София, жк Младост - тема 31

  • 60 504
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте! Пералнята взе да прави проблем и да остава вода в барабана след пране. Търся техник за пералня, който може да дойде на място, дали имате координати Simple Smile

# 346
  • София
  • Мнения: 1 273
Този майстор сме викали за пералнята.
+359888710613
Румен Васев

# 347
  • Мнения: 29 910
Роял Електроникс сме викали. 41 лв. е посещението, които се приспадат, ако решите да ремонтирате при тях. Ако е малка повредата, директно оправят в рамките на тази сума.

# 348
  • Мнения: 2 285
Здравейте! Пералнята взе да прави проблем и да остава вода в барабана след пране. Търся техник за пералня, който може да дойде на място, дали имате координати Simple Smile

Гого - тел: 0888407051, беше вкъщи миналата седмица.
Много свестен тип. Като разбра, че имам мокри дрехи в блокирала пералня, се отзова за няма и час. Peace

# 349
  • София
  • Мнения: 2 109
Здравейте,
Темите за козметички в Младост са малко стари, затова пиша тук. А и видях, че имаше въпроси за добър козметик в Младост в предните раздели.
Искам да ви споделя моето преживяване в салон Relax Beauty & SPA блок 424 в Младост 4.
За съжаление не разбрах името на козметичката, но ще се обадя да ги питам и ще го запиша.
Първо ще започна с непрофесионалното отношение на всички присъстващи в салона. Дойдай 10мин по-рано за часа ми и чаках 15мин докато някой се сети да ме поздрави и попита за какво съм. След това чаках въпросната козметичка още 15мин след часа ми, за да си уреди по телефона часовете за идните дни. След което чаках още окола 20мин, на кушетката, да и загрее машината за пара. Вече 30-40 мин откакто дойдох , започна парата. След парата, тя започна и такова бясно стискане и натискане на лицето ми не бях преживявала досега. Аз съм от хората, които търпят на болка на всякакви разкрасителни процедури. Докара ме до сълзи, което досега не ми се беше случвало при козметичка. След като приключи ме намаза с нещо и взе с една въртяща четка да ми го размазва, която беше толкова груба и бодеше, кой знае и как и дали се дезинфекцира. После с дарсонвала не минаване през лицето, а натискане. Забърсването беше по-скоро изтъркване с мокър парцал с бързи и енертични движения, от които и без това щипещото ме лице, направо пламна. Последва маска и същото избърсване. Накрая ме беше страх да се погледна в огледалото. Отново ако се върна на отношението, поне 4 пъти беше прекъсвана от звънящия й телефон, който тя вдигаше всеки път и се обяснваше по няколко минути за къде ще излиза вечерта.
Накрая бях ужасно зачервена и подута даже на местата, където имах пъпки с връх. На следващия ден по лицето ми ясно се виждаха подкожни кръвоизливи, кафевите петна стоят все още и се надявам да не се налагат други процедури за заличавянето им.
Така че ако ви е скъпа кожата не стъпвайте в този салон при тази жена. Не беше Релакс, ами живо изтезание!

Преди 3-4 години се излъгах и отидох с ваучер- имах абсолютно същите изживявания като вас.
Явно нищо не се е променило.
Козметичката впоследствие се оказа, че е собственичката на салона, пълен потрес...щом още го помня

# 350
  • Мнения: 1 109
Да попитам, някой има ли проблем с топлата вода в Младост 2? При нас трябва да върви поне 3 мин на макс докато стане топла... Не всеки път, но всеки втори път поне.

# 351
  • София
  • Мнения: 982
Да попитам, някой има ли проблем с топлата вода в Младост 2? При нас трябва да върви поне 3 мин на макс докато стане топла... Не всеки път, но всеки втори път поне.
Някой от съседите си е вързал бойлера и не си е затворил кранчето.

# 352
  • Мнения: 542
Здравейте! Пералнята взе да прави проблем и да остава вода в барабана след пране. Търся техник за пералня, който може да дойде на място, дали имате координати Simple Smile
Най вероятно клапана на чистата вода не затваря просто трябва да се развие и да се почисти.Нещо което всеки може да го направи но 1 да се спре водата😊

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 11:20 от Не се сърди, човече

# 353
  • София
  • Мнения: 1 273
И аз да питам - за техник за телевизор

# 354
  • София
  • Мнения: 1 397
Ех, а тези техници за пералните дали оправят и съдомиялни? Би трябвало да могат?

# 355
  • Мнения: 29 910
Да, викали сме и за съдомиялна от Роял Електроникс. За други не знам...

# 356
  • Мнения: 882
Здравейте, бих искала да попитам за мнения за 71 ОДЗ Щастие в Младост 1. Имаме някакъв шанс за там + 189 ОДЗ 100 усмивки, но за втората градина има доста противоречиви мнения, а за 71 ОДЗ почти няма коментари и съм в чуденка.

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 16:25 от Liv Tyler

# 357
  • Мнения: 452
Здравейте, бих искала да попитам за мнения за 71 ОДЗ Щастие в Младост 1. Имаме някакъв шанс за там + 189 ОДЗ 100 усмивки, но за втората градина има доста противоречиви мнения, а за 71 ОДЗ почти няма коментари и съм в чуденка.
И за двете имам доста лоши мнения.

# 358
  • Мнения: 882
Здравейте, бих искала да попитам за мнения за 71 ОДЗ Щастие в Младост 1. Имаме някакъв шанс за там + 189 ОДЗ 100 усмивки, но за втората градина има доста противоречиви мнения, а за 71 ОДЗ почти няма коментари и съм в чуденка.
И за двете имам доста лоши мнения.
Благодаря ви, а дали бихте могли да разкажете по-подробно, може и на лично.

# 359
  • Мнения: 452
Здравейте, бих искала да попитам за мнения за 71 ОДЗ Щастие в Младост 1. Имаме някакъв шанс за там + 189 ОДЗ 100 усмивки, но за втората градина има доста противоречиви мнения, а за 71 ОДЗ почти няма коментари и съм в чуденка.
И за двете имам доста лоши мнения.
Благодаря ви, а дали бихте могли да разкажете по-подробно, може и на лично.
За 189 та градина- в градината на дъщеря ми има едно детенце преместено от там след като е било убиждано от госпожа там. Абсолютно неадекватна е била реакцията на директорката.
За 71 та градина - на моя колежка близначките бяха там- през есента ще бъдат втори клас. Та тя не беше доволна от градината. Децата често боледуват дори и в горните групи. Отношението на персонала също не е похвално.

Общи условия

Активация на акаунт