София, жк Младост - тема 31

  • 60 355
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 3 119
Да се включа и аз с препоръка за дерматолог (не в Младост): проф. Соня Марина в ДКЦ "Св. Иван Рилски". Бяхме на преглед при нея заради обострена екзема на дъщеря ми. Подходи много внимателно и комплексно, назначи допълнителни изследвания, даде съвети за какво да внимава в ежедневието. Лечението беше с много добър ефект. Професор Марина работи с направления и може да се запази час онлайн тук: https://superdoc.bg/lekar/prof-sonya-marina-7857

# 376
  • София
  • Мнения: 11 779
За Денчева също съм съгласна и аз, наистина страхотен подход има, моето дете беше със дерматит, не беше толкова до мазилата а до наистина страхотно и елементарно обяснение какво го е причинило и как да го оправим, което наистина мина с този подход

Скрит текст:
за който му е интересно, кожата има защитен слой, който след къпането се маха, при възрастните примерно отнема 24 часа да се възстанови, а при децата, бебетата особено отнема дни. За това тя препоръчва по-рядко къпане на децата, особено през зимния период, през ден-два и да е колкото е възможно без измивани препарати,за няколко седмици видяхме подобрение

# 377
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте, видях, че споменавате МЦ Америмед. Някой има ли впечатление от УНГ Д-р Батмаз? Също така дали работят с направление?

# 378
  • Мнения: 29 730
Мисля, че работят с направление, но все пак може да се обадиш по телефона. Ходила съм в Америмед на профилактичните от работата, доволна съм. Въпросния лекар не съм го чувала.

# 379
  • Мнения: 612
да най- добре звънни и питай, аз съм почти сигурна че не работят със здравната каса, само допълнителното осигуряване и на частно. Доктор Батмаз е млад и много уверен в силите си лекар, три пъти съм ходила там, мъжът ми 1, от общо 4 пъти 3 доволна 1 не. Прегледите са по 5 минути, но пък в голяма част от случаите са достатъчни да разбере проблема.

# 380
  • София
  • Мнения: 592
да най- добре звънни и питай, аз съм почти сигурна че не работят със здравната каса, само допълнителното осигуряване и на частно. Доктор Батмаз е млад и много уверен в силите си лекар, три пъти съм ходила там, мъжът ми 1, от общо 4 пъти 3 доволна 1 не. Прегледите са по 5 минути, но пък в голяма част от случаите са достатъчни да разбере проблема.
Благодаря, ще се обадя да запиша час.Hands Plus1

# 381
  • Мнения: 72
Здравейте! Ще ми се наложи да нося диоптрични очила, ще съм благодарна да ми кажете някоя оптика в квартала. Отворена съм и за съвети какви рамки и стъкла да избера, тъй като съм гола вода по темата.

# 382
  • Мнения: 1 545
Здравейте! Ще ми се наложи да нося диоптрични очила, ще съм благодарна да ми кажете някоя оптика в квартала. Отворена съм и за съвети какви рамки и стъкла да избера, тъй като съм гола вода по темата.
В Хит има една, аз съм доволна. Консултират добре за избора на рамки и стъкла.

# 383
  • София
  • Мнения: 328
Здравейте,
Имате ли вода в Младост 2? Не виждам никакви аварии и планирани спирания в сайта на Софийска вода.

# 384
  • Мнения: 2
Здравейте, видях, че споменавате МЦ Америмед. Някой има ли впечатление от УНГ Д-р Батмаз? Също така дали работят с направление?
Здравейте, и аз мога да споделя само положителни впечатления от работата на д- р Батмаз. От 3 години децата ми го писещават редовно и сме много доволни.  Действа бързо, реагира с адекватно лечение и не се сърди при спешни повиквания.

Здравейте, бих искала да попитам за мнения за 71 ОДЗ Щастие в Младост 1. Имаме някакъв шанс за там + 189 ОДЗ 100 усмивки, но за втората градина има доста противоречиви мнения, а за 71 ОДЗ почти няма коментари и съм в чуденка.
Привет, синът ми е посещавал 100 усмивки и съм доволна от обучението му там. Учителка му беше г- жа Добренова-  (страхотен човек, креативен и строг учител с перфектен подход към децата).
Аз лично препоръчвам градината, защото организацията, чистотата и обучението са на ниво.

Последна редакция: нд, 01 сеп 2019, 23:52 от bubanka

# 385
  • Мнения: 484
Здравейте,
Имате ли вода в Младост 2? Не виждам никакви аварии и планирани спирания в сайта на Софийска вода.

При 14 ОДЗ има и топла и студена вода. Вижте дали не е нещо локално. Дано бързо да се възстанови водоподаването.

# 386
  • Мнения: 1 659
Здравейте, моля препоръчайте ми фризьор в района на Младост 4.

# 387
  • Мнения: 452
Здравейте, моля препоръчайте ми фризьор в района на Младост 4.
Аз използвах преди време Албена и София в бл.444а.

# 388
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте, видях, че споменавате МЦ Америмед. Някой има ли впечатление от УНГ Д-р Батмаз? Също така дали работят с направление?
Здравейте, и аз мога да споделя само положителни впечатления от работата на д- р Батмаз. От 3 години децата ми го писещават редовно и сме много доволни.  Действа бързо, реагира с адекватно лечение и не се сърди при спешни повиквания.
Благодаря, записах час.

# 389
  • София
  • Мнения: 962
Здравейте,
Моля ви за препоръка за хладилен техник... Може и да не е точно в Младост, важното е да свърши работа.
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт