Любители на кучета - 89

  • 26 880
  • 780
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 25
Много ми е трудно да разбера хората които имат толкова свободно време да тичат след кучетата си всяка сутрин и вечер по 1 час, всеки божи ден Simple Smile
 Понеже и аз обожавам кучета моето Йорки го научих да си пишка в тоалетната и се разхожда само като е хубаво времето и има кой да се разходи с него.

Как е при вас?

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 197
При нас е различно. Все пак ние имаме кучета , а не котки. 😁

# 272
  • София
  • Мнения: 460
Няма да ти се получи тъпата провокация. Тука тролчета не виреят. Момичета, не отговаряйте на тоз, моля, за да се разкара Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 15:41 от Boriana33

# 273
  • Варна
  • Мнения: 10 646
При нас е различно. Все пак ние имаме кучета , а не котки. 😁


Хахахахахаха, благодаря ти, че ме разсмя.

# 274
  • Мнения: 2 920
Лелеее, как не съм се сетила по-рано да науча и аз Макс да пика в тоалетната... даже направо в гърнето и после да си пуска и водата 😂😂😂
Само да вметна и то не по-повод на горната провокация.. човек сам организира и разпределя времето си и вариант като да нямаш време за нещо е просто да не искаш да си освободиш време за това нещо.

# 275
  • София
  • Мнения: 736
Един ден като имаш деца, дано не ги научиш да живеят в тоалетната, Радко.

# 276
  • Мнения: 2 127
Моля, кажи ми как научи кучето да ходи в тоалетната. И на мен не ми се излиза рано сутрин зимата. И изобщо, цяла зима не ми се излиза.
Приемам и съвети как да го науча да ползва лаптопа, да превключва каналите на телевизора да си гледа каквото си поиска, може да свърши работа и четенето. Като не ми се излиза, да има и с какво друго, освен изтърбушване на играчки, да се занимава и да не скучае.
Благодаря предварително.

# 277
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
 Има нещо много забавно в разходките на кучето по един час навън - то си препикава през дърво, през две, на теб ти се пикае, ама не можеш. Разказ по преживяно Simple Smile
Колкото до ползването на тоалетната вкъщи - да, удобство е животинката да си знае, че по изключение това е мястото за ходене у дома.
Донсита - тенКс за настроението!

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 15:50 от `ТуиГ

# 278
  • Варна
  • Мнения: 10 646
Smile
Има нещо много забавно в разходките на кучето по един час навън - то си препикава през дърво, през две, на теб ти се пикае, ама не можеш. Разказ по преживяно Simple Smile

В такива моменти му завиждам на Бизу адски много.Smile

# 279
  • Мнения: X
Ето го моят Макс, който така и не го научих да пикае, като човек в тоалетната, тц, езък. Той обича да играе на хвърляне и носене на тенис топки( има предпочитание само към този вид топки), да ходи на дълги разходки всекидневно, да опикава всеки метър от маршрута. Най-много обича да ни губи времето, правейки се, че пикае и номер 2, когато го вадим набързо, за да стои навън по-дълго. Мрази да го къпем ( и това не успях да го науча да прави сам), което се случва поне по 2 пъти на ден, защото има гъста коса, при това- къдрава. Поне се научи да си носи каишката и да си се разхожда сам. Прикачам няколко снимки от процеса- по време на игра, след къпане и изсушаване и получаването на големия приз. Сешоарът му е любим, защото знае, че след това му се полага бисквитка.





Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 16:52 от Анонимен

# 280
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
А защо сте му боядисали ушетата Simple Smile на тоз сладур ?
 Тежка е царската корона... Представям ви кралят   Слънце

# 281
  • София
  • Мнения: 460
Леле, какъв е пухкав Макс, съща плюшена играчка Smiley

# 282
  • Мнения: X
хаха котката ми Йорки е много ниска иначе бих пробвал да я науча и на тоалетната чиния Wink Сега  ще кажете има стълби за тази работа - ама да не детайлизираме. На мен наистина ми е трудно да отделям време за разходки с кучето, незнам защо ме заляхте с хейт, явно е нормално за добре дошъл Simple Smile
Благодаря Simple Smile

Ами хубаво е да го обмисляш този момент с времето, преди да си взимаш животинче, защото кучетата изискват преди всичко отдаденост и много грижи. Това със стоенето вкъщи всеки ден и излизането през ден-два, когато времето е хубаво, е доста плашещо. На моето това не бих му го причинила, а и той няма да издържи. Те са душички, които трябва да се обгрижват и да се даряват с внимание и любов.

Boriana33, той е моята гордост. Все още нямаме деца и засега той е заместителят. Голям глезан и гальовник. Знае, че е хубав и сладък и се възползва нон-стоп! Simple Smile

bilqna_69, той си дойде с боядисани ушенца Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 18:15 от Анонимен

# 283
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Смях се с глас на последните публикации. Joy
Представям си Ерос как си бърше дупето, след като е ползвал тоалетната и си е пуснал водата.
Страхотен е Макс, пухен пухчо, много бих го мачкала.

# 284
  • Мнения: 25
Е понякога човек не си избира нещата, те просто идват при него. Подарък ми е, и немога да кажа че нещо му липсва Wink ако изключим разходките.
 Причината да пиша тук е понеже искам да му взема по голямо другарче, когато завърша къщата, която ще има двор за големият бау бау (надявам се да се саморазхожда), но йоркито пак няма да ми се иска да го оставя да се мърля навън Simple Smile

Та да мина на въпроса, мислите ли че ако кучето си живее свободно на двора и вечер го мия и прибирам ще му е ок ? Мисля си за пясъчен Лабрадор.

Общи условия

Активация на акаунт