Любители на кучета - 89

  • 26 930
  • 780
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 127
Кажи ми, че си трол, моля те.
Ти с едно йорки не се оправяш, та лабрадор.

# 286
  • Мнения: 2 433
Вместо да се чудиш за друго куче, което си си харесал по снимка, предлагам да започнеш да се грижиш коректно за сегашното.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 17:11 от Хибискус

# 287
  • Мнения: X
Е понякога човек не си избира нещата, те просто идват при него. Подарък ми е, и немога да кажа че нещо му липсва Wink ако изключим разходките.
 Причината да пиша тук е понеже искам да му взема по голямо другарче, когато завърша къщата, която ще има двор за големият бау бау (надявам се да се саморазхожда), но йоркито пак няма да ми се иска да го оставя да се мърля навън Simple Smile

Та да мина на въпроса, мислите ли че ако кучето си живее свободно на двора и вечер го мия и прибирам ще му е ок ? Мисля си за пясъчен Лабрадор.

Първо почни да се грижиш за йоркито както трябва и после мисли да си харесваш второ куче.
Аз съм с къща и с двор и имаи напредвид ,че само куче не се саморазхожда и пак му трябва любов и грижи.Преди да си вземеш куче харесано по снимка по-добре помогали можеш ли да му дадеш нужното все пак на едно йорки не можеш да дадеш нужното та камоли на лабрадор.Осъзнаи се и почни да се грижиш както трябва за йоркито апък после мисли за друго куче.

# 288
  • София
  • Мнения: 832
Е понякога човек не си избира нещата, те просто идват при него. Подарък ми е, и немога да кажа че нещо му липсва Wink ако изключим разходките.
 Причината да пиша тук е понеже искам да му взема по голямо другарче, когато завърша къщата, която ще има двор за големият бау бау (надявам се да се саморазхожда), но йоркито пак няма да ми се иска да го оставя да се мърля навън Simple Smile

Та да мина на въпроса, мислите ли че ако кучето си живее свободно на двора и вечер го мия и прибирам ще му е ок ? Мисля си за пясъчен Лабрадор.

Защо мъчите така животинчетата?С едно не се справяте,а за второ мислите,живи същества са това,не украса към къщата.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 728
Е понякога човек не си избира нещата, те просто идват при него. Подарък ми е, и немога да кажа че нещо му липсва Wink ако изключим разходките.
 Причината да пиша тук е понеже искам да му взема по голямо другарче, когато завърша къщата, която ще има двор за големият бау бау (надявам се да се саморазхожда), но йоркито пак няма да ми се иска да го оставя да се мърля навън Simple Smile

Та да мина на въпроса, мислите ли че ако кучето си живее свободно на двора и вечер го мия и прибирам ще му е ок ? Мисля си за пясъчен Лабрадор.

Ще те замоля да не си взимаш куче, не ставаш за кучкар.
Според мен трябва да се въведе закон и психотест за бъдещите притежатели на кучета, крайно необходимо и важно е.

# 290
  • Мнения: 2 433
А, не, достатъчно е да се забрани свободното развъждане на междукварталните лабрадороподобни, джакподобни, бигълоподобни и т.н. Да се въведат закони, като във всяка нормална държава. Като трябва да дадеш сума за кучето и да дадеш сума, ако не можеш да го гледаш удачно, ще се замислиш не дали пясъчно или черно искаш, а дали имаш възможността/ желанито наистина да го имаш.
Ние в БГ се мотивираме от парични наказания, иначе не става.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 10 728
Хибискус, психо теста трябва да го има, щото такива като този ги има бол, става ми мъчно за кучетата им, но не мога да направя нищо.

# 292
  • София
  • Мнения: 461
Сийроуз, разбира се, че е трол. Регистрирало се днес и тръгнало да плещи глупости. Аз затова предложих пълен игнор и то ще се махне.

А, и да не забравя - може ли по често да сте на гости на вашите, защото намазваме много снимки на Денис Smiley

# 293
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Е понякога човек не си избира нещата, те просто идват при него. Подарък ми е, и немога да кажа че нещо му липсва Wink ако изключим разходките.
 Причината да пиша тук е понеже искам да му взема по голямо другарче, когато завърша къщата, която ще има двор за големият бау бау (надявам се да се саморазхожда), но йоркито пак няма да ми се иска да го оставя да се мърля навън Simple Smile
Та да мина на въпроса, мислите ли че ако кучето си живее свободно на двора и вечер го мия и прибирам ще му е ок ? Мисля си за пясъчен Лабрадор.

Радославе, абсурд да стои лабрадор само в двор! Моят кара 15 годинка и всеки ден ходим по три часа задължително, понякога и повече, защото той не иска да се прибира, не аз. А години наред след работа го изкарвахме извън града да тича по поляните по два часа. И за нас почивка, и за него. Активно движение им трябва, те са много енергични кучета. Надявам се не искаш да го разболееш евентуалния пясъчен лабрадор. Ако прочетеш препоръки за отглеждането им, ще видиш, че и там препоръчват часове активно движение. Просто в момента Рекс не тича, както преди, но това не му пречи да ми изкарва дъха и на разходките из квартала. И си има приятелче йорки, женско, разхождат го почти винаги с нас, е, не толкова дълго.
И мен ме развеселихте, момичета, 10х! bouquet

# 294
  • Мнения: 3 248
Ох, ние пък започнахме да се чудим дали да не вземем другарче на Линк. И се чудим дали да купим родословно или пак да осиновим. Най-вероятно ще осиновим, даже сме набелязали... Но най-голямото ми притеснение е дали ще се разбират. Бихме го взели, за да си играят заедно на двора и да са си компания. И уж, за да му е по-добре. Но се притеснявам дали ще се разбират, дали няма да се карат, дали вътре ще се разбират... И дали няма да ревнува и да му е по-зле. И хем ни се иска, хем ни е страх.

# 295
  • Мнения: 2 127
Сийроуз, разбира се, че е трол. Регистрирало се днес и тръгнало да плещи глупости. Аз затова предложих пълен игнор и то ще се махне.

А, и да не забравя - може ли по често да сте на гости на вашите, защото намазваме много снимки на Денис Smiley
Ама снимки на Денис да искаш!
Ама като ходя при нашите, снимам и давам Кари, тяхното куче, което аз им осинових, понеже нямаше кой да иде, та според Общината са мои и двамата Joy Пък как живея на 2 адреса е друга тема.
Те един Денис от... В момента

И една Кари от архива

# 296
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз съм решила да взема другарче на Рея и искам да е осиновено. За съжаление надали може да е от приют, защото трябва да им се организират срещи, да е сигурно, че се харесват. Затова си набелязвам от приемен дом.
Другия вариант е да взема бебе, но не ми се иска.

# 297
  • Мнения: 1 804
Лелеее, каква усмивка извади Денис Heart Eyes

# 298
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз също много искам още едно куче, но по-дребничко и искам да е осиновено, но с Ерос как би могло да стане наистина не знам. Той не се разбира много с други кучета, а какво остава вкъщи да му дойде ново. На негова територия...
Нямам търпение нашите да вземат новото кученце, да мачкам бебенце, мама вече го е виждала, било много сладко.
Кари е пораснала и изглежда много пухкавичка.

# 299
  • Мнения: 2 127
Кари дойде 11 кила, в момента е 16, ама то някой трябва да спре да яде. И някой трябва да спре да й дава в момента, в който погледне жално. Козината й, обаче, порасна.
Искам и аз второ куче, ама ще трябва да е бебе, за да го приеме на своя територия.
Уви, няма да ми се отвори парашута, още повече, че бихме гледали голямо. И колкото и да харесвам ротвайлери и да са ми много любими, не бих инвестирала в развъдник, а бих взела от приют.
Това, обаче, са си само мечти.

Общи условия

Активация на акаунт