъм4ета - възпаления, и то сериозни. На скоро си взе спрей-дипелатоар на Стреп(за интимните зони) и е много доволна от него. И аз се каня да го пробвам скоро.

# 24
  • Мнения: 147
На скоро си взе спрей-дипелатоар на Стреп(за интимните зони) и е много доволна от него. И аз се каня да го пробвам скоро.
Какъв е тоя спрей-депилатоар newsm78,дай малко повече инфо? Ставали за цялата интимна област? Каква му е цената?

# 25
  • Мнения: 730
Аз не искам да ме боли, не малко, не много- хич не искам, затова си ползвам бръснача. Вече ми е навик като си взимам душ да се минавам, става за секунда и винаги е гладко и БЕЗБОЛЕЗНЕНО  Mr. Green


 Peace

# 26
  • Мнения: 5 299
На скоро си взе спрей-дипелатоар на Стреп(за интимните зони) и е много доволна от него. И аз се каня да го пробвам скоро.
Какъв е тоя спрей-депилатоар newsm78,дай малко повече инфо? Ставали за цялата интимна област? Каква му е цената?
Sтава да(майка ми се обезкосмява изцяло с него). Специално го пише на етикета. Струва към 8-9 лв. Предполагам, че ще го има в пове4ето парфюмерии. Чети какво пише на етикетите. Peace

Флакона е розово и бяло, с масло от кайсиеви ядки, води се дипелатор-мус.

# 27
  • Мнения: 1 701
Sтава да(майка ми се обезкосмява изцяло с него). Специално го пише на етикета. Струва към 8-9 лв. Предполагам, че ще го има в пове4ето парфюмерии. Чети какво пише на етикетите. Peace

Флакона е розово и бяло, с масло от кайсиеви ядки, води се дипелатор-мус.
[/quote]
Ей това е ценно нещо! Благодаря, веднага ще го потърся! Grinning А имаш ли идея за колко време премахва космите - ден, два, седмица...

# 28
  • Мнения: 1 440
Днес си купих деп.крем на Стреп за особено чувствителни зони, но не съм доволна  ooooh! След измиването космите изобщо не паднаха, а трябваше да ги махам ръчно, т.е. да ги скубя. Добре че пробвах само на малка част, после все пак си стърчаха остатъци и ми се стори доста неприятно.Накрая с бръсначката се коригирах.

# 29
  • Мнения: 2 237
Единствения ефективен метод за там е кола маската.Аз вече няколко пъти си правя и съм страшно доволна.Е,да,първия път боля (  Mr. Green)
но после се свиква.А после ти е едно такова чистичко и хубаво и гладичко.... Simple Smile То си е малко като на гинеколог,чекнеш се как ли не,но в името на красотата си струва Peace

Общи условия

Активация на акаунт